PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اس ام اس از *****ینگ

AHFgroup
November 18th, 2017, 10:04
درود ,دوستان صبح دیدم یه اس ام اس امده از شماره >>> 5000490009 که فوری ایمیل فلان را چک کنید....

کمیته *****ینگ

به ظاهر که الکی هست ,اما از کجا میشه استعلام گرفت خطو می خوام ببینم اگر الکلی ارسال شده حتما پیگیری کنم اگرم نیست که دیگه 100% پیگیری کنم :-|

ایمیل هم ارسال نشده برام

RealHAM
November 18th, 2017, 10:20
سلام
دوست عزیز اگر سایت شما در ساماندهی ثبت شده باشد و همیشه قبل از ***** شدن (البته تاریخ نشان نداده است و اول ***** می کنند و بعد اس‌ام‌اس می‌دهند) اس‌ام‌اس دریافت می‌کنید
البته شماره که دارند ۵۰۰۰۹۶۹۹۰۰۰۹ است و بنده از این شماره اطلاع ندارم

saeed1988m
November 18th, 2017, 12:20
درود بر شما
این شماره پیامک نیست برا من معمولا این شماره بوده شاید خطوط دیگه ای هم داشته باشه *****ینگ برا من معمولا از این میومده : 500096990009
ضمن اینکه بعضی اوقات بوده که برا ایمیل های قبل بوده که شاید ممکن هست آنتن نداده باشه خط شما و بعد دستتون رسیده باشه یا شایدم صرفا خواستن سلام و عرض ادبی داشته باشن خدمتتون :)

taranoome
November 18th, 2017, 18:27
درود ,دوستان صبح دیدم یه اس ام اس امده از شماره >>> 5000490009 که فوری ایمیل فلان را چک کنید....

کمیته *****ینگ

به ظاهر که الکی هست ,اما از کجا میشه استعلام گرفت خطو می خوام ببینم اگر الکلی ارسال شده حتما پیگیری کنم اگرم نیست که دیگه 100% پیگیری کنم :-|

ایمیل هم ارسال نشده برام

سلام شماره درسته برای منم از همین میاد