PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی : یکپارچه سازی و ساماندهی سرویس دهنده های میزبانی

wapmaster
November 17th, 2017, 21:19
بنام خالق زیبایی ها
................................................

سلام و عرض ادب

در حال طراحی سامانه ای با هدف سازماندهی و یک پارچه سازی نرخ های سرویس های میزبانی می باشیم که این پروژه توسط جناب طوسی در حال راه برنامه نویسی است.

در این سامانه، پس از ثبت نام سرویس دهنده، ماژولی برای او ارسال خواهد شد که پس از نصب ماژول در لیست فروشندگان ما قرار خواهد گرفت.

کاربر (خریدار) پس جستجوی محصول در سامانه ی ما، لیستی از سرویس دهنده همراه ها با قیمت محصول مشاهده خواهد کرد.

به طور مثال جستجوی برای سرویس میزبانی دارای پارامتر های، مقدار فضا، پهنای باند، دیتاسنتر، رم قابل استفاده و .. می باشد.

تعیین نرخ و رقابت در سامانه ما توسط خود شما صورت می گیرد، در ماژول بیش از 50 پارامتر مشخص شده است. که به طور مثال با توجه به هر مگ فضای میزبانی یا هر گیگ پهنای باند و .. نرخ بندی خواهد شد یا امکانات اضافه سرویس دهنده مثل پشتیبانی، پنل و .. به قیمت محصول اضافه خواهد شد. همچنین برای خریدار فقط "قیمت" نمایش داده نخواهد شد، لیست از امکانات، اعتبار، نظر های سایر کاربران و .. نمایش داده خواهد شد.

شاید سوالی که پرسیده شود آن است که چه سودی در ثبت نام سرویس دهنده در این سامانه است :

1- کمک به ساماندهی نرخ ها
2- کمک به جذب مشتری برای سرویس دهنده به صورتی که سامانه ی ما با کلمات کلیدی مهم در صفحه ی اول گوگل می باشد

این تاپیک برای نظرسنجی ایجاد شده است، نظر شما در مورد همچین سامانه ای چیست؟ آیا شما حاضر به ثبت نام و استفاده از آن هستید ؟

باتشکر.

Reza G
November 17th, 2017, 22:25
جسارت نباشه ولی این کار به جای ساماندهی و یکپارچه سازی، بیشتر شبیه ایجاد دایرکتوری از هاستینگ های ایران هست.

چون اصولاً نرخ گذاری تا زمانی که از طرف قانونگذار نباشه، الزام اجرایی پیدا نمیکنه.

اونجا هم همین قضیه گستردگی بازه قیمتها وجود خواهد داشت.

یکی میاد سرور مجازی رم 512 رو میده 5 هزار تومان. یکی هم میاد میگه 100 هزار تومان.

مشابه کاری که الان توی تاپیک های درخواست سرویس مشاهده میشه

wapmaster
November 17th, 2017, 22:36
جسارت نباشه ولی این کار به جای ساماندهی و یکپارچه سازی، بیشتر شبیه ایجاد دایرکتوری از هاستینگ های ایران هست.

چون اصولاً نرخ گذاری تا زمانی که از طرف قانونگذار نباشه، الزام اجرایی پیدا نمیکنه.

اونجا هم همین قضیه گستردگی بازه قیمتها وجود خواهد داشت.

یکی میاد سرور مجازی رم 512 رو میده 5 هزار تومان. یکی هم میاد میگه 100 هزار تومان.

مشابه کاری که الان توی تاپیک های درخواست سرویس مشاهده میشه

شرایط استفاده از سامانه دارای قوانینی است که حداقل نرخ را نسبتا منابع مشخص می کند که همینکار جلوی فروش سرور های 5 هزار تومان یا هزار تومانی را میگیرد.

کسانی که از سامانه استفاده کنند یعنی قوانین اجرایی ما را پذیرفته اند، پس می توانند در یک مارکت بزرگ شرکت کنند و مشتری جذب کنند.

abbas141
November 17th, 2017, 23:42
سلام

ایده خویلی خوبی ، به شرطی که بستر خوبی بتوانید پیاده کنید ،

یه چیز فکر میکنم مثل اسنپ فود میخواهید پیاده کنید برای هاستینگ ها ، که خیلی خوبه

ما هم مدتی پیش ایده مشابه رو استارت کرده بودیم . به عنوان یک پیشنهاد که میتونه کمکتون بکنه : سعی کنید به جای این که ازادانه بزارید همه ثبت نام کنند ، فقط سرویس های خاص رو جذب کنید و در سیستم تون ثبت کنید . کاری که اسنپ فود انجام میده . و در نهایت کیفیت کارتون هم خیلی بهتره

من از اسنپ فود اکثر غذاهایی که گرفتم مثال : هم ارزون تر از قیمت رستوران بوده همین که کیفیت خیلی خوبی داشته . اگر این برعکس بود هیچ وقت به سراغش نمیرفتم و...

در کل ارزوی موفقیت دارم .

wapmaster
November 18th, 2017, 11:29
سلام

ایده خیلی خوبی هست ، به شرطی که بستر خوبی بتوانید پیاده کنید ،

یه چیز فکر میکنم مثل اسنپ فود میخواهید پیاده کنید برای هاستینگ ها ، که خیلی خوبه

ما هم مدتی پیش ایده مشابه رو استارت کرده بودیم . به عنوان یک پیشنهاد که میتونه کمکتون بکنه : سعی کنید به جای این که ازادانه بزارید همه ثبت نام کنند ، فقط سرویس های خاص رو جذب کنید و در سیستم تون ثبت کنید . کاری که اسنپ فود انجام میده . و در نهایت کیفیت کارتون هم خیلی بهتره

من از اسنپ فود اکثر غذاهایی که گرفتم مثال : هم ارزون تر از قیمت رستوران بوده همین که کیفیت خیلی خوبی داشته . اگر این برعکس بود هیچ وقت به سراغش نمیرفتم و...

در کل ارزوی موفقیت دارم .

بله ,
ایده مثل هم هستش
ممنون از نظرتون :53: