PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشهاد هاست ویدیو با حدود صدهزار کاربر

reza_khan2006
November 14th, 2017, 16:18
سلام دوستان
من تجربه چندانی ندارم . ایا یک سرور اختصاصی جواب گوی این کاربران خواهد بود. با توجه به این که ویدیو پهنای باند زیادی نیاز دارد

یا بهتر سرور مجازی بگیریم و ویدیو هامو تو یک فضای دیگه اپلود کنم . البته هاست های دانلود معمولا تعداد کانکشن همزمان محدودی دارند

با تشکر

Hi Data
November 14th, 2017, 16:29
سلام دوستان
من تجربه چندانی ندارم . ایا یک سرور اختصاصی جواب گوی این کاربران خواهد بود. با توجه به این که ویدیو پهنای باند زیادی نیاز دارد

یا بهتر سرور مجازی بگیریم و ویدیو هامو تو یک فضای دیگه اپلود کنم . البته هاست های دانلود معمولا تعداد کانکشن همزمان محدودی دارند

با تشکر

با سلام و احترام،

چقدر مصرف ترافیک ماهانه دارید؟

با بنده در تلگرام در ارتباط باشید.

Farid Saadat
November 14th, 2017, 16:38
سلام،
حجم کلی چقدر هست؟
در صورت تمایل برای مشاوره از طریق تلگرام موجود در امضا در ارتباط باشید.

با احترام.

reza_khan2006
November 14th, 2017, 16:52
به مروز زیاد میشه دیگه ولی حدس اولمون روی سیصد تا 500 گیگ هست

Hi Data
November 14th, 2017, 16:55
به مروز زیاد میشه دیگه ولی حدس اولمون روی سیصد تا 500 گیگ هست

پس تازه قصد شروع دارید؟

vps برای شما کفایت می کند. کانفیگ vps توسط ما رایگان انجام می شود تا بعنوان سرور دانلود استفاده کنید.

ارادت.

reza_khan2006
November 14th, 2017, 17:17
اخه برای همین چند ماه اولم که هزار تا کاربرم داشته باشیم، 500 مگ تو روز فیلم ببنید، روزی حداقل 500 گیگ پهنای باند می خواهیم درسته؟

Hi Data
November 14th, 2017, 17:33
اخه برای همین چند ماه اولم که هزار تا کاربرم داشته باشیم، 500 مگ تو روز فیلم ببنید، روزی حداقل 500 گیگ پهنای باند می خواهیم درسته؟

برای شروع کار این مقدار مصرف ترافیک تقریبا کمی بعید هست. اما باز در همین صورت ما مشکلی نداریم و می توانیم ترافیک ارائه کنیم.

Z.eus
November 14th, 2017, 20:41
درود

در بخش نامناسب تاپیک ایجاد کرده اید. اگر ابتدای کارتان است یک میزبانی وب و هاست دانلود حرفه ای تا مدت ها جواب گو خواهد بود و بعد از افزایش ترافیک میتوانید با مشورت هاستینگ به سرور اختصاصی منتقل بشید.

جهت مشاوره و میزبانی حرفه ای داخل کشور میتوانید در ارتباط باشید.

https://telegram.me/myserversaz
https://my.serversaz.com

a1994n1373
November 14th, 2017, 21:15
لطفا جهت آفر در بخش درخواست سرویس تاپیک ایجاد کنید . جهت مشاوره هم میتونیم تیکتی / تلگرامی / تلفنی / حضوری در خدمت باشیم .

Danax
November 14th, 2017, 22:15
با سلام و احترام

اول شما مشخص کنید میخواهید از سرور های داخل ایران استفاده کنید یا خارج از ؟

جهت مشاوره بیشتر با بنده در ارتباط باشید

https://t.me/Rns83

AfranetServer
November 14th, 2017, 22:39

از چه لوکیشنی نیازه؟
بگید تا براتون آفر بدیم
بهتر هست که برای درخواست سرور در قسمت درخواست سرویس تاپیک ارسال کنید تا ما و همکارا آفر خدمتتون ارائه کنیم

موفق باشید

Davar.Online
November 21st, 2017, 21:03
شما از سرور مجازی ، کلاد ، سرور اختصاصی میتونید استفاده کنید صرفا باید ببنیند چقدر بودجه دارید.