PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از vps لنوکس به عنوان هاست دانلود!

تازه کار
November 5th, 2017, 10:39
سلام

دوستان من یه سرور مجازی لینوکس میخوام بخرم و از اون به عنوان هاست دانلود استفاده کنم به طوری که بتونم فایل دانلود کنم آن زیپ کنم و دوباره زیپ کنم و به عنوان فایل دانلود در سایتم قرار بدم این پروسه در سرور ویندوزی خیلی راحته ولی با لینوکس کار نکردم میخوام بدونم آیا میتونم از لینوکس به عنوان هاست دانلود استفاده کنم یا دردسرش زیاده؟

ضمنا به دلایلی نمیتونم سرور ویندوز تهیه کنم:(

اگه آموزشی چیزی سراغ داشتید لفا قرار بدید

TeraServerCo
November 5th, 2017, 14:08
سلام

دوستان من یه سرور مجازی لینوکس میخوام بخرم و از اون به عنوان هاست دانلود استفاده کنم به طوری که بتونم فایل دانلود کنم آن زیپ کنم و دوباره زیپ کنم و به عنوان فایل دانلود در سایتم قرار بدم این پروسه در سرور ویندوزی خیلی راحته ولی با لینوکس کار نکردم میخوام بدونم آیا میتونم از لینوکس به عنوان هاست دانلود استفاده کنم یا دردسرش زیاده؟

با عرض سلام و احترام

شما در سرور لینوکس هم تمامی کار هارا می توانید انجام بدید در خط فرمان

از رفرنس های موجود در اینترنت می توانید کمک بگیرید همینطور

شما نیاز با یادگیری دستورات ساده mv , cp , gunzip , tar ,rm دارید و البته سوییچ های لازم هر کدام

و از کنترل پنل دایرکت ادمین + Nginx میتوانید استفاده کنید

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر در تلگرام با بنده در تماس باشید

qaplan
November 5th, 2017, 14:15
سلام

چون چیزی از لینوکس نمیدونید بهتره بعد از خرید بر روی سرور لینوکسی خود میزکار و vnc نصب کنید و به صورت گرافیکی متصل شوید و همه کارایی که در سرور ویندوزی انجام میدادید در سرور لینوکسی انجام بدید.

در صورت تمایل میتونم با اندکی هزینه براتون کانفیگ چیزی که گفتم رو + نصب وب سرور و کانفیگ اون انجام بدم و بدون دردسر متصل شید و کاراتونو انجام بدید.

Z.eus
November 5th, 2017, 15:40
سلام

درود؛

میتونید یک هاست دانلود تهیه کنید و یک ویندوز سرور معمولی. و با FTP فایل هارو منتقل کنید و..
با توجه به اینکه نمیخوایید از سرور ویندوز به عنوان سرور دانلود استفاده کنید، میتونید از توزیع های لینوکسی استفاده کنید و با کامند لاین کار کنید. در نهایت باید محیط گرافیکی نصب کنید که به هر حال برای سرور پیشنهاد نمیشه..

برای مشاوره بیشتر میتونید در ارتباط باشید
https://telegram.me/myserversaz

slefx.ob
November 6th, 2017, 00:32
با سلام

اگر با لینوکس آشنایی ندارید بهتره ابتدا آموزش هایی رو مطالعه و آزمون خطا و تست هایی رو انجام بدید، مطمئن که شدید سپس سایت و محتوای خودتون رو به لینوکس خودتون منتقل کنید.

استفاده از هاست دانلود و انتقال فایل هاتون از سرور ویندوزتون از طریق ftp بهترین گزینه برای شما هست.

موفق باشید

Raspberry PI
November 6th, 2017, 01:29
تو لینوکس هم شما میتونین به دسکتاپ مثل ویندوز متصل بشید و کارهاتون انجام بدید اما بیشتر توصیه میشه از طریق خط فرمان کارهاتون پیش ببرین
خیلی هم سخت و پیچیده نیست به علاوه کلی مطالب آموزشی در این انجمن و سایر سایت ها به زبان فارسی میتونید پیدا کنید

bakuryu
November 6th, 2017, 13:24
اتفاقا برای اینکار لینوکس بهتر عمل میکنه دوست عزیز

از محیط گرافیکی هم میتونید استفاده کنید ولی پیشنهاد میکنم با سرچ ساده چند دستور مورد نیازتون را یاد بگیرید و استفاده کنید