PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم آگاه سازی از دریافت تیکت جدید در مدیریت whmcs

محبوبه ساربان
November 3rd, 2017, 14:53
باسلام خدمت شما اساتید ارجمند در این انجمن
در خصوص آگاه سازی از دریافت تیکت جدید در مدیریت whmcs من با مشکلی مواجه هستم
تیکت هایی که برای من ارسال می شود در قسمت تیکت های فعال و تیکت های پاسخ داده نشده قابل مشاهده نیست .
من می بایست به قسمت تیکت ها مراجعه کنم و در سایدبار کنار در قسمت ***** کردن تیکت ها آن را بر روی Any قرار دهم تا بتوانم همه تیکت ها را مشاهده کنم

توضیح اینکه وقتی یک تیکت را از طریق روش بالا باز کردم و سپس در تب « انتخاب ها » یکبار بدون هیچ عملیاتی آن را ذخیره کنم ، آنگاه این تیکت در تیکت های فعال نمایش داده خواهد شد
اما به صورت عادی این کار انجام نمی شود ، و حتی در نوتیفیکیشن بالای whmcs نیز نمایش داده نمیشود که تیکت جدیدی دریافت شده

من یکسری دپارتمان تعریف کردم و سپس تنظیم هر دپارتمان را انجام دادم

قبلا نیز WHMCS نسخه های قبلی را استفاده کرده بودم اما با این مشکل مواجه نشده بودم.
ممنون میشوم اگر بنده را راهنمایی کنید :
نسخه whmcs : 7.2.3
نسخه نال هست

shivahost
November 3rd, 2017, 15:03
در نسخه های جدید صفحه اصلی مدیریت اطلاعات را بصورت کش شده نشان می دهد و مدتی طول می کشد تا یک تیکت جدید باز شده را نشان بدهد ممکن است مشکل شما همین کش باشد و کمی صبر کنید آن اطلاعات آپدیت شود.

محبوبه ساربان
November 3rd, 2017, 21:59
باتشکر از پاسخ شما
من بررسی کردم متاسفانه مشکل از جای دیگه است
ظاهرا وقتی یکنفر تیکت ارسال می کنم درظاهر حالت تیکت (فعال ، بسته و ...) نمایش داده میشود ولی درواقع تیکت ها هیچ حالتی ندارند.
حتما می بایست به قسمت تیکت ها مراجعه کنم و در سایدبار کنار در قسمت فـ/یلتر تیکت ها آن را بر روی Any قرار دهم و تیکت ها را از آنجا باز کنم سپس در تب « انتخاب ها » یکبار بدون هیچ عملیاتی آن را ذخیره کنم ، آنگاه این تیکت ها حالت میگیرند و نمایش داده خواهند شد.
ممنون میشوم اگر بنده را در رفع این مشکل همراهی کنید.

WiseHost
November 4th, 2017, 01:19
برید بخش support > department
اونجا دپارتمنت هارو ویرایش کنید و تیک یوزر خودتونو هم بزنید و ذخیره

a1994n1373
November 4th, 2017, 01:36
سلام . در صورتی که هنوز درست نشده تلگرام دسترسی ارسال کنید بررسی بشه .