PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرایط تبلیغات؟

deltamusic
October 28th, 2017, 11:42
سلام.ما تبلیغات یک هفته بنری نداریم،به اصرار یک نفر یک هفته تبلیغات رو خریدن.الان بعد از دو روز میگن هزینه دو روز رو کسر کنید و برگشت بزنید.

ashadata
October 28th, 2017, 11:59
باسلام

برگشت نمیزنن هیچ جا ، مگر مدیر وب سایت دلش بخواد

2 روز + 50% دوره ( 3.5 روز ) رو کسر کنید بقیش رو برگشت بدید - پیشنهاد شخصیمه

slefx.ob
October 28th, 2017, 12:13
با سلام

به نظر بنده برگشت تنها با دلیل موجه و حداکثر تا 3 الی 7 قابل قبول امکان پذیر هست (بسته به تصمیم صاحب وبسایت). تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستید و چون ایشون به گفته خودتون با اصرار خودشون این درخواست رو دادند، 50 درصد مبلغشون رو کسر و به حسابشون برگشت بزنید.

موفق باشید

Alt+F4
October 28th, 2017, 12:18
سلام.ما تبلیغات یک هفته بنری نداریم،به اصرار یک نفر یک هفته تبلیغات رو خریدن.الان بعد از دو روز میگن هزینه دو روز رو کسر کنید و برگشت بزنید.

به نظر من دست خود شماست
مشتری مداری همیشه بهتر است،
اما اگر تعرفه ی روزانه دارید،روزانه باهاش حساب کنید.
حتما طرف راضی نبوده ،درآمدی هم که داخلش رضایت طرف مقابل نباشه دلچسب نیست.

deltamusic
October 28th, 2017, 12:20
به نظر من دست خود شماست
مشتری مداری همیشه بهتر است،
اما اگر تعرفه ی روزانه دارید،روزانه باهاش حساب کنید.
حتما طرف راضی نبوده ،درآمدی هم که داخلش رضایت طرف مقابل نباشه دلچسب نیست.
صد درصد رضایت مهمه.ولی خب بنده رضایت ندارم.هرکی بیاد وقت آدمو بگیره سره تبلیغات دو روز بعدم بگه نخواستم

saeed1988m
October 28th, 2017, 12:56
درود بر شما
دلیل برگشت رو بخوایین ازشون اگر منظقی بود(مثلا شما گفته باشی که اینقدر ورودی بنر هست حدودا و نبوده باشه) برگشت بزنید با کسر اگر غیر از منطقی باشه یک ریال برگشت نزنید

deltamusic
October 28th, 2017, 13:05
درود بر شما
دلیل برگشت رو بخوایین ازشون اگر منظقی بود(مثلا شما گفته باشی که اینقدر ورودی بنر هست حدودا و نبوده باشه) برگشت بزنید با کسر اگر غیر از منطقی باشه یک ریال برگشت نزنید
من هرچقدر آمار سایتم گفته بودم درست بوده.ایشون دلیلشون اینه که محصولی که برای فروش گذاشتن بودن تبلیغشو،فروش نکرده!
به نظر من دیگه فروش نکردن محصولشون ربطی به سایت ما نداره

saeed1988m
October 28th, 2017, 13:19
من هرچقدر آمار سایتم گفته بودم درست بوده.ایشون دلیلشون اینه که محصولی که برای فروش گذاشتن بودن تبلیغشو،فروش نکرده!
به نظر من دیگه فروش نکردن محصولشون ربطی به سایت ما نداره
با این تفاسیر از نظر منطقی اصلا نیازی به توضیح بهشون نیست شما تا موعد مقرر براشون قرار بدین
تجربه ثابت کرده هر جا لطفی شده طرف حمل بر ... بودن آدم فرض کردن--- البته نه همه صرفا خواستم بگم بنده با این موارد برخورد داشتم حتی تخلف دیدم از مشتری تبلیغ دهنده و به کل بنرش رو حذف و ریالی برگشت نزدم همونطور تعهد دارم نسبت به تبلیغش اونم باید نسبت به سلامت تبلیغش تعهد داشته باشه دوطرفه هست قرار نیست یک طرفه و احساسی و دلبخواهی باشه برای همین قوانین قرار دادم که جای هیچ بهانه ای نباشه اگر قوانین هم بزارین خیلی بهتر خواهد شد

wapmaster
October 28th, 2017, 14:07
سلام
در صورتی که تبلیغات شروع شده میتونید مابه تفاوت رو کسر کنید و مابقی رو بهشون بدید

نظر شخصی من : بنظرم هزینه رو برگشت بزن نه کدورتی پیش بیاد و نه حرفی

mehriz
October 28th, 2017, 20:08
با سلام و درود به دوستان صاحب نظر
----------
به واسطه بنده یه کاری برای دوستانم انجام دادم که شرح میدم و یک تجربه ای حداقل برای من و دوستم بدست امد.
--------------
چند روز پیش (پنج شنبه ) با دوستمون که تاپیک زدن صحبت شد برای تبلیغ و این دوستمون طبق امار که میدادن سایتشون 12k روزانه بازدید داره.(من اون روز سایت و در الکسا چک کردم رتبه 16800 حدودا بود)به هر حال هزینه و بنر داده شد و کار شروع شد.با 24 ساعت اولیه از گذاشتن بنر 4-5 نفر بازدید از سایت صاحب تاپیک به سایت دوستمون مراجعه داشتند.( با این وضع با گفتیم صبر کنیم و یه روز دیگه هم گذشت مشاهده کردیم که کلا بازدید و مراجعه کننده به 10 نفر هم نرسیده بود.با حساب اینکه بازدید روزی 12k بود روزی 5 نفر برای یه بنر زیر هدر معقول نبود.به هر حال بازم به دوستمون گفتیم که این وضع پیش اومده و گفتیم که محبت کنند و هزینه را برگشت بدهند.و با راهنمایی های دوستان هزینه واریزی ما 60 هزار تومان بوده که طبق اظهار خودشون 30 ریختن بعد از گذشت 2 روز تبلیغ گذاشتن.به هر حال تجربه خوبی کسب شد. تصویر از تعداد افراد انلاین طبق اسکرین صاحب پست ضمیمه شده است.
برای همه آرزوی موفقیت دارم
این تصویر را دوستمون گفتند از اسکرین Vps که باهاش انلاین هستند دادن...
37021

deltamusic
October 28th, 2017, 20:11
با سلام و درود به دوستان صاحب نظر
----------
به واسطه بنده یه کاری برای دوستانم انجام دادم که شرح میدم و یک تجربه ای حداقل برای من و دوستم بدست امد.
--------------
چند روز پیش (پنج شنبه ) با دوستمون که تاپیک زدن صحبت شد برای تبلیغ و این دوستمون طبق امار که میدادن سایتشون 12k روزانه بازدید داره.(من اون روز سایت و در الکسا چک کردم رتبه 16800 حدودا بود)به هر حال هزینه و بنر داده شد و کار شروع شد.با 24 ساعت اولیه از گذاشتن بنر 4-5 نفر بازدید از سایت صاحب تاپیک به سایت دوستمون مراجعه داشتند.( با این وضع با گفتیم صبر کنیم و یه روز دیگه هم گذشت مشاهده کردیم که کلا بازدید و مراجعه کننده به 10 نفر هم نرسیده بود.با حساب اینکه بازدید روزی 12k بود روزی 5 نفر برای یه بنر زیر هدر معقول نبود.به هر حال بازم به دوستمون گفتیم که این وضع پیش اومده و گفتیم که محبت کنند و هزینه را برگشت بدهند.و با راهنمایی های دوستان هزینه واریزی ما 60 هزار تومان بوده که طبق اظهار خودشون 30 ریختن بعد از گذشت 2 روز تبلیغ گذاشتن.به هر حال تجربه خوبی کسب شد. تصویر از تعداد افراد انلاین طبق اسکرین صاحب پست ضمیمه شده است.
برای همه آرزوی موفقیت دارم
این تصویر را دوستمون گفتند از اسکرین Vps که باهاش انلاین هستند دادن...
37021

عزیز قرار نیس که شما vp n میفروشی همه بیان از شما بخرن آخه ! شما یه جوری میگی انگاری یکی از مایهتاج های مردم ک هرروزه باید بگیرن!
من عرض کردم سایت ***** شده و آدرس جدیده که هنوز الکسا نگرفته.اینو بارها گفتم.نمیدونم اگ متوجه نشدید بگید باز توضیح بدم.
غیر از این مسائل من هیچوقت شما رو اجبار به تبلیغ نکردم
دوستتون فقط یک ساعت از بنده مشاوره انتخاب بنر گرفتند!!

- - - Updated - - -

با این تفاسیر از نظر منطقی اصلا نیازی به توضیح بهشون نیست شما تا موعد مقرر براشون قرار بدین
تجربه ثابت کرده هر جا لطفی شده طرف حمل بر ... بودن آدم فرض کردن--- البته نه همه صرفا خواستم بگم بنده با این موارد برخورد داشتم حتی تخلف دیدم از مشتری تبلیغ دهنده و به کل بنرش رو حذف و ریالی برگشت نزدم همونطور تعهد دارم نسبت به تبلیغش اونم باید نسبت به سلامت تبلیغش تعهد داشته باشه دوطرفه هست قرار نیست یک طرفه و احساسی و دلبخواهی باشه برای همین قوانین قرار دادم که جای هیچ بهانه ای نباشه اگر قوانین هم بزارین خیلی بهتر خواهد شد

به قول این دوستمون من اصلا نباید یک ریال هم به شما برگشت نمیزدم.ولی خب دگ....

mehriz
October 28th, 2017, 20:17
عزیز قرار نیس که شما vp n میفروشی همه بیان از شما بخرن آخه ! شما یه جوری میگی انگاری یکی از مایهتاج های مردم ک هرروزه باید بگیرن!
من عرض کردم سایت ***** شده و آدرس جدیده که هنوز الکسا نگرفته.اینو بارها گفتم.نمیدونم اگ متوجه نشدید بگید باز توضیح بدم.
غیر از این مسائل من هیچوقت شما رو اجبار به تبلیغ نکردم

- - - Updated - - -

به قول این دوستمون من اصلا نباید یک ریال هم به شما برگشت نمیزدم.ولی خب دگ....

بزرگوار چیلتر بودن سایت شما که برای یک هفته پیش بوده و درست میفرماید بازدید و الکسا پایین بوده.
اما یک هفته پیش شما گفتید 10K بازدید دارید اما هفته پیش ادعا کردید 12k بازدید دارید.
یعنی یکی بنر برای 24 ساعت 20 نفر کلیک خور ندارد ؟
به هر حال تجربه ای خوبی بود.براتون ارزوی موفقیت میکنم.و مدیران محبت کنند تاپیک و قفل نمایند.

deltamusic
October 28th, 2017, 20:18
الکسا یک هفته ای رنک واقعی رو نمیده.
آدم واقعا پشیمون میشه از کار خودش که چرا برگشت زدم!!
دوستانه خواهش میکنم برای کسب تجربه مزاحم ملت نشید.یا علی