PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با انتقال دامنه در هگزونت

arpahost2
October 29th, 2017, 17:36
با سلام
دوستان بنده چند دامنه به ریسلری خودم در هگزونت منتقل کردم اما دامنه ها به اکانت اصلی منتقل شدند حالا میخوام دامنه های رو به پنل مشتریام یعنی subuser هایی که توی پنل دارم منتقل کنم اما متاسفانه جایی برای این کار توی پنل پیدا نکردم از قسمت trade هم اقدام کردم که موفق نشدم ظاهرا trade فقط مشخصات رو تغییر میده . لازمه که به کاربرام دسترسی پنل بدم واسه همین باید دامنه ها توی کاستومری خودشون باشه .... توی ریسلو خیلی ساده بود می شد move product زد پنل هگزونت خیلی پیچیدست . لطفا دوستانی که آشنایی دارن راهنمایی کنن .
ممنون

arpahost2
November 6th, 2017, 02:41
دوستان واقعا کسی توی این انجمن با هگزونت کار نکرده و اطلاعاتی راجع به پنل اون نداره ؟!

365web.online
November 6th, 2017, 10:59
از قسمت assign to subuser استفاده کنید. در منوی tools

arpahost2
November 8th, 2017, 16:38
سلام وقتتون بخیر دوست عزیز
ممنونم از پاسختون اما چنین گزینه ای توی پنل هگزونت پیدا نکردم ته توی پنل جدیدش نه قدیمیش . امکانش هست یه اسکرین شات بفرستید یا یکم دقیق تر راهنمایی کنید . ممنونم

365web.online
November 8th, 2017, 18:22
سلام وقتتون بخیر دوست عزیز
ممنونم از پاسختون اما چنین گزینه ای توی پنل هگزونت پیدا نکردم ته توی پنل جدیدش نه قدیمیش . امکانش هست یه اسکرین شات بفرستید یا یکم دقیق تر راهنمایی کنید . ممنونم

دوست خوبم
در پنل قدیمی از منوهای بالای صفحه از منوی tools روی گزینه api library کلیک کنید
بعد در سمت چپ صفحه گزینه assign object to another sub-costumer کلیک کنید

37074