PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست فن لپ تاپ؟

alirad
October 26th, 2017, 00:43
سلام
دوستان من شک دارم که فن لب تاپم کار میکنه یا نه
فن گویا از این سایلنتهاست
قبلنا هر چند دقیقه دور تند میزد و صداش میومد ولی امروز احساس کردم زیر لب تاپ یه کم داغ هست دقت کردم اصلا صدای فن نمیاد
چه جوری میتونم فن رو تست کنم ببینم سالم هست یا نه؟

vpgroup
October 26th, 2017, 00:59
سلام
قبلنا هر چند دقیقه دور تند میزد و صداش میومد ولی امروز احساس کردم زیر لب تاپ یه کم داغ هست دقت کردم اصلا صدای فن نمیاد

با سلام و احترام

ساده ترین راه بازکردن لپ تاپ و مشاهده سخت افزاری (اگر نمیتونین با تعمیرکار سیستم در ارتباط باشید)

نرم افزار های تست سیستم . داخل نت جستجو کنین

موفق باشید

Alt+F4
October 26th, 2017, 01:50
سلام

یک بازی گرافیکی اجرا کنید
بعد از چند دقیقه ببینید از قسمت هواکش لپ تاپ بادگرم خارج میشه یا نه.

aminh03
October 26th, 2017, 22:33
در لپ تاپ به هیچ عنوان از کول سایلنت استفاده نمی شود.
فن درست هست ، اگر نبود سی پی یو داغ میکرد و سیستم خاموش میشد.
اگر فن رو سرویس نکردید تا به حال اینکار حتما انجام بدید.

M H K N
October 27th, 2017, 02:58
سلام

سلام داداش
بعضی برندا ک موقع بوت اخطار میده خودش اگ فنی از کار افتاده باشه حتی تو بضی مادر بوردا سرعت فنا هم مشخصه تو همون صفحه.
فک نمیکنم مشکلی باشه ولی بره اطمینان این برنامه (https://soft98.ir/software/918-SpeedFan.html) خوبه.

M.Abooali
October 27th, 2017, 12:28
سرعت فن را میتونید از طریق خود سیستم و منوی بوت چک کنید. با این وجود میتونید از نرم افزارهایی مثل everest که سبک و کامل هستند جهت ایندکس کامل وضعیت زنده سخت افزار در ویندوز هم استفاده کنید.

http://www.lavalys.com/products/everest-pc-diagnostics/

dertgtr
October 28th, 2017, 10:23
منم دقیقا همین مشکل رو دارم با نرم افزار تست هم چک کردم میزان دمای سی پی یو بالای 62 درجه میره و حتی بالاتر . فن کارت گرافیکی هم همیشه ماکزیمم سرعت هست . این حداکثر سرعت فن کارت گرافیکی فکر می کنم به دلیل کار نکردن خود فن اصلی هست و مجبور میشه برای خنک کردن کارگ گرافیکی با ماکسیمم سرعت کار کنه .