PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای اینکه یک مدیر شبکه بشم باید چه دوره هایی رو طی کنم .

ironman2
January 8th, 2011, 05:29
سلام من میخوام لینوکس رو به صورت فول یاد بگیرم از لینوکس هیچی بلد نیستم و همین طور یه مدیر شبکه بشم و کلا با هاستینگ و کلیه مسائل مربوطه آشنا بشم و مدرک رسمی بگیرم شما دوستان که تجربه توی این زمینه دارید به من چی پیشنهاد میدید باید چه کلاس هایی رو شرکت کنم
توی اصفهان آموزشگاهی سراغ دارید برای این کلاس ها لطفا آدرس هم قید کنید و کلا چقدر باید هزینه کنم:53:

NiceIran.net
January 8th, 2011, 09:06
اين مباحث و بيشتر همه خودشون به صورت سلف استادي خوندن تا رفتن به اموزشگاه.. . ولي در كل در مورد هاستينگ در اولويت ، با سيستم عاملها و كنترل پنلها بايد اشنايي كافي داشته باشيد .

Amir.Mansoury
January 8th, 2011, 17:44
شما ساکن کدوم شهری؟ بگو تا راهنماییت کنم

1eng.ir
January 8th, 2011, 17:49
شما ساکن کدوم شهری؟ بگو تا راهنماییت کنم
بیرمنگام سیتی!
بالا نوشته اصفهان!

Amir.Mansoury
January 8th, 2011, 17:51
https://www.lpi.org/caf/Xamman/partner

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

اگر اصفهانی مرکز آموزشی تخصصی لینوکس اصفهان (http://www.linuxj.ir/)

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:50 PM ----------

بیرمنگام سیتی!
بالا نوشته اصفهان!

ممد تو دوباره بیکار شدی شروع کردی سوتی گرفتن؟ مگه امتحان نداری :d

J4vad
January 8th, 2011, 19:06
با سلام ،

دوره هایی که می تونن به شما کمک کنند .

MCSE ، Network + , CCNA

دقت کنید که این دوره های باید در جاهای معتبر تدریس بشن در غیر این صورت بازدهی مورد نظر را نخواهد داشت . ضمن اینکه مهارت های شخص و استعداد خود شما نیز بی تاثیر در این موضوع نیست.

البته دوره هایی که عرض کردم مربوط به Microsoft و سرور های ویندوزی است ، در مورد سرور های لینوکسی باید مجدد به دنبال دوره هایی باشید که تخصصی بر شبکه در لینوکس بپردازند .

موفق باشید .

Amir.Mansoury
January 8th, 2011, 22:20
ببین دوست گرامی شما باید پلتفرم کاریتو انتخاب کنی.
اول نتورک پلاس را باید بگذرونی.
اگر میخواهی مایکروسافت کار کنی باید بری mcse اگر لینوکس که لینکشو دادم. ولی خیلی از اینهخا در تجربه هم بدست میاد که شامل هزینه و زمان میشه

ironman2
January 9th, 2011, 01:03
ممنون دوستان