PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یادگیری طراجی سایت

mehran_moh2004
November 10th, 2017, 13:13
با درود
برا کسی که هیچ تجربه ای در مورد طراحی سایت نداره بهترین راه برا یادگیریش چیه ؟ آیا از طریق سی دی های آموزشی امکان پذیره و بهترین و مناسب ترین زبان برنامه نویسی و سی دی آموزشی کدوم هست ؟ من درواقع میخوام طراحی سایت های مثل قالب فروشگاهی رو یاد بگیرم آیا نیاز به تخصص خیلی زیادی هست و اینکه میشه با سی دی های آموزشی نیازمو برطرف دکنم ؟

a1994n1373
November 10th, 2017, 14:08
سلام دوست عزیز . جهت طراحی وب باید از پایه شروع کنید .

منبع آموزشی به زبان فارسی زیاد هست .

ابتدا html
سپس همزمان css , js رو (فعلا در حد رفع نیاز) استارت بزنید . بعدا حرفه ای ترش کنید .

بعد یکی از زبان های سمت سرور مثلا php یا asp رو یاد بگیرید .

black.p
November 10th, 2017, 14:33
سلام

سی دی های آموزشی بنده که به شخصه پیشنهاد نمیکنم ، فیلم های آموزشی موجود در سایت های نظیر : کلیک سایت ، سون لرن میتونه مفید باشه به شرط اینکه اصولی و قدم به قدم پیش برید. ( ابتدا html در کنارش css و ... )

codfather
November 10th, 2017, 14:54
درود
سایت 7learn خیلی خوبه برای یاد گیری php و html و css و js

Genral X2
November 10th, 2017, 14:55
درود
سایت 7learn خیلی خوبه برای یاد گیری php و html و css و js

کنار یه استاد نشستن و یاد گرفتن خیلی بهترع

mre
November 10th, 2017, 15:20
سلام
بنده هم پیشنهاد می‌کنم سمت کلاس نرید، الکی هزینتون رو دور میریزید
اگر زبان انگلیسیتون خوب هست بهترین منبع برای یادگیری مواردی که نیاز دارید سایت www.w3schools.com هست
اگر هم زبانتون قوی نیست همونطور که دوستان گفتن میتونید از آموزش سایتهای معتبر استفاده کنید
به ترتیب هم می تونید موارد زیر رو یاد بگیرید
html
css
javascript
jquery
php یا asp

حالا اینکه موارد بالا رو هر کدوم در چه حدی یاد بگیرید حرفای زیادی هست که خودتون تحقیق کنید ببینید هدفتون چیه بعد متناسب با اون یادگیری رو شروع کنید
موفق باشید

mehran_moh2004
November 10th, 2017, 16:28
سلام
بنده هم پیشنهاد می‌کنم سمت کلاس نرید، الکی هزینتون رو دور میریزید
اگر زبان انگلیسیتون خوب هست بهترین منبع برای یادگیری مواردی که نیاز دارید سایت www.w3schools.com (http://www.w3schools.com) هست
اگر هم زبانتون قوی نیست همونطور که دوستان گفتن میتونید از آموزش سایتهای معتبر استفاده کنید
به ترتیب هم می تونید موارد زیر رو یاد بگیرید
html
css
javascript
jquery
php یا asp

حالا اینکه موارد بالا رو هر کدوم در چه حدی یاد بگیرید حرفای زیادی هست که خودتون تحقیق کنید ببینید هدفتون چیه بعد متناسب با اون یادگیری رو شروع کنید
موفق باشید

ممنونم دوست عزیز ، حالا همین مواردو بخوام در حد متوسط یاد بگیرم و از پایه شروع کنم در اوقات بیکاریم چقد وقت میگیره تا یاد بگیرم با این شزط که مثلا یادگیریم خوب باشه

MJmoonwalk
November 10th, 2017, 17:33
نه استاد میخواد نه سی دی و کلاس. یکم زبان اگه زبان هم بلد نیستی مترجم گوگل و سایت w3schools.comو بعد از یادگرفتن موارد اولیه برید سراغ پروژه ها و بررسی کنید چی به چی هست و چجوری ساخته شدن.

mre
November 10th, 2017, 20:32
ممنونم دوست عزیز ، حالا همین مواردو بخوام در حد متوسط یاد بگیرم و از پایه شروع کنم در اوقات بیکاریم چقد وقت میگیره تا یاد بگیرم با این شزط که مثلا یادگیریم خوب باشه

زمانش بستگی به این داره که میزان آشنایی شما از قبل با هر کدوم چقدره و مهمتر اینکه هر روز چه مقدار میخواید زمان بزارید
در کل html و css خیلی زمان بر نیست، javascript و jquery مقداری بیشتر زمان میبره، مهمترین مورد که میتونه php یا asp باشه زمان بیشتری نیاز داره که این هم به نظر من علاقه و پشتکار داشته باشید خیلی طولانی نمیشه و اگر هم بشه ارزشش رو داره
براتون آرزوی موفقیت دارم