PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چالشگران آرتان تبریز مستر کارت مجازی ارزان قیمت

deltamusic
November 25th, 2017, 18:27
ابتدا با عرض سلام .
دوم پوزش می طلبم از کسانی که با ایجاد این تایپیک آزرده خاطر میشن.
در این تایپیک اصلا قصد شکایت نیست ، شکایت از مراجه قانونی حتما پیگیری میشه و این تایپیک صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد.
چون با دوست عزیزی صحبت می کردم در همین انجمن هم هستند : ایشون هم از این شرکت خرید کرده بودند ولی خب گفتند وقت شکایت و شکایت بازی ندارند.برای همین اطلاع رسانی نیازه.
ما برای سایت ahref مسترکارت میخواستیم در حد 7 دلار.که با سرچ گوگل رسیدیم به این سایت.اول بهشون تو تلگرام پیام دادیم که حوصله جواب دادن به مشتری رو اصلا نداشتند.
در نهایت ما این مسترکارت رو خریدیم.
و رفتیم خرید رو انجام بدیم که پرداخت نشد.به دوستی ما پیام دادیم(شخصی که از این شرکت مستر کارت خریده بود)گفتند که چون رو حساب های ایشون 3ds فعاله خرید انجام نمیشه.وخلاصه از ایشون راهنمایی خواستیم.چالشگران چون خبردار شده بود ما با شخص دگه ای صحبت کردیم به ما پیام دادن با لحن تند که چرا شما با ما صحبت نکردید و فلان... خلاصه ماجرا زیاده،نه سر شما رو درد بیارم.نه پرحرفی کنم خودم.اسکرین شات ها ضمیمه شد.
ایشون سایتشون نه نماد داره نه چیزی عکس نماد دو ستاره هم گذاشتن!!
371563716537164371633716237161

.Hamed.
November 25th, 2017, 20:31
سلام ؛ وقت بخیر
بعضی از دوستان کلا بیخیال میشن حتی شکایت هم نمیکنن
و جای تعجب داره که حتی اطلاع رسانی هم نمیکنن تا دوستان خرید نکنن
واقعا خوشحال شدم از این کارتون نه اینکه مشکلی با اون فرد داشته باشم حتی نمیشناسم !
برای این خوشحال شدم که اطلاع رسانی کردید تا دوستان اشتباه شما رو تکرار نکنن
امیدوارم به صورت قانونی هم اقدام کنید
با احترام

saeid1346
November 25th, 2017, 21:16
چقدر پرداخت کردید به ریال برای دریافت خدمات ؟

deltamusic
November 25th, 2017, 21:17
چقدر پرداخت کردید به ریال برای دریافت خدمات ؟

عرض کردم در بالا.حالا اگه حوصله نداشتید بخونید دوباره میگم خدمتتون d:
7 دلاری خریدم که 40 تومن شد ریالی

Cr0w
November 26th, 2017, 15:41
حالا @deltamusic ، پیگیری هم میخواید بکنید ؟

راستش از این که میفرمایید گول ارزونی رو میخوریم و باید از مراجع حرفه ای استفاده کنیم درست میفرمایید .
مثلا من میبینم واسه کارت های مجازی باید بیای با موجودی 25 یا 50 $ خرید کنید .
اگر کارتون خیلی مهم نباشه نمیصرفه . از طرفی هم اعتماد کردن به هر کسی دیگه سخت شده .
من از اکثر سایت های معتبر واسه صدور کارت مجازی پرسیدم اینطور بود .
حالا خرید من بوده مثلا 4 $ باید 50 دلار خرید میشد با مبلغی هم کارمزد که ....
در نهایت یا باید نیاز جدی داشته باشید تهیه کنید یا اگر مبلغی که میخواید هزینه کنید پایین هست
به نظرم اشتباهه بدید یکی دیگه براتون پرداخت کنه اگر میشه