PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی بخاری برقی استفاده میکنه؟

delta
November 5th, 2017, 07:54
اقا یه سوال داشتم گفتم چه جایی بهتر از خود برو بچ صمیمی wht ...هوا داره بدجور سرد میشه برای مغازم میخوام بخاری بگیرم..راستش جدیدا انگار پول گاز بدجوری بردند بالا از یه طرف تو مغازه جا ندارم میخوام برم یه بخاری برقی بگیرم..یه مدلهایی امده بازار میگن بخاری برقی هیتر دار هست...خواستم ببینم کسی استفاده میکنه تو شرکت یا مغازش از این نوع مدل ها؟ پول برقش چطوریاست؟زیاد میاد؟ ایا به صرفه هست برم سراغش یا نه هنوزم بچسبیم به همون گازیها؟ با توجه به اینکه قیمت گاز تو این فصل بازم چند برابر میشه!

almandata
November 5th, 2017, 09:45
بچسب به گازی یادمه

دو سال پیش استفاده کردم نصف درامدمو دادم پول برق

پول برقش خیلی خیلی میادش !

MJmoonwalk
November 5th, 2017, 10:03
هنوز مونده تا 1400 با روحانی. استفاده بکنی یا نکنی باید پولش رو بدی

AHFgroup
November 5th, 2017, 10:28
والا بخاری برقی هیتر دار نشنیدم اما فکر کنم همینه که می خوام بگم بهتون...

حدود 6-7 سال پیش شهرمند یه فن های آورد(کوچک در حد یه اتاق 10م گرم میکنه) هم کولر هم بخاری :|
اون زمان ما 25 گرفتیم اما الان ظاهرا از 120ت شروع میشه...

الان از اون قدیمی ها که 4تا گرفته بودیم برای خونه و شرکت ,2-3پیش هم 70ت گرفتیم 2دیگه (( اون قدیمی ها همه سالم هستند این جدیده یکیش خراب شد :| خیلی هم کم استفاده کردیم ))

ولی درکل واقعا راضی هستیم ,چه خونه چه شرکت ,خیلی کم مصرف هست گرماشم خوبه درجه و تایمر هم داره

شماهم که مغازه هستید ,پیشنهاد من همینه ,یکی جواب میده اگر نداد 2تا بگیر هم کم خطره هم کم مصرف هزینه ای هم نداره ,خیلی خوبه

shivahost
November 5th, 2017, 11:48
در محصولات فلر یک رادیاتور برقی هست که عالیه. رادیاتور داخلش روغن مخصوصیه که می چرخه البته ما اصلا کاری باهاش نداریم.

سایز ها و مدل های مختلفی داره

https://www.google.com/search?q=%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%AA%D9%8 8%D8%B1+%D9%81%D9%84%D8%B1&oq=%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B 1+%D9%81%D9%84%D8%B1&aqs=chrome..69i57j0l3.5286j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

delta
November 5th, 2017, 13:53
والا بخاری برقی هیتر دار نشنیدم اما فکر کنم همینه که می خوام بگم بهتون...

حدود 6-7 سال پیش شهرمند یه فن های آورد(کوچک در حد یه اتاق 10م گرم میکنه) هم کولر هم بخاری :|
اون زمان ما 25 گرفتیم اما الان ظاهرا از 120ت شروع میشه...

الان از اون قدیمی ها که 4تا گرفته بودیم برای خونه و شرکت ,2-3پیش هم 70ت گرفتیم 2دیگه (( اون قدیمی ها همه سالم هستند این جدیده یکیش خراب شد :| خیلی هم کم استفاده کردیم ))

ولی درکل واقعا راضی هستیم ,چه خونه چه شرکت ,خیلی کم مصرف هست گرماشم خوبه درجه و تایمر هم داره

شماهم که مغازه هستید ,پیشنهاد من همینه ,یکی جواب میده اگر نداد 2تا بگیر هم کم خطره هم کم مصرف هزینه ای هم نداره ,خیلی خوبه

منظور منم همین فن دار بود..اشتباه تایپی کردم...خواستم بگیرم گفتم اول بپرسم ببینم مصرف خیلی زیاد نباشه..ممنون

Genral X2
November 5th, 2017, 14:29
بخاری فقط نفتی :) والا نفت دم دست نه پول برق نه گاز :|

dertgtr
November 5th, 2017, 14:33

نفت الان سخت گیر میاد . قدیم تانکر پشت سایپا میومد کوچه گالن گالن نفت می خریدیم یادش بخیر :57: الان نفت رو از کجا پیدا کنیم؟

sazsaz
November 5th, 2017, 19:06
ما الان دو ساله نفتی هم روشن نمی کنیم . آخه هوای 15 درجه بخاری برای چیشه

ولی فن دار سمت ما فراوونه و خریداراش هم راضی

farmanrava
November 5th, 2017, 21:48
اقا یه سوال داشتم گفتم چه جایی بهتر از خود برو بچ صمیمی wht ...هوا داره بدجور سرد میشه برای مغازم میخوام بخاری بگیرم..راستش جدیدا انگار پول گاز بدجوری بردند بالا از یه طرف تو مغازه جا ندارم میخوام برم یه بخاری برقی بگیرم..یه مدلهایی امده بازار میگن بخاری برقی هیتر دار هست...خواستم ببینم کسی استفاده میکنه تو شرکت یا مغازش از این نوع مدل ها؟ پول برقش چطوریاست؟زیاد میاد؟ ایا به صرفه هست برم سراغش یا نه هنوزم بچسبیم به همون گازیها؟ با توجه به اینکه قیمت گاز تو این فصل بازم چند برابر میشه!

https://www.digikala.com/Product/DKP-27875/

این عالیه

wapmaster
November 5th, 2017, 22:00
بعضی از این بخاری های فن دار بجای گرما ,سرما تولید میکنن با فنی که دارن ( تجربه در خدمت سربازی ,چه عذابی که نمیکشیدیم از سرما )
بدون فن بگیر ,مگه میخواد چند متر ازت دور باشه بخاری ؟ نهایتش جلو پا هست :57:
هر چی گرفتی از این نوعش نگیر داشتیم سریع خراب میشه https://www.digikala.com/Product/DKP-27880/%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D9%8A-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%AE%D8%B2%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D9%84-CH2000TL

mre
November 5th, 2017, 22:02
سلام
منم میخواستم بخاری برقی بگیرم به خاطر اینکه خونمون از بخاری نمیشه استفاده کرد و شومینه هم که کاملا غیر استاندارده
فقط موردی که برای بخاری برقی باید در نظر بگیرید سیم کشی خونه یا مغازتونه، چون اگر سیم کشی ضعیف بشه در مواردی امکان آتش سوزی سیم کشی وجود داره
حتما قبل از خرید هر کدوم از وسایل خوب تحقیق کنید
موفق باشید

Genral X2
November 5th, 2017, 22:07
نفت الان سخت گیر میاد . قدیم تانکر پشت سایپا میومد کوچه گالن گالن نفت می خریدیم یادش بخیر :57: الان نفت رو از کجا پیدا کنیم؟

نفت واس ما جنوبیا مث اب خوردن پیدا میشه پس اصن بصرفه نیست بخاری رو ببریم سمت برقی یا ..

pc.rootall
November 5th, 2017, 22:34
بزن تو کار نفت یا استامبولی بزار چوب بزار توش اتیش کن

گاز مارو قعط کردن کنتور گازو باخودشون بردن شرکت گاز
بعد کلی اشنا بازی دوندگی اول گفتن کنتور مشکل داره بعد فهمیدیم گازمونو بخاطر کم مصرفی قعط کردن =((

حالا گاز هر قبض کمترین 140 هزار تومان هست

meysam021
November 5th, 2017, 22:37
عزیز شما یه چند متر کابل میخوای با ی بخاری برقی هیتر ، کابل قاچاق بنداز با هیتر ، هم گرمه ، هم یبار خرج کردی برای همیشه ، پولی هم ماهانه خرج نمیکنی.
اگه جرات داری هیترو بنداز رو کنتور ، به 1 ماه نکشیده باید مغازه رو بدی جا پول برق.
یا حق

1eng.ir
November 5th, 2017, 22:54
فرزاد از اینا بنداز، جای نفت آب و نوشابه بریز ارزون در بیاد :d

http://www.axgig.com/images/66204053955794976149.jpg

یا برق امام که مجانیه :*

نفت واس ما جنوبیا مث اب خوردن پیدا میشه پس اصن بصرفه نیست بخاری رو ببریم سمت برقی یا ..

عامو تنگِسو گاز نرسیده مگه هنو؟ :(

Genral X2
November 5th, 2017, 23:09
عامو تنگِسو گاز نرسیده مگه هنو؟ :(

کا رسیه ولی حال نیمیه :| همو نفت خومو بهترع بشکه 20 لیتری 3تومن :| سی یک ماهن :) والا

1eng.ir
November 5th, 2017, 23:11
کا رسیه ولی حال نیمیه :| همو نفت خومو بهترع بشکه 20 لیتری 3تومن :| سی یک ماهن :) والا

:))))))))))))))))))))))))))