PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساسبند کردن vps خارج

3hdvd
November 12th, 2017, 01:26
عرض ادب و احترام خدمت همه اساتید و دوستان

متاسفانه بدلیل مشکلی که برای یکی از سایتهام, روی یک هاست خارجی (شرکت ایرانی) پیش اومد برام و با اینکه از ip , dns اختصاصی استفاده میکردم, گفتن از مصادیق دستور مسدود سازی سرویس شما اومده!

از آنجاکه بیشتر از فروشنده های vps معتبر داخل ایران استفاده میشه, آیا امکان این مشکل برای vps هم وجود داره؟

ممنون میشم یه راهنمایی مختصر بفرمایید

باتشکر

M.D.A
November 12th, 2017, 02:19
عرض ادب و احترام خدمت همه اساتید و دوستان

متاسفانه بدلیل مشکلی که برای یکی از سایتهام, روی یک هاست خارجی (شرکت ایرانی) پیش اومد برام و با اینکه از ip , dns اختصاصی استفاده میکردم, گفتن از مصادیق دستور مسدود سازی سرویس شما اومده!

از آنجاکه بیشتر از فروشنده های vps معتبر داخل ایران استفاده میشه, آیا امکان این مشکل برای vps هم وجود داره؟

ممنون میشم یه راهنمایی مختصر بفرمایید

باتشکر

سلام

احتمالش وجود داره اما ۱۰۰ درصد نیست،
بستگی داره سایتتون چقدر خلاف باشه که از بالا بخوان پیگیر بشن و این سرویس تون هم مسدود بشه...

3hdvd
November 12th, 2017, 02:23
سلام

احتمالش وجود داره اما ۱۰۰ درصد نیست،
بستگی داره سایتتون چقدر خلاف باشه که از بالا بخوان پیگیر بشن و این سرویس تون هم مسدود بشه...

فروشگاه فروش فیلم هست (دانلود نیست)

یعنی با این حساب تمام آی پی ها, در سامانه اول ثبت میشن بعد به مشتری میفروشن!

M.D.A
November 12th, 2017, 02:27
بستگی به جایی که سرویس تهیه میکنید هم داره.
ما برای چنین مواردی برای سرور مجازی های خودمون تا ۹۹% تضمین میدیم که برای شما مشکلی پیش نمیاد.
از هرجا هم خواستید تهیه کنید حتما سوال کنید چون یکسری راه ها هست که بازم خیلی راحت میتونن سرویس دهندتون پیدا کنن...

devinar
November 12th, 2017, 03:49
پیشنهاد می کنم از سایت های روسی سرویس بگیرید بعضی از دوستان دارن راضی هستند .

3hdvd
November 12th, 2017, 04:23
پیشنهاد می کنم از سایت های روسی سرویس بگیرید بعضی از دوستان دارن راضی هستند .

یعنی شرکت سرویس دهنده روسیه؟
چطور میتونم این لینک اینارو پیدا کنم؟

a1994n1373
November 12th, 2017, 09:20
سلام دوست عزیز . نمیخوام بحث رو س*ی*ا*س*ی*ش کنم اما به آخر و عاقبت تاینی موویز و سایرین نگاه کنید ...

3hdvd
November 12th, 2017, 19:40
سلام دوست عزیز . نمیخوام بحث رو س*ی*ا*س*ی*ش کنم اما به آخر و عاقبت تاینی موویز و سایرین نگاه کنید ...

قطعا اینجا جای بحثی که شما میفرمایید نیست!

اما جهت اطلاع عرض کنم:
حدود 10 سال پیش اتفاقاتی برام پیش اومد که متاسفانه دیگه امکان داشتن شغل یا فعالیت خارج از منزل را ندارم.
خیلی دنبال کاری بدون سرمایه (یا سرمایه کم) بودم که نشد و نهایتا کار فعلی را شروع کردم.

از 2 سال پیش به این نتیجه رسیدم که کار فعلی بی فایدس و فقط اتلاف وقت و هزینه س
نه بدلیل اتفاقی که برای امسال تاینی مویز افتاد یا می افته, فقط به این این واقعیت که قدرت خرید مردم کم شده و دیگه کارهای فروش محصولات سرگرم کننده جواب نمیده.

فقط فعلا تنها گزینه ای که میتونم انجام بدم.
وگرنه مرض ندارم (خودمو میگم) با اینهمه گیر و دردسر و .... ادامه بدم.

بهرحال ممنون از نصحیت و راهنمای شما