PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا از فضا های ابری استفاده میکنید؟

mshoja
November 28th, 2017, 10:50
با عرض سلام و احترام

دوستان عزیز لطفا بگید جه مقدار از فضا های ابری مثل دراپ باکس یا حتی فضای آپلود تلگرام استفاده میکنید یا اصلا از این فضا استفاده میکنید یا نه
اگر دلایل خاصی هم دارید بفرمایید

باتشکر فراوان

365web.online
November 28th, 2017, 11:41
به ترتیب از گوگل درایو، مگا و دراپ باکس استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم . تمام کارهای مهمم رو رو کلود نگهداری میکنم . مطمئن ترین جا برای اطلاعاته ضمن اینکه امکان کار گروهی رو هم فراهم میکنه

bakuryu
November 28th, 2017, 14:36
کاش دلیل سوالتون را بفرمایید

چون هر کسی بستگی به نیازش این مورد استفاده را دارد

بله من نیز استفاده دارم ، چون خیلی کاربردی هست

AtrafNet
November 28th, 2017, 17:15
سلام
بله استفاده میکنم و بزرگترین دلیلم هم اینه که یه بار آپلود میکنم بعدش تو همه دستگاه هام به صورت Sync شده و هماهنگ ازشون استفاده میکنم.
ولی اگر دلیل سوالتون دوباره بومی سازی یه چیز خارجیه؟ بدونید که حتی اگه کل فضاهای ابری خارجی یه دفعه مستهــجن حساب بشن و فــیلتر بشن بازم هرگز سراغ فضای ابری ایرانی نخواهم آمد حتی اگر بخوام یه فایل New Text Document.txt معمولی و خالی آپلود کنم از فضای ابری ایرانی استفاده نمیکنم :)

mshoja
November 28th, 2017, 17:18
به ترتیب از گوگل درایو، مگا و دراپ باکس استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم . تمام کارهای مهمم رو رو کلود نگهداری میکنم . مطمئن ترین جا برای اطلاعاته ضمن اینکه امکان کار گروهی رو هم فراهم میکنه

سلام
خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتین

- - - Updated - - -

سلام
بله استفاده میکنم و بزرگترین دلیلم هم اینه که یه بار آپلود میکنم بعدش تو همه دستگاه هام به صورت Sync شده و هماهنگ ازشون استفاده میکنم.
ولی اگر دلیل سوالتون دوباره بومی سازی یه چیز خارجیه؟ بدونید که حتی اگه کل فضاهای ابری خارجی یه دفعه مستهــجن حساب بشن و فــیلتر بشن بازم هرگز سراغ فضای ابری ایرانی نخواهم آمد حتی اگر بخوام یه فایل New Text Document.txt معمولی و خالی آپلود کنم از فضای ابری ایرانی استفاده نمیکنم :)

سلام
نه در مورد استفاده از سرویس های ایرانی نیست
برای تحقیق دانشگاهی نیاز به یکسری اطلاعات داشتم برای همین مورد تاپیک زدم

- - - Updated - - -

کاش دلیل سوالتون را بفرمایید

چون هر کسی بستگی به نیازش این مورد استفاده را دارد

بله من نیز استفاده دارم ، چون خیلی کاربردی هست

برای برسی کردن همین نیاز ها تاپیک رو ایجاد کردم
که مثلا هر کاربر چه استفاده ای داره مثل همین مواردی ک دوستان فرمودن

vahab00
November 29th, 2017, 00:40
بنده به ترتیب از موارد زیر استفاده میکنم