PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب هاست آبتین وب !

mtkzz
December 2nd, 2017, 09:37
سلام. مدت زیادی است که هاست هایی که آبتین وب ارائه میده مشکل داره و پشتیبانی ضعیفی داره و جواب ها رو خیلی دیر میدن. از اینجهت بیشتر اکانات هام رو خارج کردم.
فقط یک اکانت نمایندگی از آبتین وب دارم که حدود 20 اکانت روش آوردم. متاسفانه اونها اکانت رو به چند ماه قبل ریستور کردند و بعد از چند روز نه جواب تیکت میدن نه جواب تلفن !
چند روزه تیکت من بدون پاسخ مونده. درخواست فول بک آپ کرده بودم که اصلا جواب نمیدن
اول که اومدن کلیه آی پی های خارجی رو روی هاست بستن و فقط با آی پی ایران میشد وارد شد بعد از کلی اعتراض و تیکت و تاخیر گفتند حل شد که چند ساعت درست بود و دوباره بستند
مشکل جدید هم که ریستور اکانت هست. من باید جواب 20 تا مشتری رو بدم. اینها به هیچ عنوان پاسخگو نیستند
ایا مرجعی هست برای پیگیری و اعتراض ؟

Farid Saadat
December 2nd, 2017, 10:53
سلام،
گویا نماد اعتماد دارند. از طریق نماد شکایت رو پیگیری کنید. البته اگر واقعا تمام این مواردی که شما میفرمایید وجود داشته باشد + در قوانین اعلام نکرده باشند زمان پاسخگویی رو.
از طرف دیگر لاو چت آنلاین بودن الان، از طریق لایو چت نشون دهنده این هست که حضور دارند، شاید در حال بررسی مشکل هستند و به مشکلی خوردند که پاسخ نمیدهند.

با احترام.

a1994n1373
December 2nd, 2017, 12:54
با سلام و احترام .

به هیچ وجه قصد تخریب نداریم .

تا حالا مشتری های زیادی بوده که از این سایت به دلیل همین پشتیبانی ضعیف به ما انتقال دادن .

حتی خودمون به عنوان همکار خواستیم باهاشون ارتباط بر قرار کنیم موفق نشدیم .

لایو چت هم با اینکه میزنه آنلاین ولی کسی پاسخگو نیست .

در هر صورت امیدوارم زودتر مشکلاتشون حل بشه و بتونند پاسخ های مشتریان رو بدن .

mtkzz
December 2nd, 2017, 17:15
ممنون از شما
بعد از کلی پیگیری جواب تلفن دادند و در حال پیگیری هستم ...
قبلا یک هاست تو شرکت "پشتیبان" داشتم متاسفانه یک دفعه سایت رو بستن و رفتن. شماره های قبلی هم که ازشون داشتم میگن در شبکه موجود نیست
شماره از تو هوئیز هم جوابی نگرفتم. و کلا یکی از سایتهام که چندسال روش بود 1500 مطلب ایندکس شده خوب تو گوگل داشت پرید ...
الان دنبال یک شرکت مناسب و اسم و رسم دار میگردم که البته قیمت هاش هم مناسب باشه .
اگه تجربه شو دارید ممنون میشم معرفی کنید.
الان از هاست دی ال دارم که بسیار بسیار خوب هست. پشتیبانیشون مثل چت میمونه. خیلی سریع پاسخگو هستند و بسیار توانمند هستند. ولی خب برای همه سایت ها نمیشه از اینجا گرفت. هزینه اش بالاست ...

a1994n1373
December 2nd, 2017, 17:19
ممنون از شما
قبلا یک هاست تو شرکت "پشتیبان" داشتم متاسفانه یک دفعه سایت رو بستن و رفتن. شماره های قبلی هم که ازشون داشتم میگن در شبکه موجود نیست
شماره از تو هوئیز هم جوابی نگرفتم. و کلا یکی از سایتهام که چندسال روش بود 1500 مطلب ایندکس شده خوب تو گوگل داشت پرید ...
الان دنبال یک شرکت مناسب و اسم و رسم دار میگردم که البته قیمت هاش هم مناسب باشه .
الان از هاست دی ال دارم که بسیار بسیار خوب هست. پشتیبانیشون مثل چت میمونه. خیلی سریع پاسخگو هستند و بسیار توانمند هستند. ولی خب برای همه سایت ها نمیشه از اینجا گرفت. هزینه اش بالاست ...

متاسفانه اینجا چون بخش آموزش هست نمیشه آفر داد . در صورت تمایل در ارتباط باشید میتونیم در خدمت باشیم .

deltamusic
December 2nd, 2017, 17:20
ممنون از شما
وب داده.نت افزار

mshoja
December 2nd, 2017, 23:42
سلام
آبتین وب شرکت خوبی هست قبلا باهاشون کار میکردم به نظرم کمی صبر کنید تا جواب بدن و علت رو جویا بشید
قبلا کیفیت سرویس هاشون عالی بود البته الان رو نمیدونم

mizban97
December 3rd, 2017, 00:14
با سلام
شما میتونید با صحبت مشکلات خودتون از طریق همان شرکت حل و فصل کنید.
یا اگر تمایلی ندارید میتونید تو بخش درخواست ها اعلام کنید تا همکاران بهتون آفر بدن.

mtkzz
December 6th, 2017, 12:41
تا امروز 7 روزه که جواب تیکتم رو ندادن و مشکلم رو حل نکردن و تیکت باز و بی پاسخ

WEbmasterPro
December 28th, 2018, 13:19
من هم از شاکیان آبتین وب هستم
لینک زیر رو ببیند دوستان قبل از خرید از آبتین وب
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=206263