PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درباره شروع طراحی وب با php

radar
November 5th, 2017, 07:43
با سلام

میخوام PHP و پایتون رو شروع کنم و هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم ایا این دوره ها پیش نیازی دارن ؟؟؟؟ و اینکه میخوام خودم شروع کنم به مطالعه در این زمینه منابع خوبی سراغ دارید پروژه محور هم باشه ؟؟؟؟ :54: و اینکه ایا PHP رو زودتر میشه یاد گرفت یا ASP.net رو

M.D.A
November 5th, 2017, 07:46
با html آشنایی دارین؟
اگه از html شروع کنین و خوب روی html حرفه ای بشید بعد برید سراغ php هم واستون راحت تر میشه هم تو کار خیلی کمک تون میشه.

تازه کار
November 5th, 2017, 08:32
پیش نیاز همه اینها زبان انگلیسی هست اگه میخواید حرفه ای کار کنید باید سطح زبان خودتون رو برای مطالعه منابع اصلی بالا ببرید.
در کنار اون html و css یاد بگیرید حدودا یک ماهه یاد میگیری بعد برید رو php تمرکز کنید. یک سال طول میکشه تا رو ریل بیفتید البته باید تمرین روزانه و مفید انجام بدید.
پایتون هم زبان قویی هستش نزدیک به زبان انسانه یادگیریش آسونه به شرطی که انگلیسی مسلط باشید.
در مورد asp.net اطلاعاتی ندارم.

MJmoonwalk
November 5th, 2017, 09:57
بستگی داره هدف چی باشه. اگه یک php نویس حرفه ای باشی یا پایتون میتونی کتابخانه های حرفه ای ارائه بدی و سیستم های حرفه ای پردازش سایت رو تحلیل و پیاده سازی کنی. بخش کاربر محورش رو هم میتونی html یادبگیری یا اینکه یک html کار خوب کنار خودت داشته باشی. نیازی نیست حتما HTML یا CSS یاد بگیری. پیش نیاز هم ندارن زبان ها مشابه C هستند. پایتون کار کنی به نظرم بهتر جواب میگیری میتونی برنامه نویسی موبایل هم داشته باشی. اگه میخوای در حد طراحی و برنامه نویسی وب سایت باشی که این روزا همه هستند (DESIGN AND DEVELOPMENT BY شدن همه) با چهارتا سیستم آماده و قالب جابجا کردن و خوشحال شدن توی ساختن چیزی هزاران نفر ساختن، PHP , HTML , CSS رو در حد معمول یادبگیر باقیش رو بذار روی کار CMSهای آماده.

a1994n1373
November 5th, 2017, 10:27
سلام دوست عزیز .

اول از همه سعی کنید اصولی شروع کنید .

دوم همونطور که دوستان گفتن زبانتون رو قوی کنید .

سوم تفاوت بین php و asp مثل تفاوت بین ویندوز و لینوکس میمونه .

qaplan
November 5th, 2017, 10:41
سلام php و پایتون در کنار هم جور در نمیان چون به لحاظ سینتکسی خیلی فرقدارند و لازمه که یکی رو کامل یاد بگیری و بعد برسی سراغ اون یکی.

برای جفتشون هم منابع فارسی وجود داره که با جست و جو بهشون میرسی!

shivahost
November 5th, 2017, 11:51
از آنجا که نهایتا خروجی کار معمولا html است باید در کل به html , css کاملا مسلط باشید بعد برید سراغ php و ...

arminkit1
November 5th, 2017, 11:57
این سایت هم خیلی جالبه و برای یادگیریه html - css میتونه خیلی کمکتون کنه
تک تک کد ها رو به صورت عملی و کاربردی یاد میده تا تو ذهنتون بمونه و نمونه پروژه داره که توی هر مرحله با یاد گیریه هر کد روی پروژه کار میکنید.
بعد از اینکه html رو یاد گرفتید طبق گفته دوستان برید سراغ php

https://www.codecademy.com/

seokaran.org
November 5th, 2017, 12:43
ممنونم از دوستان
تجربه خوبی در اختیار گذاشتید بنده حدود 1 ماهی هست که برنامه نویسی ویندوز رو شروع کردم :d

Raspberry PI
November 6th, 2017, 02:07
شما شروع کن هرکجا مشکل داشتی سوال بپرس

تقریبا اینو چون شایدنزدیک هزار بار دیدم دارم میگم

همه کسایی که سوال میپرسن این زبان خوبه یا اون یکی یا کدوم یادگیریش راحت تره کمتر از یه ماه میزارن کنار و اصلا برنامه نویس نمیشن چون از همین اول معلومه دنبال یاد گرفتن و سختی کشیدن نیستن

abbas141
November 6th, 2017, 11:13
سلام

اگر html & css فول نیستید ، بهتون پیشنهاد میکنم ، ابتدا از این ها شروع کنید بعد برید سراغ یک زبان برنامه نویسی بسته به اون چیزی که نیاز دارید .

اگر هدفتون استخدام هست ، فکر میکنم php در کنار یک فریمورک مثل لاراول زمینه های استخدامی خیلی خوبی داره .