PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معلق شدن هاست به دستور کمیته *****ینگ

sajadtnt
November 14th, 2017, 22:14
سلام.
دوستان طبق معمول سایت بنده امروز صبح فیلــــــتر شد و دامنه جدید جایگزین کردم...
همین الان هاست بنده از طرف دستور کمیته فیلــــــــترینگ مسدود شده.
درصورتی که سرور اصلا ایران نبوده! ...
امکانش هست کسی که با این مشکل آشنایی داره بهم کمک کنه که چه اتفاقی افتاده؟.
ممنونم.

MJmoonwalk
November 14th, 2017, 22:36
فرقی نمیکنه هاست داخل ایران باشه یا خارج از ایران. شرکت ارائه دهنده داخل ایران باشه مجبور از دستورات چیزترینگ پیروی کنه. از هاست اطلاعاتتتون رو بگیرین و مستقیم از سرویس دهنده خارجی خدمات بگیرین.

موضوع فعالیت چی بوده حالا؟!

sajadtnt
November 14th, 2017, 22:46
فرقی نمیکنه هاست داخل ایران باشه یا خارج از ایران. شرکت ارائه دهنده داخل ایران باشه مجبور از دستورات چیزترینگ پیروی کنه. از هاست اطلاعاتتتون رو بگیرین و مستقیم از سرویس دهنده خارجی خدمات بگیرین.

موضوع فعالیت چی بوده حالا؟!
سلام.
ممنون از پاسختون.
چون با این موارد تابحال روبرو نشدم ,سوالی که در ذهن بنده هست, آیا با سماجت و ادامه فعالیت از طریق مراجع قضایی و فتا پیگیری انجام میشه؟.
و سوال دیگر دامنه ها همگی ir میباشد, از این بابت برای استفاده از هاستینگ خارجی مشکلی نیست؟.
موضوع فعالت سایت دانلود بازی کامپیوتر میباشد.

sepahanserver
November 15th, 2017, 10:20
سلام.
ممنون از پاسختون.
چون با این موارد تابحال روبرو نشدم ,سوالی که در ذهن بنده هست, آیا با سماجت و ادامه فعالیت از طریق مراجع قضایی و فتا پیگیری انجام میشه؟.
و سوال دیگر دامنه ها همگی ir میباشد, از این بابت برای استفاده از هاستینگ خارجی مشکلی نیست؟.
موضوع فعالت سایت دانلود بازی کامپیوتر میباشد.
پیشنهاد میکنم از دامنه های بین المللی استفاده کنید

info.nfilm
November 15th, 2017, 11:11
سلام عزیز
همچین مشکلی داشتیم روی سایت فیلم . البته موضوع برای 2 سال پیش بوده
سرور اختصاصی گرفتیم و دامین هم .com کردیم درست شد ...

sajadtnt
November 15th, 2017, 11:19
دوستان از پاسختون متشکرم.

سلام عزیز
همچین مشکلی داشتیم روی سایت فیلم . البته موضوع برای 2 سال پیش بوده
سرور اختصاصی گرفتیم و دامین هم .com کردیم درست شد ...
دوست عزیزم بعداز اینکار, از طرف مراجع قضایی یا فتا مشکلی ایجاد نشد؟.
بیشتر نگرانی بنده همین مورد هست...

gdfire
November 15th, 2017, 11:30
دوستان از پاسختون متشکرم.

دوست عزیزم بعداز اینکار, از طرف مراجع قضایی یا فتا مشکلی ایجاد نشد؟.
بیشتر نگرانی بنده همین مورد هست...
فکر نکنم مشکلی با سایت دانلود بازی داشته باشن برو تو بخش رفع ف ی ل ت ر درخواست بده
کلا تو ایران سلیقه ایه وقتی می فهمی مورد داره که بیان در خونت .... بعد انتظار تولید محتوا دارن از وبمستر کاش ف ی ل ت ر براساس درخواست ملت بود عین ریپورت اینیستا و کانالا تلگرام نه سلیقه ای8-|

sajadtnt
November 15th, 2017, 11:36
فکر نکنم مشکلی با سایت دانلود بازی داشته باشن برو تو بخش رفع ف ی ل ت ر درخواست بده
کلا تو ایران سلیقه ایه وقتی می فهمی مورد داره که بیان در خونت .... بعد انتظار تولید محتوا دارن از وبمستر کاش ف ی ل ت ر براساس درخواست ملت بود عین ریپورت اینیستا و کانالا تلگرام نه سلیقه ای8-|
از پاسختون متشکرم دوست عزیزم.
ولی مشکل بنده رفع فـــــیلتر نیست , چون تابحال 5دامنه قبلی فیلـــــــــتر شده و اصلا خودم دوست نداشتم در ساماندهی سایت رو ثبت کنم!...

iraniam2000
November 15th, 2017, 12:28
سلام
به نظر من بهتر هست از دامنه هایی مانند .xyz که هم قیمت دامنه ملی هستند استفاده کنید و برای جلوگیری از مشکل فعلی هم میتونید از کلود فلار استفاده کنید و نیازی به هاست خارجی ندارید
به هر حال احتیاط شرط عقل هست وقتی چهار تا بی عقل کار دستشون هست

taranoome
November 17th, 2017, 15:28
سلام.
دوستان طبق معمول سایت بنده امروز صبح فیلــــــتر شد و دامنه جدید جایگزین کردم...
همین الان هاست بنده از طرف دستور کمیته فیلــــــــترینگ مسدود شده.
درصورتی که سرور اصلا ایران نبوده! ...
امکانش هست کسی که با این مشکل آشنایی داره بهم کمک کنه که چه اتفاقی افتاده؟.
ممنونم.

دوست عزیز به نظر من رفع ***** کنید بهتر است
چون تمام اطلاعات شما در ایرنیک موجود میباشد
نسبت به رفع ***** اقدام کنید شاید مشکل جزعی بوده
اگر اونا پا پیش بگزارند برای شما خیلی گرون تموم میشه
این توصیه من هست

sajadtnt
November 17th, 2017, 16:04
دوست عزیز به نظر من رفع ***** کنید بهتر است
چون تمام اطلاعات شما در ایرنیک موجود میباشد
نسبت به رفع ***** اقدام کنید شاید مشکل جزعی بوده
اگر اونا پا پیش بگزارند برای شما خیلی گرون تموم میشه
این توصیه من هست

سلام.
دوست خوبم شرایط سایت طوری هست که اگه برای رفع فــیلتـر اقدام کنم باید نزدیک ۹۰درصد مطالب رو حذف کنم.
متاسفانه مشکل دیگه از طرف هاستینگ هست که هنوز دسترسی به پنل و سایت رو فعال نکرده. بک آپی هم ندارم...

AINALE
November 18th, 2017, 10:12
شما که میفرمایین باید 90 درصد مطالبم رو حذف کنم یا باید حذف کنین و مطابق قوانین مطالب بزارین و یا از سرور های وی پی اس با دامنه های بین المللی استفاده کنین
فکر کنم اینطوری مشکلی براتون پیش نیاد و فقط تو شیلتر باقی بمونین ولی بادامنه های ای ار مشخصاتتون ثبت شده هست و براتون مشکل ساز میشه

hassanrezaie
November 19th, 2017, 18:21
بهترین کار اینه که توی ساماندهی ثبت نام کنید براتون پیام میاد که لینکهای مشکل دار رو میگه حذف کنید من چند بار برام پیش اومده که یکبار هاستم بخاطر یک عکس ساده کرم صورت که هیچ مشکلی نداشت مسدود شد.

BenYamin313
November 21st, 2017, 00:38
تجربه های کافی در این زمینه داریم بهترین کار استفاده از هاست مناسب و در نهایت دامین مناسب است کمک خواستید اطلاع بدید.

sajadtnt
November 21st, 2017, 12:04
ممنون از همگی عزیزانی که پاسخ دادید و بهم پیغام خصوصی دادید.
متاسفانه از سایت بک آپی نداشتم و الان هم هرچقدر به پشتیبانی هاست التماس میکنم که حداقل بک آپ رو بهم بدید پاسخ نمیدن!...
تا امشب صبر میکنم اگه پاسخی ندادن مجبور میشم اسم هاستینگ رو معرفی کنم...

sajadtnt
November 21st, 2017, 14:53
تجربه های کافی در این زمینه داریم بهترین کار استفاده از هاست مناسب و در نهایت دامین مناسب است کمک خواستید اطلاع بدید.

دوست عزیز بک آپ رو بهم نمیدن، این کار هاستینگ قانونی هست؟

Lordeh
November 21st, 2017, 15:33
درود
مگه میشه بک آپ هم ندن ؟
به هاستینگ مربوط نیست سایت شما فـــیلتر شده یا نه ! باید بک آپ بدن !
یکی از دوستان بنده سایتشون در نت افراز بود و سایتشون فیــــلتر شد و هاستشون بسته شد اما بک آپ و همون ثانیه به ایشون دادن که به هاستینگ های دیگه انتقال بدن !
ارادت

starting
November 21st, 2017, 17:06
دوست عزیز بک آپ رو بهم نمیدن، این کار هاستینگ قانونی هست؟

باید بده
نداد تهدیدش کن به اینکه علیه.ش مطلب مینویسی و به دیگران خواهی گفت هاستینگ معتبری نیست...!

BenYamin313
November 22nd, 2017, 00:56
درود
مگه میشه بک آپ هم ندن ؟
به هاستینگ مربوط نیست سایت شما فـــیلتر شده یا نه ! باید بک آپ بدن !
یکی از دوستان بنده سایتشون در نت افراز بود و سایتشون فیــــلتر شد و هاستشون بسته شد اما بک آپ و همون ثانیه به ایشون دادن که به هاستینگ های دیگه انتقال بدن !
ارادت

هر هاستینگ حرفه ای و با سابقه ای این کار بچه گانه را نمیکند ! این کار بیشتر یک زورآزمایی است.
پیشنهاد بنده به شما این است، اگر هاستینگ شناخته شده ای میباشد، لینک این تاپیک را برایشان تیکت کنید و اطلاع بدید در صورت ندادن بکاپ در همین تاپیک اطلاعات هاستینگ را منتشر خواهید
کرد./

sajadtnt
November 22nd, 2017, 01:10
باید بده
نداد تهدیدش کن به اینکه علیه.ش مطلب مینویسی و به دیگران خواهی گفت هاستینگ معتبری نیست...!

هر هاستینگ حرفه ای و با سابقه ای این کار بچه گانه را نمیکند ! این کار بیشتر یک زورآزمایی است.
پیشنهاد بنده به شما این است، اگر هاستینگ شناخته شده ای میباشد، لینک این تاپیک را برایشان تیکت کنید و اطلاع بدید در صورت ندادن بکاپ در همین تاپیک اطلاعات هاستینگ را منتشر خواهید
کرد./

اتفاقا قبل از اینکه پست های شما دوستان عزیز رو ببینم همین بحث رو مطرح کردم که کارشون واقعا غیرحرفه ای و غیر قانونی هست.
با کمال تعجب در پاسخ ببینید به بنده چی گفتن!!!!!
http://uupload.ir/files/x44p_screenshot_2017-11-22-01-00-01.png (http://uupload.ir/)is

متاسفانه برای همینکه معتبر بودن این هاستینگ رو انتخاب کردم.بعداز اینکه 48ساعت گذشت و کاری انجام ندادن فهمیدم کاسه ای زیر نیم کاسه هست...
فقط برای خودم متاسفم که به کی اعتماد کردم...

starting
November 22nd, 2017, 07:50
اتفاقا قبل از اینکه پست های شما دوستان عزیز رو ببینم همین بحث رو مطرح کردم که کارشون واقعا غیرحرفه ای و غیر قانونی هست.
http://uupload.ir/files/x44p_screenshot_2017-11-22-01-00-01.png (http://uupload.ir/)is

متاسفانه برای همینکه معتبر بودن این هاستینگ رو انتخاب کردم.بعداز اینکه 48ساعت گذشت و کاری انجام ندادن فهمیدم کاسه ای زیر نیم کاسه هست...
از کدوم شرکت خریدید؟
اسمش رو بگید تا بفهمه با کودک طرف هستید
چون از متن تیکتش کاملا گویا هست این شرکت چقدر معتبره یا ایشون کودک هست یا نه...!

gdfire
November 22nd, 2017, 10:00

دوسته عزیز اسم هاستینگو بگو تا بی اعتبار شه ...

ColdWorld
November 22nd, 2017, 10:35
عجب وضیه این جور افرادی بی شعور و عوضی ای به وفور یافت میشن توی کشور بی قانون میگن برو قانونی پیگیری کن چون میدونن قانونی وجود نداره باید مشتری بدو بدو کنه.از این گونه افراد بیمار روانی بسیار موجوده.شما اشتباه کردید باید هرچی میگفت رو الکی هم که شده تایید میکردید تا لینک بک اپ بدن.در برخی موارد نباید زیاد اهل گفت و گو بود و باید مستقیم و حضوری رفت جلوی در اون خراب شده و بک اپ رو گرفت.

دوستان هاست شوخی نیست و حتماً حتماً حتماً باید از شرکت بسیار معتبر و معروف و بزرگ خریداری بشه از هر کسی خرید نکنید که دودش توی چشم خودتون میره.طبق تجربه گفتم دوستان از هر لحاظ شرکت های بزرگ این موارد : بی شعوری و لمپن بازی، دروغگویی،بی ادبی، نداشتن سواد و... در اون شرکت ها وجود نداره.
شرکت های معتبر مثل : پارس پک،نت افراز، میهن وب هاست و.... پیشنهاد میشن.

asiacat
November 22nd, 2017, 11:43
کلا چیزی بنام مسدود سازی کامل نداریم
وقتی از کمیته مصادیق دستور مسدود سازی هاست یا وبلاگی میاد شرکت ارئه دهنده فقط باید دسترسی اونو به اینترنت(اینترانت) ببنده و حق دسترسی مدیر یا وبلاگ نویس به پنلش رو ندراه( یا بهتر بگم کمیته مصادیق هم همچین انتظاری نداره)
عموما این افراد کم تجربه و خام هستند وگرنه ما سایتهای کاربر محور زیادی داریم و این مطلب بارها با کمیته مصادیق در میان گذاشته شده حتی تاکید میکنند حق ندارید اطلاعات کاربر رو پاک کنید و فقط مسدود کنید همین!

saeed1988m
November 22nd, 2017, 11:56
حق مسدود سازی ندارند
همونطور که دوستمون گفتن صرفا دسترسی وب به اینترنت و اینترانت رو میبندن همین و کاربر میتونه جابجا کنه همین و همین
اینکه بیاد مسدود کنه حرف زور بزنه و از اینکه صرفا یک میزبان هست و هاست شما دستشه کاملا غیر حرفه ای هست و از صمیم قلب برای چنین افراد یونجه مغزی شفای عاجل مسئلت مینمایم
باشد که رستگار شوند انشالله

AtrafNet
November 22nd, 2017, 16:04

تهمت نمیزنم فقط در حد سواله ولی احیاناً هاستینگ مورد نظر pars.host نیستن؟ چون این هاستینگ سابقه عدم ارائه بکاپ در ساده ترین مشکلات ممکن هم داشته.
مثلاً نمونه اش من 1 روز از مهلت سرویس سالانه ام گذشت اما هفته آخرش کار داشتم وقت نکردم بکاپ بگیرم وقتی هم آمدم بکاپ بگیرم دیدم دیگه به خاطر اینکه 1 روز از مهلتش گذشته Suspend هستش تیکت زدم درخواست بکاپ دادم گفتن باید یکسال دیگه تمدید کنی تا بتونی بکاپ بگیری :71:

host-net
November 22nd, 2017, 16:15
درود و احترام

جالب شد برای بنده دم از قانون میزنن ولی خودشون در بی قانونی کامل به سر میبرن

برای من سوال هست که این شرکت بزرگ و عزیز و فهمیده قانون رو به چی و چگونه تعریف میکنن ؟

یکی نیست بگه اقای فهمیده وقتی پول میگیری فکر اینجاشو هم میکردی فقط پولو نبین:65:

BenYamin313
November 22nd, 2017, 16:33

خوب کاملا مشخص شد با چه هاستینگی روبرو هستید ...
شما هیچ نگران نباشید و برای بار دیگر محترمانه درخواست کنید بکاپ را به شما بدهند و اگر ندادند در همین تاپیک معرفی شان خواهید کرد.
نگران وکیل و .. هم نباشید در همین اسکرین شات همین یک جمله برای شما کافیست " در پی باز کردن هاست و ترفند جهت مشخص نشدن میزبانی شما بودم .... ".
یک نکته، کلا این کشمکش ها از روی بیکاری و مریض حال بودن افراد است .

sajadtnt
November 22nd, 2017, 22:59
مجددا سلام دوستان.
برای آخرین بار باهاش اتمام حجت کردم و سایت رو باز کردن ... اما متن زیر رو تیکت زدند:

سایت شما باز شد .
اطلاعات کاربری شما به انضمام آی پی های لوگین شده و تراکنش های ثبت شده با درخواست فتا و با حکم برای این مرجع ارسال شد
موفق باشید

iraniam2000
November 22nd, 2017, 23:19
مجددا سلام دوستان.
برای آخرین بار باهاش اتمام حجت کردم و سایت رو باز کردن ... اما متن زیر رو تیکت زدند:

سلام
بکاب بردار و سریعا سایتت را انتقال بده
هشت ماه از یکی شکایت کردم هنوز که هنوز رسیدگی نکردن و میگن طرف موارد دیگه ای داره و اگر احضار بشه ممکن برای اون پرونده ها مشکل ایجاد بشه و نتونند تحقیقات را تکمیل کنند !
حالا بیان واسه دو تا بازی کاری بکنند ؟
بکابت را بردار و دیگه هم از دامنه ملی استفاده نکن و برای هاست جدید هم از کلود فلار استفاده کن تا نتونند ردیابی کنند
موضوع مهم تر اینکه همیشه از سایتت بکاب بردار چون هاست های ایرانی بکاب براشون شوخی هست ، وقتی نت افراز درست بکاب برنمیداره بقیه دیگه تکلیفشون معلومه ... البته بکاب برمیدارن اکثرا ولی روی همان سرور !