PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با site map

hossein033
October 26th, 2017, 10:23
سلام دوستان

من یک سایت دارم که حدود 30 هزار url ثبت شده در سایت مپ داره.. من از افزونه all in one seo استفاده می کنم از سایت مپ همین افزونه هم استفاده می کنم.. یک مدت بود که سرعت باز شدن صفحه سایت مپ بینهایت کند شده بود( سرعت باز شدن خود سایت نرمال بود).. یعنی وقتی آدرس سایت مپ را می زدم گاهی 5 دقیقه طول می کشید تا صفحش باز بشه... خود افزونه هم این پیغام اروری می داد که نوشته بود site map index را فعال کنید و ماکزیموم تعداد صفحات را 1000 تا قرار بدید.. من این کار را کردم بعد از انجام این کار سرعت باز شدن صفحه سایت مپ خیلی خوب شد .. الان سزیع صفحه باز می شه ولی توی گوگل وب مستر یک سری تغییراتی اتفاق افتاد.. مثلا" روی سایت مپ داخل گوگل وب مستر که کلیک می کنم داخلش کلی سایت مپ دیگه با فمت gz ساخته شده ( عکسش را ضصمیمه کردم) قبلا" به این صورت نبود... از طرفی جلوی تعداد ایندکس ها فقط یک خط فاصله گذاشته.. انگار هیچ صفحه ای هنوز ایندکس نشده... آیا این چیزها طبیعیه؟ چقدر طول می کشه تا ایندکس را نشون بده؟

esi20
October 26th, 2017, 13:49
سلام

تا قبل از این سایت مپ سایت شما صرفا یک صفحه ای بوده ولی از الان به بعد سایت مپ شما دارای یه صفحه است که بهش میگن سایت مپ ایندکس که میشه همون نقشه نقشه ها بعد توی اون آدرس نقشه ها رو زده که اون نقشه ها هر کدوم توش 1000 لینک وجود داره.

شما نقشه ای رو که توی گوگل زدی Resubmit کن اون مواری هم که قبلا ایندکس شده بود برمیگرده دوباره مشکلی نیست.

Raspberry PI
October 26th, 2017, 14:50
همونطور که دوستمون گفتن اول شما فقط یک صفحه برای سایت مپ داشتید که خط به مرور بخاطر اینکه حجمش زیاد شده بود خیلی کند باز میشد ولی الان شما خود اون سایت مپ ایندکس گذاری کردین
کافیه یه بار دیگه سایت مپ به گوگل وب مستر اضافه کنی

hossein033
October 27th, 2017, 02:28
دوستان ممنون از راهنماییتون لطف کردید