PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مذاکره برای باز کردن آی پی ایران در ریدکال

SVR01
November 17th, 2017, 19:41
درود و عرض ادب خدمت همه ی شما خوبان.

من مدت دو سالی نبودم توی ریدکال وقتی برگشتم متوجه بلاک کردن آی پی دو کشور ایران و برزیل شدم.

با ساپورت صحبت کردم این مدت و خیلی مذاکرات انجام شد ، گفتن حتما به مدیران بالایی اطلاع میدیم اما لازمه ش اینه شما بازخورد مثبت توی انجمنهای زبون فارسی برای ما ارائه بدید.

به نظرم خیلی بده مردم کشورمون رو بعنوان خرابکار بشناسن.

روی همین حساب خواستم ازتون در خواست کنم اگه ممکنه با رای مثبت همینجا اعلام بفرمائید تا من تک تک این موارد رو اعلام کنم بهشون.:53:

live
November 17th, 2017, 19:52
درود و عرض ادب خدمت همه ی شما خوبان.

من مدت دو سالی نبودم توی ریدکال وقتی برگشتم متوجه بلاک کردن آی پی دو کشور ایران و برزیل شدم.

با ساپورت صحبت کردم این مدت و خیلی مذاکرات انجام شد ، گفتن حتما به مدیران بالایی اطلاع میدیم اما لازمه ش اینه شما بازخورد مثبت توی انجمنهای زبون فارسی برای ما ارائه بدید.

به نظرم خیلی بده مردم کشورمون رو بعنوان خرابکار بشناسن.

روی همین حساب خواستم ازتون در خواست کنم اگه ممکنه با رای مثبت همینجا اعلام بفرمائید تا من تک تک این موارد رو اعلام کنم بهشون.:53:
سلام
الان دیگه همه از تیم اسپیک استفاده میکنن چون ریدکال ایرانو تحریم کرد اونم بدون دلیل و اینکه میگید ایرانیا خرابکارن باید به عرضتون برسونم که ما همه خرابکاریارو از خودشون یاد میگیریم چون تو ایران کسی دانش این خرابکاریارو نداره ، اینا با ایران معروف میشن بعد ایرانو تحریم میکنن ، وقتی تیم اسپیک هست چرا ریدکال ؟ ریدکال دیگه قدیمی شده و آزادی عمل تیم اسپیکو نداره

SVR01
November 17th, 2017, 21:44
بله فرمایشتون کاملا متین هستش.
ولی خب خراب کاری از هر جایی یاد گرفته شه خوب نیست به نظر من.
بهه ر حال سپاس بخاطر نظر خوبتون