PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در تنظیم dns

instapanel
October 29th, 2017, 15:29
سلام
دوستان من در حال تمرین بر روی سرور ویندوزم هستم و حالا iis و dns نصب کردم .
حالا در تنظیمات dns به قسمت new nsame server record رسیدم .

وقتی مثلا ns1.test.com رو میزنی باید دامنه روی ایپی سرور تنظیم شده باشد ؟
من از دامنه tk استفاده کردم چطور میتونم این تنظیم رو استفاده کنم ؟

farhadhelix
October 29th, 2017, 22:13
سلام

برای اتصال دامنه روی سرور دی ان اس اختصاصی خودتون باید به همون شکل نیم سرور بسازید و ای پی سرور رو ست کنید روش و سپس در نیم سرور های دامنه هم نیم سروری که ساختید رو همراه با ای پی دی ان اس سرور خود بدید .

instapanel
October 30th, 2017, 00:47
سلام

برای اتصال دامنه روی سرور دی ان اس اختصاصی خودتون باید به همون شکل نیم سرور بسازید و ای پی سرور رو ست کنید روش و سپس در نیم سرور های دامنه هم نیم سروری که ساختید رو همراه با ای پی دی ان اس سرور خود بدید .

مرسی از راهنماییتون .
خب الان من برای dns server دامنه مثلا test.tk رو انتخاب کردم و دو رکورد A به ایپی سرور تعیین کردم تو پنل دامنه ولی مشکل اینه نیم سرور ها دیفالت باقی موندن یعنی اگه بخام نیم سرور ها رو تعیین کنم دیگه نمیشه رکورد تعیین کرد .
ایا طبیعیه ؟؟

WiseHost
October 30th, 2017, 01:40
درود
داخل خود دی ان اس سرور هم باید برای هر نیم سرور که میسازید A رکورد بزنید. سپس برای دامنه رکورد NS با همان name server ها درست کنید
این سایت برای چک کردن درست یا اشتباه بودن کارتون خیلی کمک خواهد کرد
http://intodns.com

bakuryu
November 1st, 2017, 12:00
مرسی از راهنماییتون .
خب الان من برای dns server دامنه مثلا test.tk رو انتخاب کردم و دو رکورد A به ایپی سرور تعیین کردم تو پنل دامنه ولی مشکل اینه نیم سرور ها دیفالت باقی موندن یعنی اگه بخام نیم سرور ها رو تعیین کنم دیگه نمیشه رکورد تعیین کرد .
ایا طبیعیه ؟؟

خیر به این صورت نیست

وقتی آی پی رو صحیح ادد کنید به عنوان چایلد هاست ، میتونید همان رو نیم سرور ادد کنید