PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین هاست اروپایی؟

30SecondToMars
December 1st, 2017, 18:47
سلام دوستان

تصمیم دارم از اروپا هاست اشتراکی (نه vps) خرید کنم،

آیا تجربه استفاده از شرکتی رو دارید که کدوم بهتر هست؟

با تشکر

.Hamed.
December 1st, 2017, 18:54
سلام ؛ وقت بخیر
پیشنهاد میکنم از کشور هلند و از سایت وب داده (webdade.com) تهیه کنید
یک سالی میشه استفاده میکنم و کاملا راضی هستم
آقای ایزدی بسیار خوش اخلاق هستند
با احترام.

delta
December 1st, 2017, 20:37
سلام دوستان

تصمیم دارم از اروپا هاست اشتراکی (نه vps) خرید کنم،

آیا تجربه استفاده از شرکتی رو دارید که کدوم بهتر هست؟

با تشکر

مستقیم سعی کن نگیری دردسر میشه برات..من تجربه دارم اما گیر میفتی..راحت به هر دلیلی بفهمن میبندن حتی اگر با ایران مشکل نداشته باشن.قیمتهاشونم گرونتر تموم میشه براتون نصبت به سرویستون..سعی کنید از شرکت های ایرانی با سابقه بخرید

30SecondToMars
December 2nd, 2017, 01:59
سلام ؛ وقت بخیر
پیشنهاد میکنم از کشور هلند و از سایت وب داده (webdade.com) تهیه کنید
یک سالی میشه استفاده میکنم و کاملا راضی هستم
آقای ایزدی بسیار خوش اخلاق هستند
با احترام.

مرسی، ولی منظورم به شرکت اروپایی بود، نه دیتاسنتر.

مستقیم سعی کن نگیری دردسر میشه برات..من تجربه دارم اما گیر میفتی..راحت به هر دلیلی بفهمن میبندن حتی اگر با ایران مشکل نداشته باشن.قیمتهاشونم گرونتر تموم میشه براتون نصبت به سرویستون..سعی کنید از شرکت های ایرانی با سابقه بخرید

خودم از جاهای دیگه قبلا گرفتم، مثلا از امارات و انگلیس و هلند، که خوب هم بودن. ولی به دنبال بهتر تر هستم؛ مثلا کلاد باشه و از این حرفها.

والا از چند تا از ایرانی های خوش نام هم گرفتم،
ولی متاسفانه ایرانی ها خیلی مشکلات دارن مثلا چند مورد دیدم چند تا هاستینگ ها، یه سری از آی پی های خارجی هارو مسدود می کنند، و بازدیدکننده خارجی نمی تونه وارد سایت بشه... (شاید ترافیکی در حد 20%)
یا مواردی دیدم که چندتا از فانکشن های ضروری اسکریپت ها رو می بندند، که این باعث میشه تا یه سری پلاگین ها عمل نکنند،
یا اینکه یه سری هم نسخه های نرم افزاری سیستمشون ورژن قدیمی هست، که باعث منع اپدیت یه سری از سایتهام شده،
در نتیجه بارها باعث نفوذ هکر ها به سایت و دستکاری اسکریپتم شده...

یا چند تا ریویو دیگه که باعث شده یک هفته یا 10 روز سایت به شکل مداوم دان بشه،
که اینا اسیب خیلی زیادی میزنه به سایت...
مخصوصا اگر سایت ، یه سایت مطرحی هم باشه....!