PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل برگشت صدای خودم در گوشی موبایل

iroo
November 18th, 2017, 10:31
سلام و خسته نباشید

من موقع صحبت کردن با موبایل صدای خودم به بر میگرده، خیلی ها میگن این شنود هست، و خیلی ها میگن مشکل به دکل های مخابراتی هست و....

به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

vpsmad
November 18th, 2017, 10:43
بنده هم یک ماهی هست این مشکل رو دارم و اتفاقا منم دنبالش بودم که بدونم مشکل از کجاست !!

tikweb.ir
November 18th, 2017, 10:51
ربطی به شنود نداره
بعضی شماره ها اینجوری میشن یمدت
خودشونم درست میشن
دلیلشم یه بار از مخابرات پرسیدم جوابی نداد گفت چیز خاصی نیست

iroo
November 18th, 2017, 11:07
ربطی به شنود نداره
بعضی شماره ها اینجوری میشن یمدت
خودشونم درست میشن
دلیلشم یه بار از مخابرات پرسیدم جوابی نداد گفت چیز خاصی نیست

ولی خیلی ها میگن شنود و کنترل هست...

arminkit1
November 18th, 2017, 11:52
سلام
برای منم یه مدتی اینطور بود" مثلا توی تماسی دو صدای میشد قطع میکردم و از نو تماس میگرفتم حل میشد.
اما خیلی وقته این مشکل برای من حل شده

M2T
November 18th, 2017, 13:45
یکی از دلایلش:
شخصی که درای با وی صحبت می کنی تلفنش را روی اسپیکر گذاشته در نتیجه صدای خودت را میشنوی.

iroo
November 18th, 2017, 15:05
یکی از دلایلش:
شخصی که درای با وی صحبت می کنی تلفنش را روی اسپیکر گذاشته در نتیجه صدای خودت را میشنوی.

اره، ولی تو اکثر تماس ها اینطوری میشه

shervin110
November 18th, 2017, 21:59
ولی خیلی ها میگن شنود و کنترل هست...

اون برگشت صدا تو شنود مال زمانی بود که تو مخابرات یک سیم موازی از روی تلفن شما میکشیدن و یک افسر هم مینشست و گوش میداد . :d

الان به تعداد ستاره های آسمون نهاد های نظامی و انتظامی و اطلاعاتی میتونند همزمان خطی رو شنود کنند بدون این که رد و اثری روی خط بگذارند .
این رو هم بدونید سیستم اطلاعاتی ایران اینقدر قوی هست که فرقی نمیکنه شما خط ثریا داشته باشی یا اپراتورهای خودمون یا world sim و ... به محض تماس تماس هاتون شنود و ثبت میشه .:->

m2n
November 18th, 2017, 23:42
احیاناً گوشی شما هواوی نیست؟

AtrafNet
November 19th, 2017, 18:35
سلام
منم همین مشکلو داشتم گوشیمم سامسونگه و تازه این مشکل رو با زنگ زدن به پشتیبانی آسیاتک شماره 1544 هم داشتم و خیلی اعصاب خورد کن بود.
اول فکر میکردم تقصیر طرف مقابله و حتی به آسیاتکم گفتم شما صدای منو رو بلندگو میذارید؟ گفتن نه اصلاً مشکلی که من گفتم هم ندارن.
یه روز از تعمیرات موبایل محل پرسیدم چطوری میشه این مشکلو حل کرد گفت احیاناً کنار اسپیکر های کامپیوتر صحبت نمیکنید گفتم آره اسپیکر هام معمولاً کنارمه و روشنه گفت دلیلش این می تونه باشه و بهتره دور از اسپیکر صحبت کنی.
نمی دونم حرفش درسته یا نه اما از اون موقع دیگه فعلاً که مشکلی نداشتم اما قضیه شنود رو تا حالا کسی به من نگفته بود :)