PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در مورد هاست سی پنل !

DEFALT
November 12th, 2017, 00:31
سلام ،

دوستان خوب و سلامت هستید ؟

بنده والله یک هاست خریدم قبلاً ، تعدادی سایت روی یک هاست استفاده میکنم حالا یک مشکلی دارم امیدوارم جواب بدید دوستان ☻

بنده چند تا سایت دارم نصب و راه اندازی کردم ، یک سایتی میخوام راه اندازی کنم که میگه باید PHP 7 و بالاتر انتخاب کنی منم برم php select version رو بزارم تو 7 کلاً همه سایت هام خراب میشن !!

میخوام بدونم آیا میشه ورژن PHP رو ، رو یک سایت اعمال کرد ؟

با تشکر ♥

a1994n1373
November 12th, 2017, 00:34
سلام دوست عزیز . به احتمال زیاد طبق گفته خودتون دارین از addon domain استفاده می کنید . در این حال که شما php version رو تغییر میدین روی تمامی سایت ها تاثیر میذاره و فعلا که راهی نیست واسه این قضیه . بهتره یک هاست جدا برای هر کدوم تهیه کنید .

DEFALT
November 12th, 2017, 01:09
دوستان کسی دیگه نظری نداره ؟

vpgroup
November 12th, 2017, 01:12
سلام ،

بنده والله یک هاست خریدم قبلاً ، تعدادی سایت روی یک هاست استفاده میکنم حالا یک مشکلی دارم امیدوارم جواب بدید دوستان ☻

بنده چند تا سایت دارم نصب و راه اندازی کردم ، یک سایتی میخوام راه اندازی کنم که میگه باید PHP 7 و بالاتر انتخاب کنی منم برم php select version رو بزارم تو 7 کلاً همه سایت هام خراب میشن !!

با تشکر ♥

با سلام و احترام

اگر سایت ها با اسکریپت های مختلفی نوشته و اجرا میشوند بله باید هاست های جدا تهیه کنید ولی اگر سایت ها مثل هم بوده و صرفا میزان کمی تغییر دارد نباید با تغییر نسخه پی اچ پی تمام تنظیمات ها بهم بریزد

احتمالا تداخل افزونه و قالب دارین بعد از اینکه نسخه رو تغییر دادین داخل دیتابیس ها افزونه ها رو کامل غیرفعال کنین و همچنین قالب و اگر مشکل حل شد از سی ام اس فعال کنین.

به هر حال ممکنه جواب بده . بستگی داره از چه نوع اسکریپتی فراخوانی بشه که مشکل ایجاد کرده باشد .

موفق باشید

shetabanhost
November 12th, 2017, 01:13
سلام

شما یک راه دارید
از MultiPHP Manager سی پنل انتخاب کنید سایت مورد نظر رو و ورژن رو روی 7 قرار بدید
با این کار اون سایت از سلکتور سی پنل استفاده می کنه و روی ورژن 7 ست میشه

DEFALT
November 12th, 2017, 01:18
درود ، به اینصورت میشه استفاده کرد داخل htaccess هم محتویات باید به این شکل باشد :

# php -- BEGIN cPanel-generated handler, do not edit
# Set the “alt-php70” package as the default “PHP” programming language.
<IfModule mime_module>
AddType application/x-httpd-alt-php70 .php .php7 .phtml
</IfModule>
# php -- END cPanel-generated handler, do not edit

با تشکر از شتابان هاست واقعاً من یکی از مشتری هاتون هستم و واقعاً پشتیبانی و هاستتون چند ماهی هست که استفاده میکنم خیلی عالیه ♥ ایشالله به همین منوال پیش برین ♥

devinar
November 12th, 2017, 04:03
دوست عزیز ورژن پی اچ پی رو می تونید از طریق سلکتور روی یک ادون دامین تغییر بدید حتی ورژن پی اچ پی روی یک سابدامنه هم تغییر میشه داد.

Raspberry PI
November 12th, 2017, 04:30
همونطور که دوستان گفتن از طریق MultiPHP INI Editor در سی پنل میتونید ورژن php برای یک دایرکتوری یا دامنه خاص تغییر بدین

AfranetServer
November 13th, 2017, 21:10
سلام ،

با تشکر ♥

درود

شما اگر ورژن رو تغییر دهید
روی همه سایت های شما اعمال میشه و مشکل بوجود میاد
بهتر هست هاست جدا تهیه کنید

موفق باشید

codfather
November 13th, 2017, 21:18
هاست جدا بهتره نسب به این همه دردسر!

Ashkankamangar.ir
November 13th, 2017, 22:04
انتخاب ورژن پی اچ پی در سیپنل به پونه ای هست که حتی روی هر ساب دامنه میتونید یک ورژن رو انتخاب کنید

Raspberry PI
November 13th, 2017, 22:50
دوستانی که میگن برای دامنه جدا نمیشه مطمئن هستید با سی پنل تا حالا کار کردین؟

DEFALT
November 13th, 2017, 23:58
مشکل حل شده بخدا ً ♥