PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاتريس هاست

AriyaDownload
January 8th, 2011, 20:16
سلام دوستان
یه سوال داشتم
می خواستم بدونم کسی این
Patris Host Network (http://www.patrishost.net)
رو می شناسه؟؟؟
چطوریاست؟؟؟؟
خوبه یا نه؟؟؟
و اینکه من بخوام مشتری هاش رو پیدا کنم باید از کجا و چطوری این کار رو انجام بدم؟؟؟

-------------------
پ.ن: مدیر این سایت رو تو انجمن پیدا کردم :d :->

M-Soltani.ir
January 8th, 2011, 20:41
فرد خوبی هست ، سرور های خوبی هم داره
لیست مشتری ها رو میتونی با bing.com پیدا کنی
آی پی رو بزنی و ...

amirizadi
January 8th, 2011, 20:47
امیر منصوری تایید میشه :d

Amir.Mansoury
January 8th, 2011, 20:52
مرسی دوستان. کاری بود در خدمتم. ببخشید سایت قدیمی است. زیرا طراحی جدید همراه با آرم جدید به همرا نام رسمی ثبت شده شرکت در دست طراحی است و چند سایت همزمان با یکدیگر است.

AriyaDownload
January 8th, 2011, 20:57
الان پاتريس هاست واقعا دارن شرکتی کار می کنن یا نه؟؟
من که چیزی ندیدم
و اینکه ایشون ریسلر هستن یا واقعا سرور دارن:d (فقط یه سوال هست، قصد جسارت ندارم:53:)

----------------------
پ.ن: نمی خوام دوباره اتفاق تیزهاست برام بیوفته :-s
متنفرم از ازش (منظورم همین تیزهاست هست)

Amir.Mansoury
January 8th, 2011, 21:19
خواهش میکنم دوست گرامی. شرکت در حال ثبت است که به خاطر مشغله یکم عقب افتاده ولی سعیم را میکنم دیگه تا اسفند ماه ok شده باشه که فروش ویژه عید را شروع کنیم. ریسیلر نیستم دوست گرامی. پاتریس هاست دارای سرور اختصاصی در دیتاسنتر گیگا آلمان و لیزوب هلند است. سوالی بود در خدمتم.

AriyaDownload
January 8th, 2011, 21:23
خواهش میکنم دوست گرامی. شرکت در حال ثبت است که به خاطر مشغله یکم عقب افتاده ولی سعیم را میکنم دیگه تا اسفند ماه ok شده باشه که فروش ویژه عید را شروع کنیم. ریسیلر نیستم دوست گرامی. پاتریس هاست دارای سرور اختصاصی در دیتاسنتر گیگا آلمان و لیزوب هلند است. سوالی بود در خدمتم.

بهتون پ.خ دادم :101:

Amir.Mansoury
January 8th, 2011, 22:18
بله. رسیدگی شد/.