PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوگل چطور فهمید ؟

mehrania
November 12th, 2017, 14:34
سلام
اقا من حدود یک ماه پیش یه سایت در وردپرس بالا اوردم و بعد از نصب وردپرس بلافاصله پست سلام دنبا را پاک کردم ، خلاصه بعد 3 روز سایت رو در گوگل ثبت کردم و فعالیت سایت شروع شد
امروز بعد 40 روز در وبمستر گوگل ، ارور 404 پست سلام دنیا داده !
میخوام بدونم چطوری فهمیده ؟ من بعد از نصب وردپرس این پست زود حذف کردم و 72 ساعت بعدش در حالی سایت پست های جدید داشت در وبمستر ثبتش کردم
عجیبیش اینه که من قبل از حذف پست سلام دنیا ، پیوند یکتا از حالت دیفالت در اورده بودم و حتی ارور گوگل هم با تغییری که داده بودم ! خیلی عجیبه
میخواستم بدونم چطور فهمیده ؟

codfather
November 12th, 2017, 14:41
احتمالا اطلاعات کش شده ، همچنین شما به زباله دان وردپرستون فرستادید یا کلا پاکش کردید ؟

mehrania
November 12th, 2017, 19:03
احتمالا اطلاعات کش شده ، همچنین شما به زباله دان وردپرستون فرستادید یا کلا پاکش کردید ؟

افزونه کش نبوده رو وردپرس ، کلا پاکش کردم

qaplan
November 12th, 2017, 19:05
از عجایب گوگل هست :-)
بهتره از قسمت remove url درخواست حذف آدرس رو بدید

OMIDTU5
November 12th, 2017, 20:00
افزونه کش نبوده رو وردپرس ، کلا پاکش کردم
دوست عزیز امکان داره لینکش در سایت مپ باقی مونده باشه

a1994n1373
November 12th, 2017, 21:17
سلام . وقتی که وردپرس تازه نصب می کنید همون اول یه تیک داره نوشته از موتور های جستجو درخواست کن این سایت رو بررسی نکنند .

فک کنم اینو که بر نمیداریم این اتفاق میوفته و خودش اتوماتیک به سرچ انجین ها ریکوئست واسه سابمیت میفرسته !

mre
November 12th, 2017, 21:24
سلام
قبل از اینکه سایت وردپرسی خودتون رو نصب کنید دامنه رو جایی قرار نداده بودید؟
دامنه شما مطمئنید از روز اول در اختیار خودتون بوده و قبلا در اختیار شخص دیگه ای قرار نداشته که منقضی شده باشه و شما ثبت کرده باشید؟

- - - Updated - - -

سلام . وقتی که وردپرس تازه نصب می کنید همون اول یه تیک داره نوشته از موتور های جستجو درخواست کن این سایت رو بررسی نکنند .

فک کنم اینو که بر نمیداریم این اتفاق میوفته و خودش اتوماتیک به سرچ انجین ها ریکوئست واسه سابمیت میفرسته !

بعید میدونم به این دلیل باشه، چون تا جایی که من یادمه و خیلی وقت پیش تست کرده بودم این گزینه فقط یه خط که مربوط به ربات های موتورهای جستجو هست رو قرار میده که به ربات ها میگه سایت رو بررسی نکنن

mehrania
November 12th, 2017, 22:50
سلام
قبل از اینکه سایت وردپرسی خودتون رو نصب کنید دامنه رو جایی قرار نداده بودید؟
دامنه شما مطمئنید از روز اول در اختیار خودتون بوده و قبلا در اختیار شخص دیگه ای قرار نداشته که منقضی شده باشه و شما ثبت کرده باشید؟

- - - Updated - - -

بعید میدونم به این دلیل باشه، چون تا جایی که من یادمه و خیلی وقت پیش تست کرده بودم این گزینه فقط یه خط که مربوط به ربات های موتورهای جستجو هست رو قرار میده که به ربات ها میگه سایت رو بررسی نکنن

نه دامنه قبلا توسط کسی ثبت نشده و از سایت های مثل archive امار دامنه گرفتم قبل از ثبت

- - - Updated - - -

دوست عزیز امکان داره لینکش در سایت مپ باقی مونده باشه

عزیز گفتم که بعد از نصب قبل از هر کاری این پست حذف کردم

modireserver
November 13th, 2017, 00:06
سلام

ببینید جدیدا گوگل با الگوریتمهای جدیدش مبنی بر ایندکس هرچی سریعتر سایتها در جهت ایندکس سایتهای خبری با مطالب زیاد به سایتهای معمولی هم سر میزنه و به دلیل کش شدن پست شما اطلاعات با تاخیر در دیتابیس گوگل ایندکس میشه برای همین شما وقتی یک پستی رو ارسال میکنید حتی اگر اونو پاک کنید احتمالش هست 404 بگیرید، مشکلی نیست اول درخواست Remove url بزنید از وبمستر و سپس یک ریدایرکت 301 هم تو هاست ایجاد کنید مشکل حل میشه اگرم از yoast بر روی وردپرس البته ورژن پولی استفاده میکنید تغییر نشانی بزنید.