PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و گفتگو پیرامون سرمایه گذاری در هاستینگ شما

ldda company
November 3rd, 2017, 18:37
به نام خداوند بخشنده مهربان

امروز این تاپیک رو باز کردم تا از تمامی اساتید ، صاحبان هستینگ و دوستان و همکاران در انجمن دعوت کنم تا یک بحث جالب و البته مفید و ضروری رو در خصوص سرمایه گذاری در بازار هاستینگ کشور ، داشته باشیم.

اول از هر چیزی هم با یک سوال شروع میکنم : اگر بنده مبلغ 100 میلیون تومان رو در اختیار شما قرار بدم ، شما ماهیانه چه مقدار سود (به صورت تضمینی) به من میدید ؟ چقدر طول میکشه تا پروژه به سوددهی برسه و در بلند مدت آیا این سود همزمان با افزایش یوزر های سرویس ، افزایش پیدا میکنه یا نه ؟ اگر شما بخواید نظر من رو به عنوان یک سرمایه گذار که اطلاعات تخصصی در زمینه هاستینگ نداره و صرفا قصد داره در نقش یک سرمایه گذار در کسب و کار شما سهیم باشه و ماهیانه و سالیانه سود خودش رو دریافت کنه ، چه پیشنهاداتی دارید ؟

منتظر صحبت و نظرات شما دوستان هستم ، با تشکر

ashadata
November 3rd, 2017, 18:40
با صد میلیون تومان پروژه های خوبی میشه راه انداخت با بازدهی سود بالا و دردسر کم

almandata
November 3rd, 2017, 18:48
در حال حاضر اصلا پیشنهاد نمیشه !

چون نیاز به کلی کارمند پشتیبانی داره

کلی تبلیغات داره

تقریبا کل سرمایه میره و میشه گفت احتمال سود پنجاه / پنجاه هستش

اما اگه پروژه تون موفق بشه سود خوبی بهتون میده که بصرفه تر از سرمایه گذاری توی بانک هستش :105:

Farid Saadat
November 3rd, 2017, 19:22
سلام،
به نظر من الان هاستینگ زدن تو این وضعیت مناسب نیست. من خودم جای شما باشم سرمایمو می برم تو یک شرکت درست حسابی و اونجا شریک یا سهامدار میشم ( بستگی داره چقدر بزرگ باشه شرکتشون ).
الان همه چیز به نظر من قدمت و سابقه کاری شده.

با احترام.

qaplan
November 3rd, 2017, 19:24
قطعا در هاستینگ سودی عایدتون نمیشه ولی اگر در زمینه سرور افراد متخصصی پیدا کنید شاید شاید به سود برسید.

۱۰۰ میلیون تومان مبلغ قابل توجهی هست که میشه در حوزه‌های دیگر که ریسک کمتر و سود دهی بالایی دارند سرمایه گذاری کرد.

موفق باشید.

a1994n1373
November 3rd, 2017, 21:37
با سلام و احترام .

تا جایی که من خودم تجربه کردم از شراکت به جایی نمیرسید و در آخر پولتون نیست و نابود خواهد شد .

قصدم جسارت به افرادی که شریک دارند و ... نیست . اما خوب چیزیه که من خودم تجربش کردم .

سرمایه ای که شما دارین هم سعی کنین اول از همه توی تخصص خودتون استفاده کنید که بتونید مدیریت داشته باشین بالاش .

M2T
November 3rd, 2017, 22:33
شما این مخاطره را در نظر بگیر که صنعت کامپیوتر و اینترنت از سوی آمریکا تحریم شده و هر آن ممکن است دیتاسنتر خارجی که با آن کار می شود برای ایرانیان دبه کند.

viasky
November 3rd, 2017, 22:41
یک تیم تحلیلگر گردآوری کنید
با ترید می تونید هفته ای 8 تا 11 درصد تضمینی دربیارید
فرقی نمی کنه crypto یا forex
موفق باشید

Raymvnd
November 3rd, 2017, 22:56
درود..توصیه نمی کنم...

M2T
November 3rd, 2017, 22:59
شما اگه صد میلیون به یک رستوران بدین که سندش به نام صاحب رستوران است سرمایه گذاری امنی کردین. هاستینگ یک حالت سرمایه گذاری مجازی است. مثلا اگر صاحب هاستینگ ملکی به نام خودش نداشته باشد پول شما را پس نده چه می خواهید برای فروش بگذارید؟

meysam021
November 4th, 2017, 00:51
سلام
بورس ، زرنگ باشید و دقیق ، سود میکنید.
بورس دنیای خوبیه ، هواس جمع باشی اوج میگیری ، الکی بگیری کارشو ، سقوط آزاد
توی اینترنت سرمایه گذاری نکنید اونم توی هاستینگ

alimosavi
November 4th, 2017, 01:40
من برعکس دوستان هر سرمایه گذاری که توی هاست کردم با سود 2 تا 3 برابر بهم برگشته البته ایران رو امتجان نکردم ...

1eng.ir
November 4th, 2017, 02:09
دوستانی که هاستینگ دارن چرا سرمایه‌گذاری تو هاستینگ رو مناسب نمیدونن؟ :)
چرا این شغل رو انتخاب کردید؟ و چرا ادامه میدید؟
بورس، کریپتو، شغل مناسب‌تر یا ...

من برعکس دوستان هر سرمایه گذاری که توی هاست کردم با سود 2 تا 3 برابر بهم برگشته البته ایران رو امتجان نکردم ...
:67:

shetabanhost
November 4th, 2017, 02:16
فقط سرمایه نیاز نیست ...
تخصص نیاز هست ...
کار واقعی و درست نیاز هست ...
برنامه نیاز هست ...
یک تیم حرفه ای و کار بلد که با هاستینگ و کارهای مربوطه آشنایی کامل داشته باشند نیاز هست ...
تبلیغات مداوم در بزرگترین سایت ها نیاز هست ...

فکر نمی کنم 100 میلیون تومان مبلغی باشه که بتونید باهاش در هاستینگ به جایی برسید
از نظر بنده مبلغ زیادی نیازه برای موفقیت
با 100 میلیون شاید به جایی نرسید و در نهایت همون مبلغ هم از دست بره .

Farid Saadat
November 4th, 2017, 12:14
ببینید یک موضوع جالب بگم خدمتتون ( نظر شخصی من، لطفا جبهه گیری نکنه کسی ).
همیشه وقتی یک نفر از یک موضوعی به جایی میرسه، همه میگن اون خوبه و میرن سمتش... دو روز بعد، همه باهم بووم! نابود میشن و سود نمی کنند.
الان دقیقا بورس همین موضوعه.
یک مدت گوجه فرنگی یادتونه چقدر رفت بالا قیمتش. بعد از اون همه رفتن سراغ باغ گوجه فرنگی و تولید کننده شدند.
2 سال بعد که گوجه فرنگی زیاد شد، دیدن قیمت به حدی اومد پایین که حتی ارزش برداشت نداره!! این علتش چی بود؟ همه رفتن سمتش... حالا مثلا اونی که سیب زمینی داشته قبلا و جمع کرده بود رفته بود گوجه فرنگی کاشتن، دید الان سیب زمینی کم شده و سود تو سیب زمینی که داشته بوده... این روالی هست که 99.9999999999% مملکت دنبالش میرن و واسه همینم اولش گفتم کسی جبهه گیری نکنه...

مثال دیگه:
15 سال پیش هاستینگ چقدر سود داشت؟ اینو از شرکت های قدیمی میشه فهمید چقدر سود داشتن و دارن...
الان چقدره؟ علت چیه؟ همه دیدن سودش خوبه اومدن تو کار هاستینگ، الان همه نالان شدن از وضع هاستینگ ( جز شرکت های درست حسابی که خیلی وقته دارن کار می کنن و مشتری خودشونو دارن همیشه ).
5 سال دیگه این موضوع میشه بورس و همه خودشونو اقتصاد دان خواهند دانست... من مرده شما زنده، ببینید.

از من می شنوید وقتی می بینید کلی از افراد جامعه یک پیشنهادی می کنند، دنبالش نرید ( نه اینکه بگم حرف دوستانمون اشتباهه! مثلا جناب عبید از دوستان بسسسسیار خوب من هستن و 100 برابر من تجربه دارن، جسارت نکردم خدمت ایشون و هم چنین سایر دوستان ).

امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید.

موفق و پیروز.

mizban97
November 4th, 2017, 12:44
سلام
برادر کاملا اشتباه میکنی برو سمت کار تولیدی خیلی بهتره یا یه رستوران بزن دو برابر برات در میاد.

clack
November 4th, 2017, 14:49
به نام خداوند بخشنده مهربان

امروز این تاپیک رو باز کردم تا از تمامی اساتید ، صاحبان هستینگ و دوستان و همکاران در انجمن دعوت کنم تا یک بحث جالب و البته مفید و ضروری رو در خصوص سرمایه گذاری در بازار هاستینگ کشور ، داشته باشیم.

اول از هر چیزی هم با یک سوال شروع میکنم : اگر بنده مبلغ 100 میلیون تومان رو در اختیار شما قرار بدم ، شما ماهیانه چه مقدار سود (به صورت تضمینی) به من میدید ؟ چقدر طول میکشه تا پروژه به سوددهی برسه و در بلند مدت آیا این سود همزمان با افزایش یوزر های سرویس ، افزایش پیدا میکنه یا نه ؟ اگر شما بخواید نظر من رو به عنوان یک سرمایه گذار که اطلاعات تخصصی در زمینه هاستینگ نداره و صرفا قصد داره در نقش یک سرمایه گذار در کسب و کار شما سهیم باشه و ماهیانه و سالیانه سود خودش رو دریافت کنه ، چه پیشنهاداتی دارید ؟

منتظر صحبت و نظرات شما دوستان هستم ، با تشکر

سلام به دوستان وب هاستینگ

به نظر من توی کاری که درش تخصصی ندارید وارد نشید .
ممکنه به جا سوددهی همین مبلغ از دست بدید .
یا اینکه سود به حدی پایین باشه که بزارید بانک هم جاش امن تر باشه هم سودش بیشتر .
اگه علاقه به فعالیت توی این بخش هستید ،مبلغی از سرمایتون رو برای آموزش صرف کنید .
تایم کاری خودتونو مدیریت کنید و به سمت علم آموزی در این بخش برید .
بعد با سرمایه و دانش وارد بشید .

shivahost
November 4th, 2017, 16:25
یک تیم تحلیلگر گردآوری کنید
با ترید می تونید هفته ای 8 تا 11 درصد تضمینی دربیارید
فرقی نمی کنه crypto یا forex
موفق باشید

کریپتیو ها رو زیاد در جریانشون نرفتم اما با 15 سال سابقه فارکس ادعا دارم که از بهترین تحلیلگران هستم و در نهایت به اطلاعتون می رسانم در فارکس همه ضرر می کنند و از سود پایدار خبری نیست.

- - - Updated - - -

دوستانی که هاستینگ دارن چرا سرمایه‌گذاری تو هاستینگ رو مناسب نمیدونن؟ :)
چرا این شغل رو انتخاب کردید؟ و چرا ادامه میدید؟
بورس، کریپتو، شغل مناسب‌تر یا ...

:67:

اکثر دوستانی که مخاطب شما هستند سرمایه گذار نیستند! یک سرور مجازی گرفتن هاستینگ شده اند یا شاید یک نمایندگی!

ashadata
November 4th, 2017, 16:48
کریپتیو ها رو زیاد در جریانشون نرفتم اما با 15 سال سابقه فارکس ادعا دارم که از بهترین تحلیلگران هستم و در نهایت به اطلاعتون می رسانم در فارکس همه ضرر می کنند و از سود پایدار خبری نیست.

- - - Updated - - -

اکثر دوستانی که مخاطب شما هستند سرمایه گذار نیستند! یک سرور مجازی گرفتن هاستینگ شده اند یا شاید یک نمایندگی!

در فارکس همه ضرر نمیکنند

بلکه افراد موفق سود و ضرر میکنند اما اگر 50% سود کنند در کاری در هنگام ضرر بیشتر از 20% ضرر نخواهند کرد

shivahost
November 4th, 2017, 17:38
در فارکس همه ضرر نمیکنند

بلکه افراد موفق سود و ضرر میکنند اما اگر 50% سود کنند در کاری در هنگام ضرر بیشتر از 20% ضرر نخواهند کرد

همه تریدرهای خرد یعنی افراد حقیقی با سرمایه زیر میلیارد فقط ضرر میکنند. به عنوان سند اگر توانستید فقط و فقط یک نفر را بیاورید که یک حساب داشته باشد که بیش از 2 سال فعال بوده باشد و نتیجه کارش مثبت باشد آن وقت شاید بگویم کسی هم هست که سود می کند!

mizban97
November 4th, 2017, 18:36
سلام
بورس ، زرنگ باشید و دقیق ، سود میکنید.
بورس دنیای خوبیه ، هواس جمع باشی اوج میگیری ، الکی بگیری کارشو ، سقوط آزاد
توی اینترنت سرمایه گذاری نکنید اونم توی هاستینگ

اوضاع اقتصادی ایران در حال حاظر خوب نیست.
20 سال گذشته بورس خوب جواب میداد اما الان نه بورس بسیار ریسک بالایی دارد.
در هر صورت اگر آن شرکت ورشکست شود سرمایه شما هم نابود میشه. به همین راحتی.
البته بنده نمیگم بورس خوب نیست اتفاقا خیلی هم خوب هست ولی فعلا زیاد جالب نیست.

GOD
November 4th, 2017, 18:50
سلام
برادر کاملا اشتباه میکنی برو سمت کار تولیدی خیلی بهتره یا یه رستوران بزن دو برابر برات در میاد.

من هم با نظر ایشون موافق هستم
البته تولیدی هم با شرایط فعلی خیلی عاقلانه نیست.یک رستوران قطعا خیلی سود بیشتری داره
خواستید سرمایه از شما کار از ما