PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت تاینی موویز با شکایت چه نهادی بسته شد؟

BazPardakht.Com
November 10th, 2017, 16:32
روزنامه جوان نوشت: مهدی یزدانی، دبیر ستاد صیانت از محصولات فرهنگی و هنری می‌گوید بسته‌شدن سایت «تاینی موویز» به دلیل شکایت این ستاد بوده است.

دستگيري گردانندگان و متعاقب آن بسته‌شدن يكي از پر‌طرفدار‌ترين سايت‌هاي دانلود فيلم در ايران، باعث شد تا بسياري از افرادي كه از اين سايت دانلود مي‌كنند، دنبال دليل بسته‌شدن آن بگردند و حتي از وزير ارتباطات نيز درباره اين موضوع سؤال كنند كه آذري جهرمي به طور كل نقش وزارتخانه‌اش را در بسته‌شدن «تايني موويز» رد كرد، اما اكنون مشخص شده كه يكي ديگر از بخش‌هاي دولت يعني ستاد صيانت از عوامل به تعطيلي كشانده شدن اين سايت بوده است.مهدي يزداني، دبير اين ستاد با اشاره به اينكه ستاد صيانت از محصولات فرهنگي- هنري، مرجع شكايت از سايت تايني موويز بوده است، مي‌گويد: «ستاد صيانت و مبارزه با تكثير و عرضه غيرمجاز آثار سينمايي و سمعي و بصري، چه به صورت فيزيكي و چه در فضاي مجازي، با همكاري پليس فتا و قوه قضائيه با هرگونه عرضه غيرقانوني محصولات فرهنگي برخورد مي‌كند.»

منبع: عصر ایران (http://www.asriran.com/fa/news/571020/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%88%D9%88%DB%8C%D8%B2-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%86%D9%87-%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF)

almandata
November 10th, 2017, 16:37
دادگاه میگه من بودم مستهجن پخش کردن گرفتیمشون

صیانت میگه تکثیر غیر مجاز (برای مجاز شدن باید پول به دولت بدن ! نه به سازندگان اثر )

یکی دیگه من نبودم

هرکسی یه ساختمان اجاره کرده یه اداره ای زده واسه خودش

مملکت رو به فنا بردن !

AtrafNet
November 10th, 2017, 16:48
دادگاه میگه من بودم مستهجن پخش کردن گرفتیمشون

صیانت میگه تکثیر غیر مجاز (برای مجاز شدن باید پول به دولت بدن ! نه به سازندگان اثر )

یکی دیگه من نبودم

هرکسی یه ساختمان اجاره کرده یه اداره ای زده واسه خودش

مملکت رو به فنا بردن !

باور کنید خیلی از تصمیمات حکومت و دولت فعلی رو می بینیم میشه نتیجه گیری کرد که یه بچه هم می تونه یه کشور و مملکت رو اداره کنه :d
نه جداً مملکت انقدر بچه بازی شده که قشنگ یه بچه 13 - 14 ساله هم می تونه مشابه تصمیمات اینا رو بگیره و الکی یه پیشوند دکتر و عظما و... هم بگیره 8-|

Nomix
November 10th, 2017, 18:02
حالا این که بسته شد کاری هم نمیشه کرد.
دوستان اهل فیلم میتونن یه جایگزین ایرانی دیگه معرفی کنن

AhrimanSefid
November 10th, 2017, 18:17
بود
در اون رو هم بستن.
30نما و تاینی رو با هم درشون بستن.
واقعا هر دوتا خوب بودن.

سیدرضا بازیار
November 10th, 2017, 19:22
به نظر من فیلم های اپارات بدتر از تاینی موویز هستند
کافیه یه سرچ کنید تا متوجه بشید چقدر فیلم ها و موسیقی های ضد اسلامی و ضد ایرانی در آپارات موجوده

حتی یه بار چند تا از فیلم ها رو به سایت پیوند ها گزارش دادم و حذفش نکردند...(:|

gigarayaneh
November 10th, 2017, 19:37
با سلام
در صورت تمایل به ادامه فعالیت باید مجوز های زیر را داشته باشید!!!!!!!!!
- ساماندهی
- وزارت ارشاد
- وزارت صنعت و معدن
- اداره حقوی فضای مجازی سازمان صدا و سیما
- ستاد صيانت و مبارزه با تكثير و عرضه غيرمجاز آثار سينمايي و سمعي و بصري
- و...

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: تشکیل بخش ویژه جهت رصد، پایش و معرفی کسانی که در فضای مجازی اقدام به عرضه برنامه های تصویری بدون مجوز سازمان سینمایی وزارت ارشاد می کنند به مراجع قضایی یکی دیگر از اهداف این همکاری است.
شایان ذکر است مهدی یزدانی دبیرکل ستاد صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری در گفتگویی اصل حرفه ای رعایت حقوق مصرف کنندگان و صاحبان آثار را به عنوان یک اصل خدشه ناپذیر و پذیرفته شده دانست و گفت: با تعامل مثبتی که بین صنوف ارائه کننده آثار نمایش خانگی اعم از موسسات ویدیو رسانه و VOD با سازمان سینمایی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود دارد روز به روز اطمینان از قانونی بودن تمام فعالیت ها بیشتر می شود.

وی با اشاره به اینکه این ستاد با حضور نمایندگان و فعالان صنفی از موسسات ویدیو رسانه، VOD، خانه سینما، نیروی انتظامی و قوه قضائیه جهت رسیدگی به تخلفات و برخورد با خاطیان جلسات منظمی برگزار می کند تصریح کرد: قرار بر این است شعبه ای خاص برای رسیدگی به جرائم متخلفان آثار سمعی و بصری تشکیل شود.

مخاطبان برای اطلاع از مراکز و سایت های مجاز عرضه کننده محصولات سمعی و بصری می توانند به سایت موسسه رسانه های تصویری به آدرس rasaneha.org مراجعه نمایند.

http://rasaneha.org/اخبار/دانلودهای-غیرقانونی-و-افت-تولیدات-در-سایه-قانون-نانوشته

فقط سایتهای زیر باید فعالیت صوت و تصویر در ایران داشته باشند!
شرکت های مجاز VOD

دریچه 7
آی پی مدیا
زوم ایرانسل
به سینما
آی سیما
آیو
بین تو
آفرینک
فیلم نت
فیلیمو
مای اپس
تیوا

nevergotme
November 10th, 2017, 19:45
ایران جاییه که کپی رایت برای محصولات غربی معنا نداره و بالاعکس واسه محصولات ایرانه داره (!) ، وقتی یه سایت مثله تاینی شروع میکنه به پول پارو کردن ، خب طبق معمول یه سریال چشم دیدن ندارن و به بهانه های مختلف و غیر عقلانی دوس دارن اونو زمین بزنن ، اگر بگوییم تاینی 1% از فیلم هاش مستهجن بوده ، من سایتی رو میشناسم که 10% از فیلم هاش به معنایی واقعی مستجهن یعنی از رده سنی nc-17 هستن و واقعا اگه بخوایم بگیم تو کشور ما بهش میگن مستهجن! و حتی از قصد بعضی از روزها آخرین پستشون یکی از این فیلم ها رو پست میکنن با پوسترهای تحریک کننده که ملت بیان اشتراک بگیرن :\ ولی خب چرا این سایت داره به فعالیتش ادامه میده و درگاه پرداخت ایرانی داره ! ولی تاینی که تقریبا آرشیوشون کنترل شده بود باید همچین بلایی سرش بیاد ؟ جوابی نداره چون اینجا ایرانه.

navid2zp
November 10th, 2017, 19:55
مملکتی صدا و سیماش فیلم و سریال رو بدون خریداری و مجوز سازنده دوبله و پخش می کنه دارای قانونی هست که به دلیل کپی رایت به هیچ سرویس دهنده ای اجازه انتشار فیلم و سینما رو نمیده !
مملکتی که کلیه اداراتش با نسخه غیر مجاز سیستم عامل ویندوز در حال فعالیت هستند (سایر موارد بماند)
مملکتی که هزار هزار میلیارد ***ی میشه، بعد به کسی که یک نسخه فیلم رو منتشر می کنه میگند ***
مملکتی که بانکاش با درصد های 2 رقمی سود میدن و میگیرن
مملکتی که هرکی باباش کاره ای باشه اون هم 100% کاره ای میشه

مملکتی که اسمش مملکت اسلامی هست!
جالب اینجاست با تمام این موارد هنوزم هستند مردمی که پشتشون هستند و بهشون اعتقاد دارند. همون مردمی که هر روز حقشون توسط این مملکت خورده میشه.
بعد آدم میمونه بخنده یا گریه کنه
ولی خوب با این حجم از حماقت مگه میشه نخندید؟

saeid1346
November 10th, 2017, 20:21
روزنامه جوان نوشت: مهدی یزدانی، دبیر ستاد صیانت از محصولات فرهنگی و هنری می‌گوید بسته‌شدن سایت «تاینی موویز» به دلیل شکایت این ستاد بوده است.

دستگيري گردانندگان و متعاقب آن بسته‌شدن يكي از پر‌طرفدار‌ترين سايت‌هاي دانلود فيلم در ايران، باعث شد تا بسياري از افرادي كه از اين سايت دانلود مي‌كنند، دنبال دليل بسته‌شدن آن بگردند و حتي از وزير ارتباطات نيز درباره اين موضوع سؤال كنند كه آذري جهرمي به طور كل نقش وزارتخانه‌اش را در بسته‌شدن «تايني موويز» رد كرد، اما اكنون مشخص شده كه يكي ديگر از بخش‌هاي دولت يعني ستاد صيانت از عوامل به تعطيلي كشانده شدن اين سايت بوده است.مهدي يزداني، دبير اين ستاد با اشاره به اينكه ستاد صيانت از محصولات فرهنگي- هنري، مرجع شكايت از سايت تايني موويز بوده است، مي‌گويد: «ستاد صيانت و مبارزه با تكثير و عرضه غيرمجاز آثار سينمايي و سمعي و بصري، چه به صورت فيزيكي و چه در فضاي مجازي، با همكاري پليس فتا و قوه قضائيه با هرگونه عرضه غيرقانوني محصولات فرهنگي برخورد مي‌كند.»

منبع: عصر ایران (http://www.asriran.com/fa/news/571020/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%88%D9%88%DB%8C%D8%B2-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%86%D9%87-%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF)

فک کردم مربوط به دادستانیه اما این ستاد مربوط به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستش !!!!!!

https://yazd.farhang.gov.ir/fa/sianat

حالا انتخابات بعدی درست میشه امیدوار باشید دوستان !!!

BazPardakht.Com
November 10th, 2017, 21:12

نمونه ای که 28 میلیون بازدید کننده از کل فیلم هاش داشته :| :-|

https://www.aparat.com/Bi3Seda

AtrafNet
November 10th, 2017, 21:21

آقا به گناه کشیده شدیم نذار، این همه زحمت مسئولین برای بهشتی کردن زوری مردم به باد میره ها. :d

جالب اینجاست برای ما مردم بده و به گناه کشیده میشیم اما برای خودشون موردی نداره :-?

خودشون تلویزیون ایران نگاه نمیکنن حتی رئیس جمهور عکسش هست تو خونه داره ماهواره میبینه!
خودشون از شبکه های اجتماعی ایرانی استفاده نمیکنن و رئیس جمهور و وزرا و... تو توئیتر تصمیماتشون رو اعلام میکنن!!
خودشون تولید ملی نمیخرن و ترجیح میدن ماشین هم از اون ور بیارن حتی به مونتاژ ملی هم اعتماد ندارن!!
اما ما باید همه این کارا رو کنیم که رستگار بشیم.
مسئولین انقدر فداکار دیده بودید؟؟ :71:

Sajjad331
November 10th, 2017, 23:20

واقعا جالبه :-|
یعنی کسی اینا رو ندیده؟:-|

یه نمونه از فیلم هایی که تو این پیج بود Wonder woman بود که خیلی از سایت های دانلود فیلم بخاطر این فیلم تا مرز فیــلتر شدن رفتند و پست رو به درخواست فیــلتریـنگ از سایت حذف کردند

به قول بعضی از دوستان واقعا همه چیز بچه بازی شده :-|

taranoome
November 10th, 2017, 23:40
به نظر من هیچ چیز مشخص نیست
مثلا خودم یک سایت آهنگ در حال طراحی بودیم که هیچ مطلبی نداشت و اصلا هم به گوگل معرفی نشده بود شب خابیدم صبح اومدم نگاه کردم دیدم ف ی ل ت ر شده به طور کامل تا 2 روز تو شوک بودم
بعد بغضی سایت ها میبینی فیلم زبان اصلی میزارن رتبه 34 ایران رو دارند

almandata
November 10th, 2017, 23:42
واقعا جالبه :-|
یعنی کسی اینا رو ندیده؟:-|

یه نمونه از فیلم هایی که تو این پیج بود Wonder woman بود که خیلی از سایت های دانلود فیلم بخاطر این فیلم تا مرز فیــلتر شدن رفتند و پست رو به درخواست فیــلتریـنگ از سایت حذف کردند

به قول بعضی از دوستان واقعا همه چیز بچه بازی شده :-|

تا جایی که من شنیدم چند تا مدیران سایت های موزیک و فیلم خودشون کارمند *****ینگ هستن !

نمیدونم صحت داره یا نه اما خیلی اعتقاد دارن و صحت شو تایید کردن

gdfire
November 10th, 2017, 23:44
کافیه یه سرچ کنید تا متوجه بشید چقدر فیلم ها و موسیقی های ضد اسلامی و ضد ایرانی در آپارات موجوده

حتی یه بار چند تا از فیلم ها رو به سایت پیوند ها گزارش دادم و حذفش نکردند...(:|
اپارات و نماشا و تماشا و......تو نماشا که بیداد میکنه فیلما اصلا هم حذف نمیکنه مدیرش منتها گردن کلفتن دا پشتشون جایی گرمه

iraniam2000
November 10th, 2017, 23:45
سلام
متاسفانه هاستینگ مدیران تاینی هم تعطیل شده ولی سایت imdb اونها همچنان فعال هست
تو این مملکت هم همه چیز انحصاری هست ، از تولید خودرو که انحصار اون دست عده ای هست و مردم مجبور به استفاده از خودروهای بی کیفیت هستند تا همین صوت و تصویر و ....
زدن بانک و موسسه و غارت ثروت مردم ، همه و همه انحصاری هستند و شما هم که نه اهل یمن و سوریه و لبنان و ماینمار و ... هستید که حق اعتراض داشته باشید
حتی وارد کردن تخمه چینی هم تازه گی فهمیدم انحصارش دست بنده خدایی هست که با یک چک نمایشگاه تهران را میخرید
دیگه تکلیف معلوم هست
به هر صورت همان اول انقلاب تو بهشت زهرا قول آباد شدن اونجا و ریشه کن کردن مستضعف داده شده بود ، مرد و قولش B-)
راستی تاپیک چرا هنوز باز هست ؟
نگران آقا رامین مدیر ارشد دوست داشتنی و سردار قفل کردن تاپیک ها ، شدم ؟

gdfire
November 10th, 2017, 23:49
بود
در اون رو هم بستن.
30نما و تاینی رو با هم درشون بستن.
واقعا هر دوتا خوب بودن.
نایت مووی سلام دانلود و...همه بسته شدن
فعلا بهترین جا تورنته

AtrafNet
November 11th, 2017, 08:20
نایت مووی سلام دانلود و...همه بسته شدن
فعلا بهترین جا تورنته

نایت مووی متاسفانه بسته شد ولی سلام دانلود اصلاً خودش مرجع نبود فقط کپی های تاینی موویز رو میذاشت و هنوزم بسته نشده و بازم میذاره فقط چون آرشیوش کامل نیست پست های جدیدش هم قدیمی های تاینی هست، متاسفانه جدیداً هم پشت سر هم داره فیلم ها رو به دستور ساماندهی حذف میکنه :-|

فیلم های مسخره ای که هیچ چیز بدی هم نداره متاسفانه ساماندهی دستور حذف میده مثلاً فیلم هایی که به چشم دیدم از این سایت حذف شدن Journey 2 2012 و 2017 Beauty and the Beast بودن در صورتی که درجه سنی هر دو این فیلم ها PG هستش!!
اما به جاش تو سایتش فیلم هایی با درجه محدودیت تماشا برای زیر 17 سال یا همون R هست که چند تا صحنه اخلاقی بزرگسالانه هم دارن ولی نمی دونم چرا ساماندهی عقلش به اینا نمیرسه و اینم صبر میکنه هر وقت گیر دادن پاک میکنه :d

abbas141
November 11th, 2017, 11:51
مهم ترین دلیل بسته شدن تاینی موویز اومدن رقبای جدید هست که دوستان اشاره کردند :

نماوا ، فیلیمو ، آیو و...

تا زمانی که سایت هایی مثل تاینی موویز هستند هیچ عاقلی نمیره فیلم های این سایت ها رو نگاه کنه . نمیدونم فیلم های این سایت ها رو دیدید یا نه ، دیگه سانسور رو به اوج خودشون رسوندن . فیلم نزدیک 3 ساعت شده ، 1 ساعت !!! :d

یکی نیست بگه مجبورید بزارید ؟ حالا اون 1 ساعت هم نگاه میکنید ، می بینید که یک تیکه دست یک نفر معلوم هست ، ور داشتن دادن یک بچه دبستانی رنگ کرده !!!

خوب با این وجود این سایت ها چاره ای جز حذف تاینی موویز و امثال آنها ندارند . دقیقا سیاستی که در صنعت خودرو سازی پیاده سازی شده .

اگر به شما سانتافه رو بدن 20 میلیون ، پراید رو هم بدهن 20 میلیون ایا کسی اصلا به پراید نگاه هم میکنه ؟؟؟

خوب در نتیجه بهترین سیاست اینجاست که یا اینقدر گرون کنند که ماشن 20 میلیونی بشه 200 میلیون ، یا اگر نمیشه کلا نزارن بیاد و در کل یعنی رقیب رو حذف کردن .

دقیقا همین سیاست حذف رقیب وارد وب هم شده ، و دوستان هر جا می بینن نمیتونن رقابت کنن ، رقیب رو حذف میکنند . سایت های فیلم ما مثل فیلمو ، نماوا به هیچ عنوان توان رقابت با تاینی موویز ، نایت موویز و... رو نداشتند ، از طرفی درامد قابل توجهی از این صنعت رو این سایت ها به خودشون جذب کرده بودند ، پس در این اوضاع حذف رقیب ساده ترین کار هست .

wolfsaman
November 11th, 2017, 11:59
تا جایی که من شنیدم چند تا مدیران سایت های موزیک و فیلم خودشون کارمند *****ینگ هستن !

نمیدونم صحت داره یا نه اما خیلی اعتقاد دارن و صحت شو تایید کردن
درسته برای ورود به بخش لایه 1
و بعد از گزارش چندین سایت به لایه های بالا تر شما رو رتبه بندی میکنن
وقتی که لایه 2 بشی بدون تایید میتونی یه سایت رو ***** کنید
این برای 3سال پیش بود الان رو نمیدونم

devinar
November 11th, 2017, 22:16
تمام استان ها که دارای پلیس فتا هستند طرحی دارن به نام گشت و شناسایی که می تونن سایتی رو مورد هدف قراربدن و پرونده ایجاد و به دادگستری بفرستن. پس حتما لزوم نیست ارگان یا چیزی خاصی بیاد بگه به من پول بدید پلیس فتا در کوچیکترین شهر کشور و دورترین نقطه کشور نسبت به گردانده سایت می تونه باعث دستگیری مدیر سایت بشه.

البته جالبه خیلی جالبه الان فیلیمو زیرنویس می ذاره زبان اصلی میذاره با همراه اول ایرانسل و ... هم شراکت داره اشکالی نداره اما اون بدبختا چون خودشون تنها بودن و همش میرفت تو جیب خودشون کمی تا اندکی به سوی سیاهی هدایت شدند.

Doung
November 11th, 2017, 23:58
نامردیه این، من چند وقت پیش ۵ هزار تومن شارژ کردم که گیم آف ترونز دانلود کنم پول رو ازم گرفتن لینک هاشون هم خراب بود طبیعتا بخاطر مسدود شدن سایت ، هر چی هم میل زدم پولم رو پس ندادن. حقشونه که سایت شون بسته بشه و مجازات بشن ، وقتی سرویس نمی دن به هر دلیلی قسمت دریافت پولشون رو هم باید تعطیل کنن که ملت الکی پول ندن.

farshid17
November 11th, 2017, 23:59
دوستان پس ایران فیلم چطور این سایت رقیب اصلی تاینی بود و اصلا هم کارش ندارن *ف*ی*ل*ت ر هم چند وقته اصلا نشده قضیه چیه؟

نایت مووی هم تعطیل نشده از ترسش سرور ایرانش خاموش کرده یه سرور خارج گرفته فیلم میزاره تو کانال تلگرامش

devinar
November 12th, 2017, 00:41
نامردیه این، من چند وقت پیش ۵ هزار تومن شارژ کردم که گیم آف ترونز دانلود کنم پول رو ازم گرفتن لینک هاشون هم خراب بود طبیعتا بخاطر مسدود شدن سایت ، هر چی هم میل زدم پولم رو پس ندادن. حقشونه که سایت شون بسته بشه و مجازات بشن ، وقتی سرویس نمی دن به هر دلیلی قسمت دریافت پولشون رو هم باید تعطیل کنن که ملت الکی پول ندن.

دوست عزیز بخاطر 5 هزار تومان یعنی شما اینقدر ناراحت هستید که این همه نفرین می کنید بنده های خدا رو مطمئن باشید به پول من و شما نیاز ندارن مشکل قانونی درست کردن که نتونستن سرویس بدم عمدی نبود اگه عمدی بود 1 هزار تومن اگه بود حق با شما بود اما غیرعمدی هستش این مشکل و واقعا درست نیست اینطور بگیم این همه خدمات دادن مجانی به ما ها .
خدا یا چرا ما ایرانی اینطوری هستیم یه سایت دیدم فیلم اموزشی ویژوال بیسیک گذاشته بود بعد همه تعریف می کردن تو نظرات از اموزش یهو سرورشون مشکل پیدا کرد فایل دانلود نمی شد چند روز دیدم کلی ادم اومد فحاشی کردن : وقت مارو گرفتی و هزار تا حرف زدن نمی دون چه عادتی ما ایرانی ها داریم از همه طلبکاریم همه باید مفتی به ما سرویس بدن همه برده ما هستند البته منظور این دستمون نبود یه به ذهنم خورد این دوستمون پول دادن در هر صورت حقشونه اما بیچاره ها مشکل ایجاد شده براشون در هر صورت.

- - - Updated - - -

دوستان پس ایران فیلم چطور این سایت رقیب اصلی تاینی بود و اصلا هم کارش ندارن *ف*ی*ل*ت ر هم چند وقته اصلا نشده قضیه چیه؟

نایت مووی هم تعطیل نشده از ترسش سرور ایرانش خاموش کرده یه سرور خارج گرفته فیلم میزاره تو کانال تلگرامش

یه بنده خدایی براش اومدم سیستم اختصاصی بنویسم یه حرفی زد دقیقا اینجا تو حرف اون بنده خدا پاسخ سوال شما هستش. رفتم براش درگاه واسط بنویسم اختصاصی حدود 1 سال پیش بهش کلی امکانات لیست کردم و دادم گفت نه نمی خوام اینها رو یه چیزی بنویس برام که از زرین پال امکانات کمتر باشه گفتم ای بابا چرا من هزینه بیشتر نمی گیرم زیاد گفت قیمت مهم نیست من نمی خوام رقیب کسایی باشم که قدرت دارن چون اگه ببینن براشون مشکل دارم میسازم و ازشون سرترم میان از میدون پرتم می کنن بیرون. دوست عزیز اگه میانه رو باشی اول نباشی از اول ها عقب تر باشی تک نباشی اما خوب باشی هیچ مشکلی برات ایجاد نمیشه حتی تو کارهای کاملا قانونی هم اگه قدرت نداری نباید باعث بشی افراد قوی احساس خطر کنن تا حذف کننت. دوست عزیز این زندگی اینقدر سیاست داره که تا یاد نگیریم به هیچ جا نمی رسیم باید بدونیم خیلی چیزا رو.

365web.online
November 12th, 2017, 09:05
یه بنده خدایی براش اومدم سیستم اختصاصی بنویسم یه حرفی زد دقیقا اینجا تو حرف اون بنده خدا پاسخ سوال شما هستش. رفتم براش درگاه واسط بنویسم اختصاصی حدود 1 سال پیش بهش کلی امکانات لیست کردم و دادم گفت نه نمی خوام اینها رو یه چیزی بنویس برام که از زرین پال امکانات کمتر باشه گفتم ای بابا چرا من هزینه بیشتر نمی گیرم زیاد گفت قیمت مهم نیست من نمی خوام رقیب کسایی باشم که قدرت دارن چون اگه ببینن براشون مشکل دارم میسازم و ازشون سرترم میان از میدون پرتم می کنن بیرون. دوست عزیز اگه میانه رو باشی اول نباشی از اول ها عقب تر باشی تک نباشی اما خوب باشی هیچ مشکلی برات ایجاد نمیشه حتی تو کارهای کاملا قانونی هم اگه قدرت نداری نباید باعث بشی افراد قوی احساس خطر کنن تا حذف کننت. دوست عزیز این زندگی اینقدر سیاست داره که تا یاد نگیریم به هیچ جا نمی رسیم باید بدونیم خیلی چیزا رو.

جواب بسیار عاقلانه ای داده اون بنده خدا. سیستم کاری در ایران رو کامل توضیح داده با یه جمله

Sajjad331
November 12th, 2017, 11:05

دوست عزیز ایران فیلم از قدیم یکی از بهترین سایت های دانلود فیلم بوده و هست.
سیاست های کاری خاصی رو ایران فیلم داره و هر فیلم و سریالی رو در سایت قرار نمیدن و یکسری خط قرمز هایی رو برای خودشون و کاربرها دارند
سایت هایی مثل تاینی مویی اصلا براشون درجه سنی و محتوای فیلم مهم نبود و بلااستثنا هر فیلمی که ریلیز می شد رو قرار میدادن

firebox
November 13th, 2017, 13:47

ایران فیلم که بیشتر فیلم و سریال ها رو ندان و حذف کردن ، جدیدا هم که چند هفته لینک هاشون غیر فعال بود ، یکسری فیلم و سریال ها رو مجددا حذف کردن (آرشیوشون ناقصه ، ارزش پول اشتراک رو نداره)

دوست عزیز ایران فیلم از قدیم یکی از بهترین سایت های دانلود فیلم بوده و هست.
سیاست های کاری خاصی رو ایران فیلم داره و هر فیلم و سریالی رو در سایت قرار نمیدن و یکسری خط قرمز هایی رو برای خودشون و کاربرها دارند
سایت هایی مثل تاینی مویی اصلا براشون درجه سنی و محتوای فیلم مهم نبود و بلااستثنا هر فیلمی که ریلیز می شد رو قرار میدادن
سایت تاینی موویز هم این اواخر هر فیلمی رو قرار نمیداد ، اون اوایل فیلم های درجه r رو هم به صورت عمومی قرار میدادن ، بعد از یک مدت فقط برای اعضا نمایش دادن ، در آخر هم همه فیلم های درجه r رو از سایت حذف کردن ، حتی یک مدت سریال got رو هم از روی سایت حذف کردن ، اما با اعتراض کاربرها مجبور شدن دوباره برزارن. (اینطور که پیدا بود ، داشتن با *****ینگ مصالحت میکردن (احتمالا باج هم میدادن) به خاطر اینکه آدرس سایت اصلی شون هم خیلی دیر به دیر مسدود میشد و حالا این اواخر چه اتفاقی رخ داد که زدن کاسه ***ه شون روبه هم ریختن ، من هم مثل شما اطلاعی ندارم )

M2T
November 13th, 2017, 15:19
تاینی موویز فعلا که داره کار می کنه و امروز هم یک فیلم آپلود کرده.
خیلی وقت هم هست کاملا رایگان شده!
https://tinys.gdn/

365web.online
November 13th, 2017, 15:37
تاینی موویز فعلا که داره کار می کنه و امروز هم یک فیلم آپلود کرده.
خیلی وقت هم هست کاملا رایگان شده!
https://tinys.gdn/

این سایت که گفتین یکی از کپی هایی بود که از تاینی موویز درست شده بود و تاینی اصلی نیست