PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعریف این دامین چیه ؟

maroofi
January 8th, 2011, 06:45
alias domain : چیه؟
add-on domain چه فرقی با این داره ؟

khudeman
January 8th, 2011, 07:54
alias همان پارک دامنه است. دامنه اضافی برای یک دامنه ای که اکنون فعال است.اما addon domain دامنه ای مستقل از دامنه اصلی است که روی سایتی دیگر بر روی همان هاست فعال شده .

maroofi
January 8th, 2011, 08:08
سلام

خوب اگر در لیست مشخصات ننوشته باشه یعنی اینکه جدا باید پول بدیم درسته ؟
اگر نوشته باشه Hosted domains : unlimited معنای همون add one رو میده ؟

khudeman
January 8th, 2011, 08:22
سلام

خوب اگر در لیست مشخصات ننوشته باشه یعنی اینکه جدا باید پول بدیم درسته ؟

اولی: نه الزاما. ممکنه حتی با پول جداگانه م این امکان فعال نشه. دومی: بله. ولی بهتره برای اینکه احیانا کلک نزده باشن، صراحتا ازشون سوال کنین

om!d-D
February 13th, 2011, 21:47
hosted domain ترکیبی از addon و parked هست.بنابراین در صورتی که با چنین عبارتی مواجه شدید یعنی به تعداد نامحدود متوانید سایت روی این هاست مدیریت کنید و به تعاد نامحدود دامنه میتوانید یک سایت را مدیریت کنید

khudeman
February 13th, 2011, 21:54
جناب امید آقای روز وب . معلوم میشه بجز اینکه ایمیل های مخرب ارسال میکنین (http://www.webhostingtalk.ir/f8/20757/index2.html#post204200) و برای هاستینگها سابقه تراشی دروغین میکنین ، اطلاعات غلط هم به خورد ملت میدین. hosted domain به خودی خود معنای تعداد نامحدود نمیده . جلویش مینویسند که تا چه تا مجاز است. یکی، دو تا، صد تا یا بینهایت

om!d-D
February 14th, 2011, 11:37
hosted domain ترکیبی از addon و parked هست.بنابراین در صورتی که با چنین عبارتی مواجه شدید یعنی به تعداد نامحدود متوانید سایت روی این هاست مدیریت کنید و به تعاد نامحدود دامنه میتوانید یک سایت را مدیریت کنید

دوست عزیز من اولا تشکر میکنم که مدام از این برداشت غلطتان دفاع میکنید.باز هم میگویم که هیچگونه سابقه تراشی نکرده ام.عرض کردم من خودمهم با ایرانت کار میکنم.نمیدانم با اون هاستینگ چه ارتباطی دارید اما هیچ سابقه تراشی از جانب ما نبود و ما به عنوان یک کاربر این هاستینگ هم اعتراضی نکردیم.بازهم نظرشما محترم است

منظور من از چنین عبارتی همون

بود.کاش یکبار دیگه میخوندیدش و این نظر رو سریع ارسال نمیکردید.

در ضمن شما چرا با ما لج افتادی؟ :))