PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی با کانفیگ خاص و قیمت مناسب

alizadeh99
November 23rd, 2017, 10:51
سلام دوستان
من یک مودم adsl دارم که در تنظیمات اکسس پوینت وایرلسش میشه سرور رادیوس را بهش متصل کرد یعنی سه تا جای جالی داره واسه گزینه رادیوس یکی port یکی ip و یکی password
جای خالی username نداره فقط همون سه تا
من میخوام یک سرور مجازی با اکانتینگ هرچی که فقط مدیریت حجم و زمانی یوزر ها را روش اعمال کرد داشته باشم و اون رو به مودم وصل کنم.
ای پی ثابت هم دارم واسه اینترنت

این کانفیگ میخوام برام اعمال بشه با قیمت مناسب

- - - Updated - - -

در ضمن مدل مودم D-LINK DSL-2740U هست.

alizadeh99
November 23rd, 2017, 12:26
اقا توروخدا یکی جواب بده
ینی هیچکس بلد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

pardazit.net
November 23rd, 2017, 15:36
با سلام و عرض ادب

با ما در ارتباط باشید

کانفیگ مورد نظر انجام می شود

با تقدیم احترام

a1994n1373
November 23rd, 2017, 19:14
با سلام و احترام . با کانفیگ و نصب ibsng میتونیم در خدمت باشیم .

ParsWebIT
November 23rd, 2017, 20:18
سلام دوستان
من یک مودم adsl دارم که در تنظیمات اکسس پوینت وایرلسش میشه سرور رادیوس را بهش متصل کرد یعنی سه تا جای جالی داره واسه گزینه رادیوس یکی port یکی ip و یکی password
جای خالی username نداره فقط همون سه تا
من میخوام یک سرور مجازی با اکانتینگ هرچی که فقط مدیریت حجم و زمانی یوزر ها را روش اعمال کرد داشته باشم و اون رو به مودم وصل کنم.
ای پی ثابت هم دارم واسه اینترنت

این کانفیگ میخوام برام اعمال بشه با قیمت مناسب

- - - Updated - - -

در ضمن مدل مودم D-LINK DSL-2740U هست.

این کاری که میخواید انجام بدین خیلی روش عجیبی برای انجام هست.
اینکه یوزر بیاد کانکت بزنه به مودم و از vps ردیوس بشه جالب نیست
شما یک روتر میکروتیک ارزون میخرید یه دونه آنتن میزنید روش یوزرا به صورت وایرلس وصل میشن و اکانتینگ هم درون خود میکروتیک با user manager هست
خیلی تمیز و 1 بار هم هزینه میکنید و اینطوری سرعت دانلود و اپلود کاربران و خیلی موارد دیگه رو میتونید انجام بدین