PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد در نصب اسکریپت روی هاست اشتراکی یا سرور اختصاصی

SaeedFazlollahzadeh
October 26th, 2017, 12:38
سلام
یه انجمن داریم مبتنی بر ویبولتین، که روی هاست اشتراکی ایران هست.
یه دامنه داریم برای دانلودسنتر مون. حالا برای این دامنه دانلودسنتر، دوستم اومده قبلا یه هاست اشتراکی پرسرعت ایران خریده. بعد چون دانلودسنترش جوریه که خیلی فایل قرار هست آپلود کنه، یه سرور اختصاصی رم 32 و هارد 8 ترا (دو تا 4 ترا) خریده.
یه اسکریپت دانلودسنتر هم روی دامنه دانلود مون نصب کردیم.
می تونیم فایل ها رو توی سرور اختصاصی آپلود کنیم. بعد توی اسکریپت لینک مستقیمش رو بهش بدیم. لینک ها هم هش و کد شده هستن و مبدا رو نشون نمیدن (ویژگی اسکریپت هست).

هاست دانلودسنتر مون تا نهایتا 50 تا 60 نفر هم زمان آنلاین و در حال دانلود رو جواب میده.
سرور هم هر تصمیمی بخوایم بگیریم چون هارد پارتیشن بندی میشه دیگه بعدا فکر کنم قابل دست زدن نیست.

خودم شخصا بیشتر نظرم روی همون هست که اسکریپت رو بیاریم روی سرور اختصاصی.سرور اختصاصی مون هم هنوز هیچ کاریش نکردیم. یعنی نه سیستم عاملی و نه هیچی.
الانم یک دل و دو دل هستیم من و دوستم.

شما باشید چه می کنید؟ سرور رو روش os نصب می کنید و دانلودسنتر رو کلا میارید روی سرور؟ یا فایل ها رو میارید توی سرور و هاستش همون هاست اشتراکی پرسرعت باشه؟
به دوستم گفتم هاست اشتراکی پرسرعت هرچقدر هم پرسرعت باشه (محدودیت ها و تقسیم منابع رو براش توضیح دادم)، باز هم سرعت سایت توی سرور بیشتر میشه.

نظر شما چیه؟

vpgroup
October 26th, 2017, 12:43
با سلام و احترام

بله دقیقا بهترین کاری که میتوانید انجام بدهید انتقال سایت به سرور اختصاصی خودتون میباشد؛ از این لحاظ با کمبود منابع اصلا روبه رو نمی شوید و میتوانید دسترسی های بیشتر و مدیریت بهتری داشته باشید

اگر با سرور اختصاصی و مشکلات احتمالی آشنایی کافی نداشته باشید اصلا توصیه نمیشود این کار رو انجام بدین . اگر سرور رو به صورت واسط خریدید به پشتیبان خود اطلاع بدهید معمولا این کار را انجام میدهند

به نصب سیستم عامل و پنل بپردازید و کانفنیگ های مورد نیاز رو انجام بدین و در آخر هاست رو بیارین داخل سرور خودتون . اگر واقعا حوصله دردسر ها و مدیریت ها رو ندارین یک هاست حرفه ای پرسرعت تهیه کنین بهتره.

چون واقعا سرور مدیریت میخواهد . اگر هم نیاز به سرویسی داشتین با بنده در تماس باشید

موفق باشید

Farid Saadat
October 26th, 2017, 13:26
سلام،
پیشنهاد بنده خرید هاست با کیفیت بالا از یک کمپانی معتبر برای میزبانی سایت هست و یک سرور اختصاصی هم که برای دانلود سنتر.
علت این موضوع هم اینه:
- وقتی هاست خرید می کنید، کانفیگ حرفه ای رو تجربه می کنید، پورت شبکه هاستینگ ها برای سرور هاستینگشون ( معتبر ها ) 10 گیگ هست.
- وقتی از سرور اختصاصی برای دانلود و میزبانی هم زمان استفاده کنید، پورت سرور برای دانلود درگیر خواهد شد و سایت داون میشه.
- در صورتی که سرورتون به مشکل بخوره، سایتتون داون نمیشه و سئو سایتتون آسیب نمی خوره.
- تاکید مجدد: کانفیگ سرویس دهنده های حرفه ای رو شما نخواهید توانست روی سرور خودتون پیاده کنید. برای همین، از هاست استفاده کنید.
در صورت تمایل از طریق تلگرام در ارتباط باشید، راهکار های مناسب دیگری نیز برای شما به نسبت بودجه شما خواهیم داشت.
آیدی تلگرام در امضا موجودست.

با احترام.