PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب کنترل پنل مناسب من

gbg
November 21st, 2017, 22:39
من یه سرور مجازی ویندوزی دارم
می خوام روش 3 تا سایت بالا بیارم و نه بیشتر (برای استفاده خودمه)
روی سرور زمپ رو نصب کردم
حالا می خوام یه پنل نصب کنم که راحت بتونم دی ان اس ها رو باهاش ست کنم و همچنین بتونم از ایمیل استفاده کنم

چی پیشنهاد میدین؟

xamin
November 21st, 2017, 22:41
میتوانید از WebsitePanel استفاده کنید.

Farid Saadat
November 21st, 2017, 22:50
سلام،
برای سرویس دی ان اس تون می تونید از bind استفاده کنید. ولی plesk به طور کلی پیشنهاد برای استفاده شماست.

با احترام.

gbg
November 21st, 2017, 23:00
میتوانید از WebsitePanel استفاده کنید.

قبلا کار کردم فکر کنم ویندوزی هست و iis میخواست

- - - Updated - - -

سلام،
برای سرویس دی ان اس تون می تونید از bind استفاده کنید. ولی plesk به طور کلی پیشنهاد برای استفاده شماست.

با احترام.

رایگان هستش؟

xamin
November 21st, 2017, 23:07
سرور شما مگر ویندوزی نیست ؟
بله پلسک هم پیشنهاد خوبی هست.
خیر رایگان نیست

gbg
November 21st, 2017, 23:19
سرور شما مگر ویندوزی نیست ؟
بله پلسک هم پیشنهاد خوبی هست.
خیر رایگان نیست

سرور ویندوز هست
ولی من iis نصب نکردم و بجاش آپاچی نصب کردم
لینک bind رو دارین؟

Farid Saadat
November 22nd, 2017, 00:41
سرور ویندوز هست
ولی من iis نصب نکردم و بجاش آپاچی نصب کردم
لینک bind رو دارین؟
websitepanel خدا بیامرز مناسب شما بود که دیگه نیست. پلسک هزینه داره. bind هم یک سرویس دی ان اس هست با یک سرچ ساده می تونید اون رو پیدا کنید.

با احترام.

TeraServerCo
November 22nd, 2017, 00:52
من یه سرور مجازی ویندوزی دارم
می خوام روش 3 تا سایت بالا بیارم و نه بیشتر (برای استفاده خودمه)
روی سرور زمپ رو نصب کردم
حالا می خوام یه پنل نصب کنم که راحت بتونم دی ان اس ها رو باهاش ست کنم و همچنین بتونم از ایمیل استفاده کنم

چی پیشنهاد میدین؟

با سلام
تلگرام در ارتباط باشید پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم

farhadhelix
November 22nd, 2017, 01:49
اکثرا پولی هستند

میتونید از wampdeveloper استفادته کنید. البته مدیریت دی ان اس نداره اما گزینه های خوبی برای سایت های شخصی داره که به کارتون میاد

برای دی ان اس هم از خود دی ان اس ویندوز استفاده کنید یا یک برنامه تحت وب براش بریزید که از طیق سایت هم بتونید ریموت مدیریت کنید.

bakuryu
November 22nd, 2017, 11:36
اصلا قصد هزینه کردن ندارید قربان ؟

باتوجه به تجربه عرض میکنم

بهتر هست هزینه کنید و پلسک رو استفاده کنید ، و خیالتون رو راحت کنید

gbg
November 22nd, 2017, 12:52
اصلا قصد هزینه کردن ندارید قربان ؟

باتوجه به تجربه عرض میکنم

بهتر هست هزینه کنید و پلسک رو استفاده کنید ، و خیالتون رو راحت کنید

چون قصد فروش هاست ندارم و ترجیهم اینکه پنل رایگان استفاده کنم
اونم بیشتر بخاطر اینکه حوصله سر کله زدن با تنظیمات dns و ایمیل رو ندارم

gbg
November 26th, 2017, 16:03
واقعا هیچی نیست؟

TeraServerCo
November 26th, 2017, 17:42
واقعا هیچی نیست؟

بنده جواب شما را دادم اما متاسفانه اهمیتی به جواب ها و وقتی که دوستان میگذارند برای شما نمیدید

365web.online
November 26th, 2017, 20:08
دوست عزیز اگر میخواید بدون هزینه این کار انجام بشه باید از کنترل پنل رایگان استفاده کنید. درسته که دوستان گفتن وبسایت پنل عمرش رو داده به من و شما ولی از داخل پروژه متوقف شده وب سایت پنل سه تا پروژه جدید در اومده . یکی mspcontrol که به صورت فریمیوم هست. تا 200 دامنه رایگانه. solidcp و یکی دیگه که اسمش یادم نیست اینها کلا رایگان هستن.
حتی خود وبسایت پنل هم هنوز هست و میتونید نصبش کنید ولی دیگه پشتیبانی نمیشه (برای نصبش باید برید داخل سایت mspcontrol.
این کنترل پنلها تقریبا کامل هستن و همه کاری که پلسک میکنه اینها هم میکنن. ولی پلسک شما رو از انجام هر کار اضافه ای بی نیاز میکنه ولی داخل اینها باید تک تک سرویس ها رو خودتون نصب و کانفیگ کنید.
ولی با کانفیگ مناسب میتونید سرویس خوب و پایداری رو داشته باشید.

پیشنهاد بعدی من به شما نصب zpanel هست. این کنترل پنل هم تو لینوکس نصب میشه هم ویندوز. گر چه نسخه ویندوزی به قدرت لینوکسی نیست ولی برای سه تا سایت کافیه.
موفق باشید.

ertebat7
November 27th, 2017, 19:11
واقعا هیچی نیست؟

اگر هدف شما میزبانی سه سایت هست به نظر بنده سیستم عامل سنتوس نصب کنید
هزینه لایسنس قانونی دایرکت ادمین ارزان هست

ولی اگر ناچار به استفاده ویندوزی هستید وب سایت پنل که توضیحاتش را همکارمون 365web.online (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=128519) استفاده کنید

gbg
November 28th, 2017, 09:41
بنده جواب شما را دادم اما متاسفانه اهمیتی به جواب ها و وقتی که دوستان میگذارند برای شما نمیدید

سلام
ممنون که وقت گذاشتین ولی در جواب قبلی شما دوتا مسئله بود
اول اینکه عموما کسایی که پیشنهادهای خرید میخوان بدن و ... عموما میگن بیا تلگرام یا زنگ بزن، حتی یکبار یکی رمز و ای پی سرور رو میخواست میگفت من برات درست میکنم که از نظر من کار خطرناکی هست و کلی داستان دیگه
دوم اینکه وقتی تو سایت عنوان میشه راه حل شاید خیلی ها هم مثل من این مشکل رو داشته باشن و به این تاپیک برسن و جواب رو ببینن و مشکلشون حل میشه ، مگه من بدم میاد مشکلم سریع و راحت حل شه؟ نه نمیاد ولی اونجوری این هم میشه یه تاپیک بی جواب دیگه

- - - Updated - - -

دوست عزیز اگر میخواید بدون هزینه این کار انجام بشه باید از کنترل پنل رایگان استفاده کنید. درسته که دوستان گفتن وبسایت پنل عمرش رو داده به من و شما ولی از داخل پروژه متوقف شده وب سایت پنل سه تا پروژه جدید در اومده . یکی mspcontrol که به صورت فریمیوم هست. تا 200 دامنه رایگانه. solidcp و یکی دیگه که اسمش یادم نیست اینها کلا رایگان هستن.
حتی خود وبسایت پنل هم هنوز هست و میتونید نصبش کنید ولی دیگه پشتیبانی نمیشه (برای نصبش باید برید داخل سایت mspcontrol.
این کنترل پنلها تقریبا کامل هستن و همه کاری که پلسک میکنه اینها هم میکنن. ولی پلسک شما رو از انجام هر کار اضافه ای بی نیاز میکنه ولی داخل اینها باید تک تک سرویس ها رو خودتون نصب و کانفیگ کنید.
ولی با کانفیگ مناسب میتونید سرویس خوب و پایداری رو داشته باشید.

پیشنهاد بعدی من به شما نصب zpanel هست. این کنترل پنل هم تو لینوکس نصب میشه هم ویندوز. گر چه نسخه ویندوزی به قدرت لینوکسی نیست ولی برای سه تا سایت کافیه.
موفق باشید.

ممنون
قبلا با وب سایت پنل کار کردم زیاد راحت نبودم باهاش سعی میکنم zpanel رو نصب کنم تست کنم لینک نسخه استیبل رو دارین؟

- - - Updated - - -

اگر هدف شما میزبانی سه سایت هست به نظر بنده سیستم عامل سنتوس نصب کنید
هزینه لایسنس قانونی دایرکت ادمین ارزان هست

ولی اگر ناچار به استفاده ویندوزی هستید وب سایت پنل که توضیحاتش را همکارمون 365web.online (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=128519) استفاده کنید

ممنون
مجبورم از ویندوز استفاده کنم چون چند تا سرویس روش هست که باید اجرا باشن

قدیم ها zpanel رو نصب کرده بودم نتونستم کانفیگ کنم
این هم پستش
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=186086&highlight=%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF+zpa nel

365web.online
November 28th, 2017, 10:29
http://www.zpanelcp.com/download/

نسخه 10.1.0 رو از لینک بالا بگیرید.
فقط قبلش باید نرم افزارهای پیش نیاز رو نصب کرده باشید

ولی اگر فقط قراره سه تا سایت رو بالا بیارید چرا کنترل پنل میخواید نصب کنید؟ بدون کنترل پنل هم میشه سه تا سایت رو بدون مشکل روی ویندوز بالا اورد

gbg
November 28th, 2017, 11:45
http://www.zpanelcp.com/download/

نسخه 10.1.0 رو از لینک بالا بگیرید.
فقط قبلش باید نرم افزارهای پیش نیاز رو نصب کرده باشید

ولی اگر فقط قراره سه تا سایت رو بالا بیارید چرا کنترل پنل میخواید نصب کنید؟ بدون کنترل پنل هم میشه سه تا سایت رو بدون مشکل روی ویندوز بالا اورد

ممنون
اره میشه
یکیش رو هم همینجوری بالا آوردم ولی نمیخوام همش ریموت وصل بشم چک کردن ایمیل و ساختن ایمیل و ساب دامین و ... راحت تره تا هر بار برم کانفیگ آپاچی و ... دست ببرم

gbg
November 30th, 2017, 12:54
متاسفانه فکر کنم zpanel رو نمیشه با xamp کنار هم نصب کرد
من که هر کاری می کنم نمیشه

gbg
January 14th, 2018, 13:13
امروز xamp رو پاک کردم و zpanel رو با متعلقات خودش نصب کردم
یکم کار کردن باهاش گنگ هست و من نتونستم باهاش dns رو بسازم
آموزشی براش هست؟

من اول یه هاست درست میکنم
بعد میرم تو منیج دومین انتخابش میکنم
تو رکورد های دامین ای پی رو میزنم ولی تو قسمت dns ویندوز چیزی اضافه نمیشه