PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار برنامه ممبر فیک و بازدید تلگرام [مهم ]

mojitb
November 4th, 2017, 13:21
سلام خسته نباشید ...

برنامه ای ک میخوام خیلی ها دارن و با قیمت های مختلف میفروشن ... میخواستم ببینم اینجا کسی هست کمک کنه و با قیمت ها و شرایط استفاده ازش رو توضیح بده ؟؟؟

اگه کسی هم برنامش رو داره و میفروشه قیمت بده ...

ایدی تلگرام :‌ Mojitb@

mojitb
November 4th, 2017, 19:01
کسی نیست کمک کنه ؟‌

mojitb
November 4th, 2017, 23:47
95 نفر دیدن ولی هیچکس نیس ؟؟؟‌
اقا ی با مرام بیاد کمک کنه

mojitb
November 5th, 2017, 10:54
باالا باش ...... شاید فرجی شد :-*

arminkit1
November 5th, 2017, 11:18
سلام
برای این برنامه ها متناسب با تعداد ممبرهایی که میخواید اضافه کنید به کانال باید تی دیتا داشته باشید. پس جدا از برنامه نیاز به تی دیتا هم دارید.
از لحاظ قیمت اطلاعی ندارم متاسفانه

mojitb
November 5th, 2017, 11:25
سلام
برای این برنامه ها متناسب با تعداد ممبرهایی که میخواید اضافه کنید به کانال باید تی دیتا داشته باشید. پس جدا از برنامه نیاز به تی دیتا هم دارید.
از لحاظ قیمت اطلاعی ندارم متاسفانه

برای تی دیتا باید شماره مجازی تهیه کنم ... پولش خیلی میشه
اخه بعضی ها هستن تی دیتا مشترک استفاده میکنن و کمتر میوفته قیمتش
دوستان اینجا قطعا کار میکنن ولی خب روو نمیکنن که یوقت کس دیگه از روششون پول در نیاره

arminkit1
November 5th, 2017, 11:32
تو اینترنت بچرخید باید رایگان هم پیدا بشه
چون من پارسال تی دیتا رایگان دیده بودم.
شما هم نیاز نیست شماره مجازی بگیرید خودتون تی دیتا آماده کنید، به صورت آماده تی دیتا هست که از قبل شماره ثبت شده

mojitb
November 5th, 2017, 11:39
تو اینترنت بچرخید باید رایگان هم پیدا بشه
چون من پارسال تی دیتا رایگان دیده بودم.
شما هم نیاز نیست شماره مجازی بگیرید خودتون تی دیتا آماده کنید، به صورت آماده تی دیتا هست که از قبل شماره ثبت شده

خیلی گشتم نبوووود ...
الان دیگه کسی نمیاد بده باید خودت بخری ... ولی یه سریا مشترک با هم استفاده میکنن ...

arminkit1
November 5th, 2017, 11:43
ببین به کارت میاد:
http://arawebco.ir/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%85%D8%A8%D8%B1%D9%81%DB%8C%DA%A9/

mojitb
November 5th, 2017, 12:00
ببین به کارت میاد:
http://arawebco.ir/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%85%D8%A8%D8%B1%D9%81%DB%8C%DA%A9/

اینا هیچکدوم تی دیتا نیس ..

seokaran.org
November 5th, 2017, 12:40
سلام
بنده مدیر سایت زیر هستم
http://www.virtualnumber.themmaker.ir (http://www.virtualnumber.themmaker.ir/)
حقیقتی که هس اینه که روش تی دیتا چند وقتی هست از بین رفته و از روش دیگه ای استفاده میکنن برای ممبر فیک و بازدید که خیلی راحت تر از تی دیتا هست
توی تی دیتا الان هر شماره ای ثبت کنی بلافاصله دیلیت میشه و این روش از بین رفته است ...

wapmaster
November 5th, 2017, 13:00
سلام
اینا در واقع از کوین آپ استفاده میکنن و امتیاز گیری میکنن و میفروشن

mojitb
November 5th, 2017, 15:47
سلام
بنده مدیر سایت زیر هستم
http://www.virtualnumber.themmaker.ir (http://www.virtualnumber.themmaker.ir/)
حقیقتی که هس اینه که روش تی دیتا چند وقتی هست از بین رفته و از روش دیگه ای استفاده میکنن برای ممبر فیک و بازدید که خیلی راحت تر از تی دیتا هست
توی تی دیتا الان هر شماره ای ثبت کنی بلافاصله دیلیت میشه و این روش از بین رفته است ...
خب باید چیکار کنم ؟؟ من هم ممبر فیک میخوام هم بازدید .... شما چی پیشنهاد میدین ؟‌

- - - Updated - - -

سلام
اینا در واقع از کوین آپ استفاده میکنن و امتیاز گیری میکنن و میفروشن

نه برنامه داره ،‌سرور داره ،‌ ربطی به کوین اپ نداره ...
اون برنامه های سکه ای جداست .. اونا بدردم نمیخوره ..

pc.rootall
November 5th, 2017, 22:36
سلام یک برنامه ممبر بگیر داریم مشابه اگ های افزایش ممبر با امکانت مناسب

اگر توانایی راه اندازی رو دارید با قیمت مناسب میتونیم در اختیارتون بذاریم

Alt+F4
November 5th, 2017, 23:33
سلام
داخل لینکی که یکی از دوستان دادن شماره های هر شهر به تفکیک هست،حالا اینکه واقعا مال هر شهر هستند یا نه،خدا میداند،ولی درست بودند و یک نرم افزار تبدیل تکست به وی سی اف ساختم و شماره های یک شهر رو داخلش ایمپورت کردم،و بعد وارد گوشی کردم،کلی از مخاطب ها تلگرام داشتند (چند هزار نفر).
خواستم فایل رو برای استفاده ی عموم بزارم دیدم درست نیست از شماره های مردم سو استفاده بشه.:)

mojitb
November 5th, 2017, 23:44
سلام یک برنامه ممبر بگیر داریم مشابه اگ های افزایش ممبر با امکانت مناسب

اگر توانایی راه اندازی رو دارید با قیمت مناسب میتونیم در اختیارتون بذاریم

هزینه زیاد نمیخوام بکنم .. اینی ک شما میگی خیلی هزینش میشه

- - - Updated - - -

سلام
داخل لینکی که یکی از دوستان دادن شماره های هر شهر به تفکیک هست،حالا اینکه واقعا مال هر شهر هستند یا نه،خدا میداند،ولی درست بودند و یک نرم افزار تبدیل تکست به وی سی اف ساختم و شماره های یک شهر رو داخلش ایمپورت کردم،و بعد وارد گوشی کردم،کلی از مخاطب ها تلگرام داشتند (چند هزار نفر).
خواستم فایل رو برای استفاده ی عموم بزارم دیدم درست نیست از شماره های مردم سو استفاده بشه.:)
بانک شماره ها خیلی زیاد هست تو اینترنت ... قدیمی هست البته جدید نیس ...
ولی درسته ،‌کارشون درست نیس ک اینو میزارن ...

Genral X2
November 7th, 2017, 00:56
سلام

با سلام

خب استاد ما یه دیتابیس ایرانسل فک کنم برا سال 92-93 باشه داریم :| بخواهیم این کارو کنیم که ... شمارع میشه و حریم مردم همینطوریش ترکیده دیگه بدترش نکنیم و یاداوری نشه برا بعضیا بزنن دوبارع تو این کارا

mojitb
November 7th, 2017, 13:05
کسی نیست مشکل مارو حل کنه ؟؟؟‌

Genral X2
November 7th, 2017, 13:13
کسی نیست مشکل مارو حل کنه ؟؟؟‌

سلام مجدد

با ایشون صحبت کنید شاید به جایی برسید
@meberbaz

mojitb
November 9th, 2017, 13:26
به نتیجه ای نرسیدم هنوز ... کسی نیست کمک کنه ؟

mojitb
November 9th, 2017, 23:20
درود
دوستان یه اقای رمضانی اسم هستن که اگه تو تلگرام بهتون پیام داد که برنامه ای داره ک 30 ک ممبر میزنه و با قیمت 130 هزار تومن میفروشه کاملا کلاهبردار هستن
عکس پروفایلشونم جدیدا یه چیزایی میزارن این کلاهبردارا ک فکر میکنید نماز شبشون ترک نمیشه ...
بعد از چند روز الاف کردن
شماره تماس ک ازشون خواستن منو بلوک کردن ....
خلاصه حواستون باشه ...