PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه قیمت دهی سئو سایت

davood1156
October 25th, 2017, 18:12
سلام
سئوی یه سایتی رو دارم میگیرم تو قیمت دهی مشکل دارم میترسم بالا بگم مشتری بپره پایینم بگم نمیصرفه لطفا هرکی میتونه حتی خیلی کم هم کمک کنه ممنون میشم.
سئو سایت در کلماتی مثل ثبت شرکت و ثبت برند و خرید و فروش برند و ثبت شرکت و برند در کرج هست

elan
October 26th, 2017, 01:28
سلام

نمیدونم هزینه بالا از نظر شما چه قدر هست ولی من توی گوگل نگاه کردم عبارت ثبت شرکت رقیب اینترنتی کم نداره
از عبارت طراحی سایت هم داره بیشتر توی گوگل سرچ میشه یعنی متقاضیان اینترنتی اش هم کم نیستند.
اگر رزومه قوی در زمینه سئو و طراحی سایت دارید همون بهتر که مشتری ای که نمیخواد هزینه کنه بره، داستان دارند اینا
مشتریانی که بهای کمی رو بابت کار و زحمت شما پرداخت میکنند ارزش کار شما رو نمی دونند. و شما رو جدی نمیگیرند
کلا خصلت ما ادم ها همینه هر چیزی که با قیمت ناچیز به دست بیاریم به همون اندازه هم بهش ارزش میدیم.
علاوه بر این که اغلب مشتری ها نمی یان که برن. هزارتا داستان دارند. امروز شما می یاریش صفحه اول فردا زنگ میزنه میگه این تغییر رو توی سایت بده
اون تغییر رو بده. دوباره هفته بعدش زنگ میزنه یک ایده دیگه به ذهنش میرسه. و فکر میکنه هم نباید هیچ وجهی رو بابت این تغییرات پرداخت کنه.
من بر اساس تجربه ام میگم.
اگه الان یک نفر یک گوشی موبایل دو میلیونی رو بخواد با گارانتی یک میلیون به شما بده شما شک میکنی و شاید به خاطر شک و احتمالات ازش نخری
چه بسا اون بنده خدا خواسته باشه مشتری جذب کنه.
ولی یک نکته رو بگم اگه تجربه زیادی توی این زمینه ندارید و میخواین تجربه کسب کنید باهاش به توافق برسید.
امیدوارم که بتونید تصمیم درستی بگیرید.

ashadata
October 26th, 2017, 09:44
سلام
سئوی یه سایتی رو دارم میگیرم تو قیمت دهی مشکل دارم میترسم بالا بگم مشتری بپره پایینم بگم نمیصرفه لطفا هرکی میتونه حتی خیلی کم هم کمک کنه ممنون میشم.
سئو سایت در کلماتی مثل ثبت شرکت و ثبت برند و خرید و فروش برند و ثبت شرکت و برند در کرج هست

برای کلمات ثبت شرکت و ثبت برند و ... شرکت ما زیر 20 میلیون به مشتری قیمت نمیده

davood1156
October 26th, 2017, 15:17
ممنون از توصیه هاتون
سابقه فعالیت برای چند شرکت دارم و حداقل 100 کلمه کلیدی رتبه 1 دارم
بله حق با شماست قیمت پایین هم ارزش کارمو پایین میاره و هم دل و دماغ کار کردن رو پیدا نمیکنم

almandata
October 26th, 2017, 16:01
معمولا قیمت بالا بدی الان مشتری جذب نمیشه

بهترین کار پیشنهاد زمان 6 تا 10 ماهه بدید

ماهیانه بین 1.5 تا 2 میلیون تومان

البته برای این کلمه

کلمات دیگه فرق داره

mre
October 26th, 2017, 20:52
بنده هم خودم کار سئو انجام میدم، خیلی خیلی کم کار میگیرم ولی عوض کار درست میگیرم که هم مشتری ارزش کار من رو بدونه هم کار ارزش وقت گذاشتن داشته باشه
به نظر من هم مشتری که حاضر نیست هزینه زحماتی که کشیده میشه رو بده مشتری نشه و بره بهتره، با حرف دوستامون موافقم
البته همه این موارد برای حالتی هست که واقعا سئو اصولی انجام بشه
برای این کلماتی هم که گفتید رقابت خیلی زیادی وجود داره و قطعا هزینه کم برای این کلمات به هیچ عنوان به صرفه نیست، منظورم از هزینه کم اینه که هزینه واقعی کلمات رو نگیرید و فقط برای اینکه مشتری جذب بشه بخواید هزینه کمتر از هزینه واقعی اعلام کنید
موفق باشید