PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین وب هاستینگ های ایران - آبان 1396

parswebdesign
October 27th, 2017, 22:49
http://parswebdesign.com/uploads/articles/027-top-webhosts-in-iran-.png?1509119646911 (http://parswebdesign.com/uploads/articles/027-top-webhosts-in-iran-.png?1509119646911)
شاید برای شما هم سوال باشد که بهترین وب هاستینگ های ایران کدام وب سایت ها هستند؟ دانستن این که کدام وب هاستینگ ها رتبه بالاتری دارند نکته بسیار مهمی است که می تواند در تصمیم گیری کسب و کارها و افراد تاثیر گذار باشد.
وب هاستینگ های بسیاری وجود دارند که مدعی هستند جزء بهترین ها هستند اما صرفا نمی توان با اتکا به صحبت هایشان، آن ها را بهترین یا بدترین دانست بلکه بهترین کار مراجعه به یک منبع معتبر و بی طرف و با روش کار روشن و شفاف است.
وب سایت webhosting.info برترین وب هاستینگ های دنیا را براساس تعداد سایت رده بندی می کند و این رده بندی براساس کشور و دسته بندی نیز انجام می شود.
در حال حاضر برترین وب هاستینگ های ایرانی براساس رتبه بندی این سایت بدین شرح است:

Hostiran Network - hostiran.net
Mihan Web Host - mihanwebhost.com
Serverpars Webhosting - serverpars.com
Pars Data - parsdata.com
Tebyan-e-Noor Cultural-Artistic Institute - tebyanidc.com
Green Web Samaneh Novin Network - greenweb.ir
abtinweb - abtinweb.com
Webramz - webramz.com
eicra - eicra.com
Negah Roshan Pars - Parsdev Iran Network - parsdev.com

تعداد سایت هایی میزبانی شده توسط این وب سایت ها:

هاست ایران (11203 وب سایت)
میهن وب هاست (9970 وب سایت)
سرور پارس (9636 وب سایت)
پارس دیتا (5385 وب سایت)
تبیان (4868 وب سایت)
گرین وب (3218 وب سایت)
آبتین وب (3045 وب سایت)
وب رمز (2746 وب سایت)
ایکرا (2605 وب سایت)
نگاه روشن پارس (2398 وب سایت)

سال قبل همین ماه ما بهترین ها را معرفی کرده بودیم و حالا پس از یک سال می توانیم به آمار جالبی برسیم. این نتایج سال قبل است:
http://parswebdesign.com/uploads/articles/top-iran-webhosting-november-2016.jpg?1509120461627 (http://parswebdesign.com/uploads/articles/top-iran-webhosting-november-2016.jpg?1509120461627)
در رتبه 1 امسال هاست ایران قرار دارد که در سال قبل رتبه دوم را داشت و توانسته است در یک سال گذشته نسخه 1 را از آن خود کند.
در رتبه 2 میهن وب هاست قرار دارد که سال گذشته در رتبه 1 قرار داشت و جای خود را با هاست ایران جابه جا کرده است.
در رتبه 3 سرور پارس قرار دارد همانند سال گذشته، با این تفاوت که از سال قبل بیش از 3000 وب سایت بیشتر توانسته است میزبانی کند و فاصله کمی با رتبه دوم یعنی میهن وب هاست دارد.
در رتبه 4 پارس دیتایی قرار گرفته است که سال قبل نیز در همین جایگاه بوده است و برخلاف سرور پارس تعداد قابل توجهی سایت نسب به سال قبل میزبانی نمی کند و تعداد سایت هایی میزبانی افزایش کمی داشته است.
در رتبه 5 تبیان قرار گرفته است که نسبت به سال قبل یک پله رشد داشته است و از رتبه 6 به 5 ارتقا یافته است.
در رتبه 6 گرین وب قرار گرفته است که نسبت به سال قبل یک پله رشد داشته است و از رتبه 7 به 6 ارتقا یافته است.
در رتبه 7 آبتین وب قرار گرفته است که در رتبه بندی پارسال قرار نداشت و امسال توانسته است جزء 10 وب هاستینگ برتر ایران قرار بگیرد.
در رتبه 8 وب رمز قرار گرفته است که همانند آبتین وب در رتبه بندی پارسال قرار نداشت و امسال توانسته است جزء 10 وب هاستینگ برتر ایران قرار بگیرد.
در رتبه 9 ایکرا قرار گرفته است که همانند آبتین وب و وب رمز در رتبه بندی پارسال قرار نداشت و امسال توانسته است جزء 10 وب هاستینگ برتر ایران قرار بگیرد.
و در رتبه 10 نگاه روشن پارس قرار دارد که نسبت به سال قبل یک پله سقوط داشته است و از رتبه 9 به 10 تنزل یافته است.

منبع: بهترین وب هاستینگ های ایران (http://parswebdesign.com/blog/top-webhosts-in-iran-in-november-2017)

Reza G
October 27th, 2017, 23:26
البته جسارتا اینا بهترین نیستند. صرفا هاستینگ هایی هستند که بالاترین دامین میزبانی شده رو دارند.

برای استفاده از صفت "بهترین" باید ارزیابی کیفی رخ بده نه کمی و بر اساس تعداد دامنه.

mre
October 27th, 2017, 23:38
بله دقیقا حرف کاربر Reza G درسته
اینها فقط از لحاظ کمی هست و تجربه ای که یکی از دوستان نزدیک خود من با یکی از برترین‌های این لیست داشت مشخص بود که از مبحث فنی سرور و هاستینگ خیلی سررشته ندارن و در نهایت دوست من مجبور شد به جای دیگه منتقل کنه که خدا رو شکر الآن مشکلی ندارن، جای جدید با اینکه معروف هم هست ولی در این لیست وجود نداره
موفق باشید

Amlaaki
October 28th, 2017, 00:08
بیش از نیمی از لیستی که فرمودین بیشترین دامین های میزبانی شده رو دارند اصلا ...

خلاصه بگم یک سرور تهیه کردند و کلاد لینوکس نصب کردند و بدون کانفیگ خاصی دارند سرویس دهی میکنند .

تنها دلیل دامین های بالاشونم هزینه ی زیادشون توی این زمینه هست !

من به شخصه یکی از مدیران لیستتونو میشناسم از نظر مالی خداروشکر تامین تامین هست و مهندسی نرم افزار دارند ولی در مورد کانفیگ و تجربه هاستینگ و ... -100 هستند ولی صرفا واسه پز دادن داره خدا تومن هزینه میکنه که خدا هم بیشترش بده ... هرکه بامش بیشتر ...

این تعدادی هم که زده شده خیلی کمتر از چیزی هست که در واقعیت هست ... ( یعنی خیلی بیشتر هست تعداد مشتریانشون ... )

خیلی ها از cdn ها استفاده میکنن خیلی ها دی ان اس اختصاصی دارند خیلیا سرور دارند و. ... در کل تعداد زده شده رو حداقل ضربدر 10 بکنید .

eh3an2010
October 28th, 2017, 00:30
سلام یک موردی:
فقط سایت ها صرف اینکه که روی ns1.example.com و ns2.example.com یکی از هاستینگ ها باشن برای اونها حساب میشه ؟
چطور این سایت میتونه این موارد را تشخیص بده

MJmoonwalk
October 28th, 2017, 05:54
حدود 30 دامنه از هاست ایران دارم ولی یدونه سایت هم اونجا میزبانی نمیکنم!

hostorder
October 28th, 2017, 09:38
برتر بودن به تعداد بالا نیست برتر بودن به کیفیت به پشتیبانی بستگی نداره و تعداد مشتری ملاک کیفیت نیست

AHFgroup
October 28th, 2017, 09:50
3تا از لیست بالا مثل هاست ایران استفاده می کنم.
مهین که کلا امنیتش 0 هست هیچی !
اما هاست ایران امنیت بهتری داره ,یکم اذیت می کنن که مثلا این به ما ربطی نداره و..
اما از نظر من برای سایت های شرکتی مناسب هستند ,درکل بهترین نیستند ,مشتری زیاد دارن اونم بخاطر اینکه
1- قدیمی هستند
2-هزینه خیلی زیادی کردن برای تبلیغات

وگرنه من هاستینگ میشناسم چندساله دارم استفاده می کنم.هیچ مشکلی هم نداشتم,خیلی بهتر از هاست ایران و.. بود

365web.online
October 28th, 2017, 10:20
طبق آمار domaintools هاستیران بالای 33 هزار سایت رو داره میزبانی میکنه . سایتهایی که از دی ان اس هاستیران استفاده میکنن . این آمار احتمالا از webhosting.info برداشته شده که به نظر اشتباه میرسه. حتی برخی از هاستینگها هستند که تعداد دامنه های میزبانی شده شون از نصف این لیست بیشتره ولی توی لیست نیستن