PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر خواهی درباره اکانت های پرمیوم cloudflare

deltamusic
October 27th, 2017, 01:15
سلام
قصد خرید اکانت ماهانه 20 دلاری کلودفلر رو داشتم،خواستم ببینم دوستان تا حالا استفاده کردن؟فرقش به نسبت اکانت فریش چقدره؟
مشکل بنده هم اصلا دیداس نیس.فقط کلود

OmizbanCo
October 27th, 2017, 01:42
درود
لطفا با تلگرام بنده در ارتباط باشید
تلگرام OmizbanCo

Amlaaki
October 27th, 2017, 02:42
سلام
قصد خرید اکانت ماهانه 20 دلاری کلودفلر رو داشتم،خواستم ببینم دوستان تا حالا استفاده کردن؟فرقش به نسبت اکانت فریش چقدره؟

خیلی تفاوت داره از جمله همین انجمن هم ...

نسخه رایگانش صرفا میتونین دست آخر آی پی سرور رو به صورت مستقیم مخفی کنید .
نسخه پولی جلوگیری از ربات های اسپم تا حد زیادی مخصوص فیک گوگل بات ها و ... + فایروال داره که تا حد زیادی حملات رو شناسایی میکنه و سرعت سایت و سیستم کش هم بهتر از نسخه رایگان عمل میکنه .

در کل توی نسخه ی پولی محتوای خروجی و ورودی بررسی میشه و براتون منابع کنار میزاره ولی رایگان نه .

maxcdn هم اگر ترافیکتون کمه پیشنهاد میکنم .

امروزه واقعا CDN یک نیازه ! .

deltamusic
October 27th, 2017, 02:44
خیلی تفاوت داره از جمله همین انجمن هم ...

نسخه رایگانش صرفا میتونین دست آخر آی پی سرور رو به صورت مستقیم مخفی کنید .
نسخه پولی جلوگیری از ربات های اسپم تا حد زیادی مخصوص فیک گوگل بات ها و ... + فایروال داره که تا حد زیادی حملات رو شناسایی میکنه و سرعت سایت و سیستم کش هم بهتر از نسخه رایگان عمل میکنه .

در کل توی نسخه ی پولی محتوای خروجی و ورودی بررسی میشه و براتون منابع کنار میزاره ولی رایگان نه .

maxcdn هم اگر ترافیکتون کمه پیشنهاد میکنم .

امروزه واقعا CDN یک نیازه ! .

maxcdn 9 دلاری هم داره.پهنای باند 200 گیگ در ماه.
پیشنهاد شما کدومه؟
maxcdn هم فک کنم مشکلات تحریم رو داره

Amlaaki
October 27th, 2017, 11:26
maxcdn 9 دلاری هم داره.پهنای باند 200 گیگ در ماه.
پیشنهاد شما کدومه؟
maxcdn هم فک کنم مشکلات تحریم رو داره

اگر ترافیکتون کمه maxcdn اگر زیاده یا آی ار هست دامین cloudflare پلن pro به بالا .

Farid Saadat
October 27th, 2017, 11:46
سلام،
سایتتون حمله زیاد داره؟ پیشنهاد من استفاده از هاست هایی با آنتی دیداس هست و از کلودفلر فقط برای مدیریت دی ان اس استفاده کنید.
البته اگر مشکل بودجه ندارید این راه پیشنهاد میشه.
روشی که خودتون فرمودید مقرون به صرفه هست.

با احترام.