PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد بک اپ گیری

havin_20
November 3rd, 2017, 13:02
دوستان من یه سرور اختصاصی دارم کنترل پنلش دایرکت ادمین

فضای ذخیره سازش جدا

بدون هیچ پیغام خطاییی چیزی هر شب فول بک اپ از سایتم میگرفته

الان سایتم مشکل برخورد اومدم بک اپ ریستور کنم اما اصلا ار دیتا بیس ورد پرسم هیچ بک اپی گرفته نشده در حالیه از تمامی دیتا بیس ساب دامینا بک اپ کامل گرفته
مگه میشه اصلا؟

vpgroup
November 3rd, 2017, 13:05
دوستان من یه سرور اختصاصی دارم کنترل پنلش دایرکت ادمین

فضای ذخیره سازش جدا

بدون هیچ پیغام خطاییی چیزی هر شب فول بک اپ از سایتم میگرفته

الان سایتم مشکل برخورد اومدم بک اپ ریستور کنم اما اصلا ار دیتا بیس ورد پرسم هیچ بک اپی گرفته نشده در حالیه از تمامی دیتا بیس ساب دامینا بک اپ کامل گرفته
مگه میشه اصلا؟

با سلام و احترام

از قسمت admin بکاپ گرفتید یا ریسلر یا به صورت دستی ؟! خطایی نشان میدهد موقع ریستور ؟! فایل بکاپ رو اکسترکت کنین و ببینین دیتابیس مورد نظر موجود میباشد یا خیر

اگر همه دیتا رو موقع بکاپ گیری انتخاب کرده باشید باید از تمامی دیتا ها (فایل ها ، صفحات ، دیتابیس و ...) بکاپ گیری کرده باشد .

موفق باشید

havin_20
November 3rd, 2017, 13:07
خب از قسمت روت اصلی یا همون ادمین بک اپ گرفتم بعدشم .سوال من اینه اصلا مگه میشه جوری تنظیم کرد که از دیتابیس ساب دامینا بک اپ بگیره اما از دیتا بیس دامین اصلی بک اپ نگیره
الان زحمت چند ساله من رفته رو هوا

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

از قسمت admin بکاپ گرفتید یا ریسلر یا به صورت دستی ؟! خطایی نشان میدهد موقع ریستور ؟! فایل بکاپ رو اکسترکت کنین و ببینین دیتابیس مورد نظر موجود میباشد یا خیر

اگر همه دیتا رو موقع بکاپ گیری انتخاب کرده باشید باید از تمامی دیتا ها (فایل ها ، صفحات ، دیتابیس و ...) بکاپ گیری کرده باشد .

موفق باشید

هر 7 فایل بک اپ اکسترکت کردم همه دیتا بیس که مربوط به ساب دامینا هست دارم جز دیتا بیس دامنه اصلی

vpgroup
November 3rd, 2017, 13:15
خب از قسمت روت اصلی یا همون ادمین بک اپ گرفتم بعدشم .سوال من اینه اصلا مگه میشه جوری تنظیم کرد که از دیتابیس ساب دامینا بک اپ بگیره اما از دیتا بیس دامین اصلی بک اپ نگیره
الان زحمت چند ساله من رفته رو هوا

- - - Updated - - -

هر 7 فایل بک اپ اکسترکت کردم همه دیتا بیس که مربوط به ساب دامینا هست دارم جز دیتا بیس دامنه اصلی

با سلام و احترام

اگر تمامی فایل ها رو از قسمت Step 4: What انتخاب کرده باشید این مورد نباید اصلا اتفاق بیفتد. موقع بکاپ گیری با کمبود حجم و تایم اوت و قطعی روبه رو نشدید ؟!

موفق باشید

havin_20
November 3rd, 2017, 13:21
با سلام و احترام

اگر تمامی فایل ها رو از قسمت Step 4: What انتخاب کرده باشید این مورد نباید اصلا اتفاق بیفتد. موقع بکاپ گیری با کمبود حجم و تایم اوت و قطعی روبه رو نشدید ؟!

موفق باشید

هزار درصد مطمئنم تیک all data زدم سرورم اختصاصی فقط برای بخش لینوکشم 120 گیگ فشا داره فضای بک اپ هم 100 گیگ بوده هروز فضاش چک میکردم ججم کل داده ها هم حدود 9 گیگ بوده
یعنی دیگه دیونه شدما