PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت اپلیکیشن

mehran_moh2004
November 10th, 2017, 12:24
با درود
میخواستم بپرسم هزینه ساخت اپلیکیشن اختصاصی اندروید حدودا چقد میشه و دوستانی که دراین زمینه تخصص دارن میتونن راهنمایی کنن و شماره تماسی جهت هماهنگی های بیشتر که بشه با یه قیمت منصفانه این کار رو انچام داد ؟

bigcowboy
November 10th, 2017, 14:02
با درود
میخواستم بپرسم هزینه ساخت اپلیکیشن اختصاصی اندروید حدودا چقد میشه و دوستانی که دراین زمینه تخصص دارن میتونن راهنمایی کنن و شماره تماسی جهت هماهنگی های بیشتر که بشه با یه قیمت منصفانه این کار رو انچام داد ؟
بستگی داره
برنامه های ساده با صد تومنم مینویسن
برنامه های انلاین از پونصد تا یه میل
برنامه های حرفه ای و ریل تایم از یه میل به بالا بعلاوه هزینه برنامه نویسی سمت سرور ک معمولا nodejs مینویسن
ولی اینجوری نمیشه قیمت داد یدف میبینی برنامه کامل آفلاینه ولی کلی پردازش با دوربین داره این ممکنه قیمتش بیشتر از همه بشه
شما بگو حدودا چی میخوای یا یه نمونه نشون بده تا راحت تر بشه قیمت داد

a1994n1373
November 10th, 2017, 14:06
سلام دوست عزیز .

لطفا موضوع برنامه + امکانات مورد نظر رو بفرمایید .

mehran_moh2004
November 10th, 2017, 16:17
سلام دوست عزیز .

لطفا موضوع برنامه + امکانات مورد نظر رو بفرمایید .

فرض کنید کار بنده مثلا خدمات چاپ روی قاب گوشی و اجسام مختلف ... که متصل باشه به سایت همین مجموعه ، مشتری مدل ها رو انتخاب کنه سفارش بده پرداخت کنه همه کارایی که تو سایت انجام میده با اپلیکیشنش هم بتونه

codfather
November 10th, 2017, 16:21
فرض کنید کار بنده مثلا خدمات چاپ روی قاب گوشی و اجسام مختلف ... که متصل باشه به سایت همین مجموعه ، مشتری مدل ها رو انتخاب کنه سفارش بده پرداخت کنه همه کارایی که تو سایت انجام میده با اپلیکیشنش هم بتونه

وبسایتتون ووکامرس هست ؟

mehran_moh2004
November 10th, 2017, 16:26
وبسایتتون ووکامرس هست ؟

راستشو بخواین سایت هنوز طراحی نشده هدفم این بوده ببینم هزینه ساخت اپلیکیشن چقده همزمان با طراحی سایت اگه هزینه ش پایینه اونم ساخته بشه چون اول کار خواستیم یکم هزینه ها پایین باشه حالا سایت بر چه اساسی طراحی شه که بشه راحت تر و با هزینه کمتر اپلیکیشن ساخته بشه من اطلاعات چندانی ندارم شرمنده ؟

pc.rootall
November 10th, 2017, 16:31
با سلام

فرقی نمیکنه مدیریت محتوا اختصاصی باشه یا پابلیک وردپرس و .........

امکاناتی که در نظر دارید رو بفرمایید قیمت رو اعلام کنیم

mehran_moh2004
November 10th, 2017, 16:52
معرقی محصولات داشته باشه ، بخش آپلود عکس دلخواه داشته باشه که مثلا بخوایم رو قاب گوشی یا هر سطح دیگه ای بزنیم ، امکان انتخاب محصولات سایت اعم از گوشی ، تیشرت لیوان و ... وجود داشته باشه و بعدش انتخاب عکس مورد نظری که میخواد روش چاپ شه ، اعلام قیمت برا هر مجموعه و پرداخت آنلاین و ... ، بخش اعلام فروش های ویژه با تخفیفات اعلامی ، دقیقا از انتخاب محصول دریافت سفارش تا چاپ و تحویل هرچیزی که نیازه

bigcowboy
November 10th, 2017, 16:56

برای این کار بهتره یه ربات تلگرام بسازی
چون با این کار هم اندروید داری هم ios هم ویندوز نیازی به سایت هم نداری ...
هزینه ی خیلی کمی هم میبره ;)

mehran_moh2004
November 10th, 2017, 17:07
برای این کار بهتره یه ربات تلگرام بسازی
چون با این کار هم اندروید داری هم ios هم ویندوز نیازی به سایت هم نداری ...
هزینه ی خیلی کمی هم میبره ;)

خب اینم یه بحثیه ؟ و حالا با این شرایط اپلیکیشن هم بخواد انجام شه هزینه ش چقده ؟

bigcowboy
November 11th, 2017, 03:13
خب اینم یه بحثیه ؟ و حالا با این شرایط اپلیکیشن هم بخواد انجام شه هزینه ش چقده ؟

صرفا جهت قیمت دادن :
قیمت من برای ساخت همچین اپی برای اندروید چیزی بین یک ، یکونیم هستش
دمو یک هفته بعد از شروع بهتون میدم
کل کارو دو هفته بعدش تموم میکنم
فریم ورک و اینچیزام کار نمیکنم (از این اپای سنگین و کاربر آزار)
به صورت نیتیو اندروید با اندروید استدیو کلاس بندی شده و تمیز (که بعدا دولوپر دیگه هم بتونه کارو ادامه بده)
قسمت سرور هم php برای این کار کافیه (که با هاست اشتراکی هم کار کنه)
قسمت سمت سرور همراه با داکیومنت بهتون داده میشه که برای پلتفرم های دیگه مثل ios در اختیار دولوپر بذارید ...
طبق چیزایی هم که گفتید اندروید 4 برای این کار کافیه البته باید کامپتیبیلیتی برای 5 ، 6 ، 7 ، و 8 توش رعایت بشه
در کل چیزایی که بهتون گفتم برای آشنایی با نحوه ی سفارش برای ساخت اپ بود و متاسفانه خودم فعلا انجام نمیدم

اما هنوز هم پیشنادم به شما همون ربات تلگرامه ...
یه ربات که همه این کارارو بکنه بین 200 تا 500 تومن میتونی بسازی کراس پلتفرم هم هست :71:

pc.rootall
November 11th, 2017, 09:04
معرقی محصولات داشته باشه ، بخش آپلود عکس دلخواه داشته باشه که مثلا بخوایم رو قاب گوشی یا هر سطح دیگه ای بزنیم ، امکان انتخاب محصولات سایت اعم از گوشی ، تیشرت لیوان و ... وجود داشته باشه و بعدش انتخاب عکس مورد نظری که میخواد روش چاپ شه ، اعلام قیمت برا هر مجموعه و پرداخت آنلاین و ... ، بخش اعلام فروش های ویژه با تخفیفات اعلامی ، دقیقا از انتخاب محصول دریافت سفارش تا چاپ و تحویل هرچیزی که نیازه

با سلام پ.خ شد

mehran_moh2004
November 17th, 2017, 20:48
صرفا جهت قیمت دادن :
قیمت من برای ساخت همچین اپی برای اندروید چیزی بین یک ، یکونیم هستش
دمو یک هفته بعد از شروع بهتون میدم
کل کارو دو هفته بعدش تموم میکنم
فریم ورک و اینچیزام کار نمیکنم (از این اپای سنگین و کاربر آزار)
به صورت نیتیو اندروید با اندروید استدیو کلاس بندی شده و تمیز (که بعدا دولوپر دیگه هم بتونه کارو ادامه بده)
قسمت سرور هم php برای این کار کافیه (که با هاست اشتراکی هم کار کنه)
قسمت سمت سرور همراه با داکیومنت بهتون داده میشه که برای پلتفرم های دیگه مثل ios در اختیار دولوپر بذارید ...
طبق چیزایی هم که گفتید اندروید 4 برای این کار کافیه البته باید کامپتیبیلیتی برای 5 ، 6 ، 7 ، و 8 توش رعایت بشه
در کل چیزایی که بهتون گفتم برای آشنایی با نحوه ی سفارش برای ساخت اپ بود و متاسفانه خودم فعلا انجام نمیدم

اما هنوز هم پیشنادم به شما همون ربات تلگرامه ...
یه ربات که همه این کارارو بکنه بین 200 تا 500 تومن میتونی بسازی کراس پلتفرم هم هست :71:

لطفا شماره تماس جهت هماهنگی بیشتر

Ashkankamangar.ir
November 17th, 2017, 20:51
با درود

پروژتون چی هست؟

mehran_moh2004
November 17th, 2017, 21:00
پروژتون چی هست؟

دز مورد خدمات آنلاین و آفلاین چاپ روی اجسام مختلف ، مشتری تصاویر دلخواه خودش یا تصاویر موجود در سایت رو انتخاب کنه بر روی سطوح مختلف مثل لیوان ، پازل و هرچیزی چاپ کنه