PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمای درباره هاست دانلود

shahvar
January 7th, 2011, 10:51
سلام دوستان من تازه کارم کسی کار با هاست دانلود رو بلده کجا آپلود کنم کجا لینکشو بگیرم و بذارم تو وبلاگ منظورم لینک مستقیم هستش دوستان

faranetwork
January 7th, 2011, 12:58
شما باید از cpanel توی هاست توی public_html آپلود کنین و هر چی که توی public_html بریزین میره تو روت هاست .مثلا اگه a.zip رو توی public_html بریزین میره توی domain.com/a.zip این مثال بود

shahvar
January 7th, 2011, 13:22
تشکر از راهنماییتون
میشه دسته بندی هم بکنیم اونجوری خیلی شلوغ میشه بازم دستتون درد نکنه و قابلیت اینکه با دانلود مننجر دانلود بشن دارن

faranetwork
January 7th, 2011, 13:30
آره دیگه شما تو public_html مثلا فولدر music بسازی میشه این doamin.com/music/

drerror
January 29th, 2011, 18:42
به نظر من از یک هاست پشتیبانی و یک vps قوی ویندوز استفاده کنید کارتون راحتتر میشه

Arash-Kooshki
October 3rd, 2011, 14:35
سلام.
من یه وبلاگ دانلود دارم تو میهن بلاگ(هواستون باشه وبلاگ نه وبسایت:68: یعنی دامین مخصوص ندارم) دوست ندارم فایلامو اینور اونور آپلود کنم و همیشه از این بترسم که یه روز پاکشون کنن،میخواستم یه هاست دانلود مخصوص خودم داشته باشم که هر فایلی رو که خواستم توش آپلود کنم از عکس گرفته تا فیلمو آهنگو ... که هیچ ربطی به وبلاگم نداشته باشه و فقط از اون هاست به عنوان فضای آپلود استفاده کنم مثل فضاهایی که 4شرد یا مدیافایر یا غیره ارائه میدن، میخوام یه کنترل پنل داشته باشه که فایلامو آپ کنم و لینک مستقیمشو بگیرم بزارم تو وبلاگ همین!
حداقل هاستیم که میخوامبین 5 تا 10 گیگ باشه.
چنین چیزی وجود داره؟؟؟
ممنون میشم درست و اصولی راهنماییم کنید.

MbjHosting
October 3rd, 2011, 16:22
سلام.
من یه وبلاگ دانلود دارم تو میهن بلاگ(هواستون باشه وبلاگ نه وبسایت:68: یعنی دامین مخصوص ندارم) دوست ندارم فایلامو اینور اونور آپلود کنم و همیشه از این بترسم که یه روز پاکشون کنن،میخواستم یه هاست دانلود مخصوص خودم داشته باشم که هر فایلی رو که خواستم توش آپلود کنم از عکس گرفته تا فیلمو آهنگو ... که هیچ ربطی به وبلاگم نداشته باشه و فقط از اون هاست به عنوان فضای آپلود استفاده کنم مثل فضاهایی که 4شرد یا مدیافایر یا غیره ارائه میدن، میخوام یه کنترل پنل داشته باشه که فایلامو آپ کنم و لینک مستقیمشو بگیرم بزارم تو وبلاگ همین!
حداقل هاستیم که میخوامبین 5 تا 10 گیگ باشه.
چنین چیزی وجود داره؟؟؟
ممنون میشم درست و اصولی راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز
1- شما اگر راهنمایی لازم دارید باید خودتان تاپیک بزنید و سوال بپرسید.
2- کسی در این بخش آفر نخواهد داد(بخش آموزشی) لطفا جهت دریافت آفر به بخش درخواست سرویس مراجعه فرمایید.

موفق باشید.