PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از سایت به دلیل فایلهای ناقص کپی رایت!

تازه کار
November 7th, 2017, 22:17
سلام
من یه سایت دارم که فایل های دانلودی آن قانون کپی رایت اروپا رو رعایت نمیکنه.
ترس من از هاست و دامین هستش یعنی هاستم در آلمانه و دامینم com میخوام بدونم مشکلی در آینده برام پیش نمیاد البته سایتهای دانلودی ایرانی کهcom هستند مشکلی نداشتن تا الان
هاست رو میتونم به ایران منتقل کنم ولی دامین مهمتره چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟

a1994n1373
November 7th, 2017, 23:24
سلام دوست عزیز . تا حالا نشنیدم با دامین کاری داشته باشن .
معمولا به مدیر سرور میگن هاست رو ببنده یا اگر نبنده ای پی رو مسدود می کنن !

amin karimi
November 8th, 2017, 01:03
قربان مالکیت دامین شما تا زمانی تاریخ داره به نام شماست و نمیتونن از ما بگیرن اما هاستتون هم به ایران منتثل کنین افز خواستین در خدمتیم:105:

تازه کار
November 8th, 2017, 01:04
سلام دوست عزیز . تا حالا نشنیدم با دامین کاری داشته باشن .
معمولا به مدیر سرور میگن هاست رو ببنده یا اگر نبنده ای پی رو مسدود می کنن !
آی پی رو میشه با کلود فلر مخفیش کرد
کلا اگه پی گیر بشند دامین و هاست رو می تونن ببندن یا نه؟ چون با سایت های تورنت شدید برخورد میکنن فایل های منم از تورنته همش

almandata
November 8th, 2017, 01:51
آی پی رو میشه با کلود فلر مخفیش کرد
کلا اگه پی گیر بشند دامین و هاست رو می تونن ببندن یا نه؟ چون با سایت های تورنت شدید برخورد میکنن فایل های منم از تورنته همش
اگر واقعا شاخ بشید

که بعید میدونم اونطوریام باشه اره امکان بستن دامنه و هاست هستش

poyagh
November 8th, 2017, 08:38
سلام. دامنه رو فقط در صورتی میبندن که توش نام کامل یه برند خارجی باشه و ازتون شکایت کنه

abbas141
November 8th, 2017, 11:45
سلام

برای کارتون بهتر هاست وارز تهیه کنید ، خیلی از دیتاسنتر های ایرانی ، چینی ، روسیه ای و... به قوانین کپی رایت اهمیت نمیدهند و حتی شما بهترین نرم افزار های پولی رو با نام خودتون حتی به صورت رایگان منتشر کنید و موجب خسارت به شرکت اصلی بشید اصلا مسئله ای پیش نمیاد .

اما دیتاسنتر های مثلا آمریگایی و کانادایی ، خیلی هاشون به این موضوع اهمیت میدهند و اگر شرکت x که شما قوانین کپی رایتش رو نقض کردید برای این دیتاسنتر ها گزارش ارسال کنند ، ممکن ابتدا به شما گزارش بدهند ، بعد سایت شما رو مسدود کنند و...

مواردی که موجب مسدود شدن دامنه بشه خیلی خیلی کم هست مگر این که واقعا خیلی موضوع مهم باشه که برن ازتون شکایت کنند ، که حالا ایا به نتیجه برسه یا نرسه . من فقط مسدودی دامنه رو در چند مورد دیدم ، یادم هست چند سال پیش همیار وردپرس یک دامنه داشت به نام وردپرس 98 که شرکت وردپرس ازش شکایت کرد و این دامنه رو ازش گرفت . یا یک مورد دیگه یک برند ایرانی اومده بود یک دامنه ای خرید بود که مرتبط با بنز بود ، شرکت بنز ازش شکایت کرد و توانست دامنه رو بگیره . مواردی که دامنه رو مسدود کرده باشند به خاطر کپی رایت حداقل من تا حالا نشنیدم . ولی برای هاست خیلی متداول هست .

delta
November 8th, 2017, 11:55
سایتتون اگر در حد یاهو و گوگل و... برسه و خلاف باشه بله اف بی ای دامینتون رو میبنده که بعید میدونم در حد انا باشید که پلیس بین الملل بیفته دنبالتون!! محتوای سایتتون رو میتونید بیارید رو ایران یا هاست های وارز اروپایی مثل روسیه یا چین و...یه بک اپ هم همیشه داشته باشید خیالتون راحت!!اتفاقی نمیفته...
نکته: زرنگ باشید رو سرورهای امریکایی هم میتونید نقض قوانین کنبید..من رو سرورهای امریکایی انواع ویندوزهای کرکی میزاشتم برای دانلود!! خارجی ها دانلودش میکردند یکشنبه ها تو کلیسا برام دعا میکردن :71: