PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان ثبت ساب دامنه در مراحل سفارش whmcs

hostwindows
November 12th, 2017, 02:49
با سلام

می خواهم زمان سفارش هاست گزینه زیر در whmcs وجود داشته باشه مثل میهن وب هاست
"می خواهم از ساب دامنه به عنوان آدرس این هاست استفاده کنم"
پیشنهاد شما چیه ؟
لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

365web.online
November 12th, 2017, 09:10
با سلام

می خواهم زمان سفارش هاست گزینه زیر در whmcs وجود داشته باشه مثل میهن وب هاست
"می خواهم از ساب دامنه به عنوان آدرس این هاست استفاده کنم"
پیشنهاد شما چیه ؟
لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

دوست عزیز این کار به راحتی قابل انجامه.
داخل whmcs و توی صفحه محصولتون به تب others‌ برید و گزینه sudomain options را پیدا کنید و آدرس دامنه ای که میخواید اکانت به صورت سابدومین اون دامنه باشه رو وارد کنید. همین .
فقط فراموش نکنید اول یه نقطه بزارید بعد اسم دامنه رو بنویسید.
اگر تعداد دامنه هاتون بیشتر از یکی بود با کاما جدا کنید.

shivahost
November 12th, 2017, 09:19
دوست عزیز این کار به راحتی قابل انجامه.
داخل whmcs و توی صفحه محصولتون به تب others‌ برید و گزینه sudomain options را پیدا کنید و آدرس دامنه ای که میخواید اکانت به صورت سابدومین اون دامنه باشه رو وارد کنید. همین .
فقط فراموش نکنید اول یه نقطه بزارید بعد اسم دامنه رو بنویسید.
اگر تعداد دامنه هاتون بیشتر از یکی بود با کاما جدا کنید.

البته برای دادن ساب داین رایگان هست. ولی امکانی که میهن وب هاست داره فرق می کنه که به هر کسی می تونه با دامنه های خود مشتری هاست را با ساب دامین بسازه. که احتمالا با ویرایش فایل کانفیگ پروداکت اینکار رو کردن.

365web.online
November 12th, 2017, 10:11
البته برای دادن ساب داین رایگان هست. ولی امکانی که میهن وب هاست داره فرق می کنه که به هر کسی می تونه با دامنه های خود مشتری هاست را با ساب دامین بسازه. که احتمالا با ویرایش فایل کانفیگ پروداکت اینکار رو کردن.

درسته من میهن وب هاست رو ندیده بودم. الان چک کردم . احتمالا product.tpl رو تغییر دادن

hostwindows
November 12th, 2017, 10:33
چه کدهایی باید در product قرار دهم
لطفا راهنمایی کنید