PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد انتقال سایت ها

hossein033
November 8th, 2017, 14:11
سلام دوستان

من یک سایت روی دایرکت ادمین دارم.... به دلایلی مجبورم آی پی سایت را عوض کنم. آیا امکانش هست که من از یک شرکت هاستینگ جدید یک سرویس هاست اشتراکی بخرم ( سی پنل) و توی پنل دامین اطلاعات nameserver جدید را وارد کنم ولی اطلاعات سایتم از جمله بکاپ ها و.... همه روی هاستینگ قبلی که دایرکت ادمین هست بمونه و ماهانه هزینه هر دو هاستینگ را پرداخت کنم؟ آیا سایت به این شکل کار می کنه؟

WiseHost
November 10th, 2017, 03:09
از سرویس رایگان cloudflare استفاده کنید

gdfire
November 10th, 2017, 03:25
سلام دوستان

من یک سایت روی دایرکت ادمین دارم.... به دلایلی مجبورم آی پی سایت را عوض کنم. آیا امکانش هست که من از یک شرکت هاستینگ جدید یک سرویس هاست اشتراکی بخرم ( سی پنل) و توی پنل دامین اطلاعات nameserver جدید را وارد کنم ولی اطلاعات سایتم از جمله بکاپ ها و.... همه روی هاستینگ قبلی که دایرکت ادمین هست بمونه و ماهانه هزینه هر دو هاستینگ را پرداخت کنم؟ آیا سایت به این شکل کار می کنه؟
1 اگه ترست از هویزو... هس تو دامنت ID Protection فعالش کن تا کسی ندونه نیم سرورو...چی هست
2 نه هکو ... اینو بخر سنترال هاستینگ - کلود پروتکشن (https://www.central-hosting.com/cloud-protection.php) یا از همون کلودفلر ولی من همون سنترالو پیشنهاد میکنم

a1994n1373
November 10th, 2017, 10:13
این ای پی عوض کردن جهت اختصاصی بدن ای پیه یا مورد دیگست ؟

AfaghHost
November 11th, 2017, 09:24
سلام دوستان

با سلام بله این امکان وجود دارد.
شما باید دی ان اس های سرور جدید را روی دامنتون تنظیم کنید.سپس یک رکورد به آی پی هاست قبلی خود روی دامنه تعریف کنید.