PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پشتیبانی 24 ساعته (لطفا خود را معرفی کنند)

ShirazSoft.com
October 25th, 2017, 17:59
سلام
وقت بخیر
در ادامه مبحث : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=192550
لازم دیدم که برای به نتیجه رسیدن بحث این تاپیک را ایجاد کنیم
لطفا سرویس دهنده های که پشتیبانی 24 ساعته دارند خودشان را معرفی کنند و میانگین زمان پاسخ دهی تیکت را بنویسند.

با تشکر

deltamusic
October 25th, 2017, 18:31
عزیز اینجوری فک نکنم بتونی به نتیجه برسی!هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه

ShirazSoft.com
October 25th, 2017, 18:45
این که من با کمک چه روشی به نتیجه می رسم مهم نیست.
ولی فکر می کنم بهتر باشه یک لیست از شرکت هایی که پشتیبانی 24 ساعته دارند داشته باشیم خیلی خوبه است.

عزیز اینجوری فک نکنم بتونی به نتیجه برسی!هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه

Farid Saadat
October 25th, 2017, 19:20
سلام،
کمپانی های معتبر همشون پشتیبانی 24 ساعته دارن معمولا.

با احترام.

AtrafNet
October 25th, 2017, 20:01
سلام
من پشتیبانی 24 ساعته رو تا حالا تست نکردم اما یادمه ساعت 12 و نیم شب به hostdl.com تیکت پشتیبانی برای Down بودن سرورم دادم طی چند دقیقه پاسخ دادن.
اتفاقی یه شب که باید بیدار می موندم هم ساعت 1 شب سراغ سایت parsdata.com رفتم دیدم آیکن پشتیبانی آنلاینشون فعال شده و نوشته کارشناس آماده پاسخگویی اما جرات نکردم اون موقع شب چیزی بگم اما خب با قیمت های نجومی که داره اصولاً بایدم پشتیبانی 24 ساعته داشته باشه.

تو هاستینگ های خوش قیمت و متوسط هم بهترین پشتیبانی رو حتماً خودتونم می دونید که پارس پک و نت افراز از لحاظ سرعت پاسخگویی دارن به خصوص پارس پک که خیلی سریع تر پاسخ میده.
اما خب یه بار تست کردم ساعت 12 شب به پارس پک تیکت دادم فرداش پاسخ داد پس 24 ساعته نیستن حتماً.

تو این انجمنم همه ادعا میکنن پشتیبانی 24 ساعته دارن اما وقتی تو خود روزش هم تیکت میدی حداقل 1 تا 3 ساعت باید صبر کنی تا پاسخ بدن :|
نکته ای که هست خیلی از هاستینگ های این انجمن هاستینگ های شخصی یه نفره مدیریت شده هستن که طرف خودش هم مدیره هم کارشناس پشتیبانیه هم مشاوره فروش و... :)

shivahost
October 25th, 2017, 20:08
نکته ای که هست خیلی از هاستینگ های این انجمن هاستینگ های شخصی یه نفره مدیریت شده هستن که طرف خودش هم مدیره هم کارشناس پشتیبانیه هم مشاوره فروش و... :)

هم درس و کلاس دانشگاه داره و ....

almandata
October 25th, 2017, 20:10
اگه پشتیبانی 24 ساعته میخواین باید برید صفحه یک گوگل از اونجا انتخاب کنید

پشتیبانی هم درسته 24 ساعته هستش اما خوب بعضی وقتها برای رفع مشکل نیاز به زمان هستش

البته بعضی از دوستان هم هستن ربات طراحی شده که شما هر تیکتی بدید 5 دقیقه بعد جواب داده میشه (اما کلا یک متن هستش که برای همه هستش به فرض مثال این متن هستش مشکل شما دریافت شد به بخش پشتیبانی ارجاع داده و در حال رفع مشکل هستش

ShirazSoft.com
October 25th, 2017, 20:37
لطفا دوستان توجه داشته باشند بحث سر خود هاست و سرور مجازی هست نه کانفیگ و نرم افزار.
لذا اینکه صفحه گوگل سرچ کنیم هیچ ربطی به موضوع ما نداره!!

اگه پشتیبانی 24 ساعته میخواین باید برید صفحه یک گوگل از اونجا انتخاب کنید

a1994n1373
October 25th, 2017, 20:53
یعنی شما موافق این هستین که شرکت ها قیمت هارو بالاتر ببرن و پشتیبانی 24 ساعته داشته باشن درسته ؟

Farid Saadat
October 25th, 2017, 20:54
یعنی شما موافق این هستین که شرکت ها قیمت هارو بالاتر ببرن و پشتیبانی 24 ساعته داشته باشن درسته ؟
کلا جاهایی که قیمت پایین و کم دارند از نظر کیفیت نمی توانند رضایت مشتری رو جلب کنند و 6 ماهه جمع می شوند.

با احترام.

a1994n1373
October 25th, 2017, 20:55
کلا جاهایی که قیمت پایین و کم دارند از نظر کیفیت نمی توانند رضایت مشتری رو جلب کنند و 6 ماهه جمع می شوند.

با احترام.

تا حدودی موافقم با این قضیه . مخصوصا با بازی در آوردن قیمت دلار و یورو که دیگه واقعا نمیشه با هزینه های کم یه هاستینگ رو اداره کرد !

ShirazSoft.com
October 25th, 2017, 21:32
تمام بحث های که می کنید به نظرم ربطی به موضوع پشتیبانی 24 ساعته ندارد.
لطفا فقط اگر شرکتی که پشتیبانی 24 ساعته دارد را معرفی کنید ممنون می شوم.

ali1232
October 25th, 2017, 21:37
سلام
https://shirazwebhost.com
به نوعی 24 ساعته هستند و با پیامک هر تیکتی را که پاسخ دهنده اطلاع رسانی میکنند

a1994n1373
October 25th, 2017, 21:40
Bia2Host.Com
با پشتیبانی 24 ساعته در خدمت هستیم .
پاسخ تمامی تیکت ها از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می شود .
میانگین تایم پاسخگویی : حدود 10 تا 15 دقیقه(این مورد بسته به نوع درخواست متفاوت هست)

nevergotme
October 25th, 2017, 21:48
امیدوار باشید digikala بیاد تو صنعت هاست و سرور تا طعم 24 ساعته وقعی رو بچشید.

abbas141
October 25th, 2017, 21:56
سلام

به نظرم خودتون هم باید به دنبال این گونه هاستنگ ها باشید ، چون بعضا خیلی از موارد خوب ممکن از قلم بی افته. و دوستان اشاره نکنند .

که چاره اش سرچ کردن و تست کردن هست .

من هاستینگی که میشناسم که شاید با شرایط شما اوکی باشه ، فکر میکتم هاست دی ال باشه که پشتیبانی بسیار قدرتمندی داره ، البته هر نوع سایتی رو میزبانی نمیکنن و به صورت گزینشی سرویس میدهند . یعنی مثل هاستینگ های دیگه نیست که برید ثبت سفارش کنید و به راحتی به شما سرویس بدهند .

shivahost
October 25th, 2017, 21:56
بسیاری از مدعیان با از دسترس خارج شدن سرورشان سایت و تیکت و ... خودشان هم بالا نمیاد! مشکل این دوست ما این هست که پشتیبانی تلفنی 24 ساعته داشته باشند برای اینگونه مواقغ.

تلفن های ما در ساعات غیر اداری روی موبایل ها دایورت هست و 24 ساعته برای پاسخ گویی به موارد ضروری در خدمت همه عزیران هستیم. اما هرگز تضمین پاسخگویی تیکت ها ظرف 2 دقیقه آن هم 24 ساعته نمی دهیم!

hmydcm
October 25th, 2017, 21:57
لطفا فقط اگر شرکتی که پشتیبانی 24 ساعته دارد را معرفی کنید ممنون می شوم.
سلام.
نزدیک 4 ساله از سرویس های میهن وب هاست استفاده می کنم. از لحاظ پشتیبانی هیچ تیکتی بی پاسخ نمونده.
البته در مورد ساعت کاری این شرکت اطلاعی ندارم. اما تیکت های ما چه در اول صبح و چه در آخر شب ، در کمترین زمان ممکن ( 20 دقیقه الی 2 ساعت ) پاسخ داده می شد.
+ پاسخدهی تیکت ها در مواردی کمتراز 10 دقیقه نیز بوده است.

پیشنهاد میکنم برای جزییات بیشتر با پشتیبانی این شرکت در ارتباط باشید.

a1994n1373
October 25th, 2017, 22:02
بسیاری از مدعیان با از دسترس خارج شدن سرورشان سایت و تیکت و ... خودشان هم بالا نمیاد! مشکل این دوست ما این هست که پشتیبانی تلفنی 24 ساعته داشته باشند برای اینگونه مواقغ.

تلفن های ما در ساعات غیر اداری روی موبایل ها دایورت هست و 24 ساعته برای پاسخ گویی به موارد ضروری در خدمت همه عزیران هستیم. اما هرگز تضمین پاسخگویی تیکت ها ظرف 2 دقیقه آن هم 24 ساعته نمی دهیم!

با شما کاملا موافق هستم . ما هم مثل شما یه شماره موبایل قرار دادیم که در مواقع قطعی تیکت بتونن از اون پیگیری کنن .

AtrafNet
October 25th, 2017, 22:30
امیدوار باشید digikala بیاد تو صنعت هاست و سرور تا طعم 24 ساعته وقعی رو بچشید.

ولی دیجی کالا شماره پشتیبانی خودش هم خیلی دیر پاسخ میده یادمه نیم ساعت تو تلفن گویاش پشت خط بودم پاسخم که میدن اپراتوره عجله ای سریع میخواد تموم بشه قطع کنه :)

viasky
October 25th, 2017, 22:44
به نظر بنده مانیتورینگ 24 ساعته چه به صورت فردی و یا خودکار بسیار با ارزش تر از پاسخ دهی 24 ساعته هست
وگرنه زیر پتو هم میشه نوشت در حال بررسی و یک تیکت و در وضعیت Hold قرار داد تا فردا ظهر
موفق باشید

shivahost
October 25th, 2017, 22:48
به نظر بنده مانیتورینگ 24 ساعته چه به صورت فردی و یا خودکار بسیار با ارزش تر از پاسخ دهی 24 ساعته هست
وگرنه زیر پتو هم میشه نوشت در حال بررسی و یک تیکت و در وضعیت Hold قرار داد تا فردا ظهر
موفق باشید

دقیقا، در تاپیک دیگرشون نوشتم پشتیبانی خوب یعنی اینکه مشتری اصلا نیاز به پشتیبانی پیدا نکند! یعنی همین مانیتورینگ

98M!zban
October 25th, 2017, 23:01
سلام

در 98 ميزبان به اين صورت بوده که 24 ساعته مي توانند با شماره ما تماس برقرار کنند به صورت تلفني

اما بحث پشتيباني موردي هست که بايد به شرايط و وضعيت سرويس شما هم مرتبط باشه . ببينيد هزينه هاي هاست چنان اين روزا رقابتي و پايين هست که خوب تقريبا انرژي پشتيباني رو از دست ميدن همکاران . و در اين بين هاستينگ هاي نوپا با سياست هاي اشتباه و تصميم هاي نادرست از روي مديريت توسط افراد کم سن سال که قالبا فاقد دانش فني قوي در زمينه مديريت هاستينگ هستند وضعيت رو بدتر کرده .

وقتي مشتري سرمايه هر هاستينگ شناخته نشه قطعا پشتيباني نتيجه خوبي نداره . اگر مشکل مشتري را مشکل خود بدانيم . اگر درک کنيم که استرس مشتري فقط براي مشکل در سرويسش هست . اگر از تماس کاربر خوشحال باشيم و موارد ديگه که همه و همه در بحث مشتري مداري مطرح ميشه مي تونيم بگيم باعث ميشن شما از پشتيباني راضي باشيد

در حال حاضر 3/4 فعالين اين انجمن اصلا با استرس ها و مسئوليت ها و تعهد ها و وظيفه هاي يک هاستينگ آشنا نيستند همين موارد باعث شد من فعاليت در اين انجمن رو کمتر کنيم . فکر مي کنند هاستينگ فقط لازمش داشتن يک سرور ديتاسنتر هتزنر و نصب سي پنل جهت ارائه هاست و کسب درآمد هست . ولي باور کنيد تجربه تمام اين سال ها به من ميگه هاستينگ دقيقا از لحظه فروش شروع ميشه و هيچوقت تمام نميشه . شما بعد از فروش تازه پر از مسئوليت هستيد براي تعهد به اعتماد کاربر . تمام مشکلات کاربران مشکلات اصلي شماست . اگر سايت مشتري بارگذاري نميشه شما دو برابر مشتري بايد غصه و دغدغه داشته باشيد چون قبل از مشتري شما مسئول اين سايت هستيد . اگر کاربر نياز به پشتيباني داره هر چند ساعت که زمان ببره شما موظف هستيد کاربر را راهنمايي به جا و درست کنيد و در آخر تا مطمئن نشدين مشکلات کاربر رفع نشده کاربر رو رها نکنيد . کاربر وقتي به هر دليلي از مجموعه شما رفت با تماس با کاربر دليليش رو بپرسيد و به صورت دوره اي کاربر را دعوت کنيد به مجموعه شما بازگردن و سرويس هاي جديد را تست کنند

اعتماد به قيمت ها و خدمات و کيفيت سرويس دهنده از سمت سرويس گيرنده بايد صورت بگيره و پشتيباني به موقع و خوب و مسئوليت پذيري بالا و ارائه سرويس آپتايم هم از سمت سرويس دهنده

من اصلا نه براي جنبه تبليغاتي فقط براي يک الگو براي همکاران جديد اينو ميگم که از ابتداي فعاليتم توي اين حرفه هميشه براي مشتري دغدغه داشتم . شب هاي زيادي را مجبور ماندم بيدار بمونم با اينکه نميشد کاري بکنم اما از جوش و غصه اينکه نکنه کاربر ضرري ببينه نشد استراحت هم بکنم .

در قسمت نظرات 98 ميزبان هم بيشترين تاکيد مشتريان ما روي بحث پشتيباني ما بوده

البته بزرگترين تلاش من هميشه اين بوده که اصلا کاربر نياز به پشتيباني پيدا نکنه و خوشحالم فعاليت دو سال اخير ما اينو نشون ميده که تعداد تيکت هاي کم باعث شده بار پشتيباني ما کمتر بشه و اين دليلش فقط کيفيت هست

https://www.98mizban.com/index.php?m=v_testimonial

بايد اين مورد درک بشه که حرفه هاستينگ حرفه پر از مسئوليت هست . يعني يک فرد اول بايد مسئوليت پذيري رو ياد داشته باشه تا بتونه يک مدير موفق هاستينگ باشه . اگر ما نسبت به مشتري خود بي مسئوليت باشيم مشتري چيزي رو از دست نمي دهد اين ما هستيم که يک مشتري خوب را با دستان خودمان تقديم رقبا و همکاران کرديم

توي سال 2017 دان تايم حتي يک ثانيه يک مورد کاملا غير منطقي هست . ( قطعي هايي از سمت ديتاسنتر و يا مشکل شبکه اي قطعا هاستينگ را نبايد مقصر کامل دانست )

به شما پيشنهاد مي کنم به دنبال هاستينگي باشيد که شما را جزو خانواده خودش بداند بر روي اين هاستينگ شما حتي با وجود هر 6 ماه يک بار قطعي باز هم بزرگترين سرمايه محسوب ميشيد که کارمندان يا مسئولين اون هاستينگ حاضرند همه چيزهاي خوبشان را از دست بدن اما شما رو نه

موفق باشيد و اگر کمکي نياز بود در خدمت شما و باقي دوستان هستم

ShirazSoft.com
October 27th, 2017, 16:26
سلام
از شما تشکر می کنم
پ

من از بقیه دوستان توقع داشتم که سرویس های 24 ساعت خودشون را معرفی کنند ولی بحث را به جای دیگر می برند.

سلام

در 98 ميزبان به اين صورت بوده که 24 ساعته مي توانند با شماره ما تماس برقرار کنند به صورت تلفني

اما بحث پشتيباني موردي هست که بايد به شرايط و وضعيت سرويس شما هم مرتبط باشه . ببينيد هزينه هاي هاست چنان اين روزا رقابتي و پايين هست که خوب تقريبا انرژي پشتيباني رو از دست ميدن همکاران . و در اين بين هاستينگ هاي نوپا با سياست هاي اشتباه و تصميم هاي نادرست از روي مديريت توسط افراد کم سن سال که قالبا فاقد دانش فني قوي در زمينه مديريت هاستينگ هستند وضعيت رو بدتر کرده .

وقتي مشتري سرمايه هر هاستينگ شناخته نشه قطعا پشتيباني نتيجه خوبي نداره . اگر مشکل مشتري را مشکل خود بدانيم . اگر درک کنيم که استرس مشتري فقط براي مشکل در سرويسش هست . اگر از تماس کاربر خوشحال باشيم و موارد ديگه که همه و همه در بحث مشتري مداري مطرح ميشه مي تونيم بگيم باعث ميشن شما از پشتيباني راضي باشيد

در حال حاضر 3/4 فعالين اين انجمن اصلا با استرس ها و مسئوليت ها و تعهد ها و وظيفه هاي يک هاستينگ آشنا نيستند همين موارد باعث شد من فعاليت در اين انجمن رو کمتر کنيم . فکر مي کنند هاستينگ فقط لازمش داشتن يک سرور ديتاسنتر هتزنر و نصب سي پنل جهت ارائه هاست و کسب درآمد هست . ولي باور کنيد تجربه تمام اين سال ها به من ميگه هاستينگ دقيقا از لحظه فروش شروع ميشه و هيچوقت تمام نميشه . شما بعد از فروش تازه پر از مسئوليت هستيد براي تعهد به اعتماد کاربر . تمام مشکلات کاربران مشکلات اصلي شماست . اگر سايت مشتري بارگذاري نميشه شما دو برابر مشتري بايد غصه و دغدغه داشته باشيد چون قبل از مشتري شما مسئول اين سايت هستيد . اگر کاربر نياز به پشتيباني داره هر چند ساعت که زمان ببره شما موظف هستيد کاربر را راهنمايي به جا و درست کنيد و در آخر تا مطمئن نشدين مشکلات کاربر رفع نشده کاربر رو رها نکنيد . کاربر وقتي به هر دليلي از مجموعه شما رفت با تماس با کاربر دليليش رو بپرسيد و به صورت دوره اي کاربر را دعوت کنيد به مجموعه شما بازگردن و سرويس هاي جديد را تست کنند

اعتماد به قيمت ها و خدمات و کيفيت سرويس دهنده از سمت سرويس گيرنده بايد صورت بگيره و پشتيباني به موقع و خوب و مسئوليت پذيري بالا و ارائه سرويس آپتايم هم از سمت سرويس دهنده

من اصلا نه براي جنبه تبليغاتي فقط براي يک الگو براي همکاران جديد اينو ميگم که از ابتداي فعاليتم توي اين حرفه هميشه براي مشتري دغدغه داشتم . شب هاي زيادي را مجبور ماندم بيدار بمونم با اينکه نميشد کاري بکنم اما از جوش و غصه اينکه نکنه کاربر ضرري ببينه نشد استراحت هم بکنم .

در قسمت نظرات 98 ميزبان هم بيشترين تاکيد مشتريان ما روي بحث پشتيباني ما بوده

البته بزرگترين تلاش من هميشه اين بوده که اصلا کاربر نياز به پشتيباني پيدا نکنه و خوشحالم فعاليت دو سال اخير ما اينو نشون ميده که تعداد تيکت هاي کم باعث شده بار پشتيباني ما کمتر بشه و اين دليلش فقط کيفيت هست

https://www.98mizban.com/index.php?m=v_testimonial

بايد اين مورد درک بشه که حرفه هاستينگ حرفه پر از مسئوليت هست . يعني يک فرد اول بايد مسئوليت پذيري رو ياد داشته باشه تا بتونه يک مدير موفق هاستينگ باشه . اگر ما نسبت به مشتري خود بي مسئوليت باشيم مشتري چيزي رو از دست نمي دهد اين ما هستيم که يک مشتري خوب را با دستان خودمان تقديم رقبا و همکاران کرديم

توي سال 2017 دان تايم حتي يک ثانيه يک مورد کاملا غير منطقي هست . ( قطعي هايي از سمت ديتاسنتر و يا مشکل شبکه اي قطعا هاستينگ را نبايد مقصر کامل دانست )

به شما پيشنهاد مي کنم به دنبال هاستينگي باشيد که شما را جزو خانواده خودش بداند بر روي اين هاستينگ شما حتي با وجود هر 6 ماه يک بار قطعي باز هم بزرگترين سرمايه محسوب ميشيد که کارمندان يا مسئولين اون هاستينگ حاضرند همه چيزهاي خوبشان را از دست بدن اما شما رو نه

موفق باشيد و اگر کمکي نياز بود در خدمت شما و باقي دوستان هستم

farhadhelix
October 27th, 2017, 16:35
سلام
وقت بخیر
در ادامه مبحث : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=192550
لازم دیدم که برای به نتیجه رسیدن بحث این تاپیک را ایجاد کنیم
لطفا سرویس دهنده های که پشتیبانی 24 ساعته دارند خودشان را معرفی کنند و میانگین زمان پاسخ دهی تیکت را بنویسند.

با تشکر

متاسفانه افرادی که جدید وارد خدمات هاستینگ و دنیای هاست و سرور مجازی میشوند عموما به فکر فروش هستند و پشتیبانی رو در نظر نمیگیرند

مشتری انتظار داره که کسی همیشه پشتش باشه و به قول معروف پشتش گرم باشه که اگر مشکلی برای سرویسش پیش اومد بدونه مشکلش رفع میشه در سریع ترین زمان

برای پاسخ دهی به تیکت ها و اطلاعیه جهت باز شدن تیکت ها و امور پشتیبانی باید مسیر هایی فراهم بشه که به ارائه دهنده سریعا اطلاع رسانی بشه و ایشون هم سعی در پاسخ دهی سریع کنند حالا در انجام هر کاری که هستند(اگر به فکر پیشرفت و موفقیت در این راه هستند)

تیکت های شخص خود بنده از مشتریان ما سوال کنید بین 5 دقیقه تا 2 ساعت پاسخ دهی میشه مگر زمان های خاص که مشکل جدی ای پیش اومده باشه این رسپانس تا 7 8 ساعت ممکنه پیش بیاد که البته شاید ماهی 1 بار هم این مورد نشه.

دیگه چیزی که همه دارند یک موبایل تا تبلت هست . نباید واقعا پشتیبانی و پاسخ دهی طول بکشه به مشتریان.

موفق باشید

ashadata
October 27th, 2017, 17:06
ولی دیجی کالا شماره پشتیبانی خودش هم خیلی دیر پاسخ میده یادمه نیم ساعت تو تلفن گویاش پشت خط بودم پاسخم که میدن اپراتوره عجله ای سریع میخواد تموم بشه قطع کنه :)

برای منم پیش اومده
بعد نیم ساعت تازه نفر 50 تو صف بودم که ناامید شدم و قطع کردم >:)

Ringmoon
October 28th, 2017, 04:01
عزیز من بهتون وب داده پیشنهاد میکنم
https://webdade.com/cpanel-hosting/
از همین انجمن هم هستن
اگه به این لینک که دادم مراجعه کنید
2 تا مورد مهم نوشتن یکی اینکه اگه از سرویس راضی نبودید مبلغ کامل پس داده میشه
یکی دیگه هم نوشته شده تیکت ها زیر 10 دقیقه پاسخ داده میشه البته من نمیدونم منظورشون تو ساعت کاری بوده یا نه 24 ساعته که این موردو میتونید بپرسید ازشون
ولی مطمئن باشید هر مشکلی داشته باشید براتون حل میکنن کارایی میکنن که هاستینگ های دیگه خیلی وقتا فقط میگن خیر متاسفانه امکانش نیست ! ولی وب داده اینطور نیست و همیشه سعی میکنه حل کنه مشکلو ، مثلا من هاستی که میخواستم یه سری شرایط خاص لازم داره که با اکثر دوستان فعال این انجمن (معتبر ترین ها) صحبت کردم همه در جواب تیکتی که من 5 خط کامل توضیح داده بودم میگفتن نمیشه نمیتونیم یا برید سرور مجازی بگیریدو از این حرفا در صورتی که وب داده سریعا با انتقال هاست من به یک سرور دیگه مشکلمو حل کردن !
این فقط تجربه من بود از این شرکت

deltamusic
October 28th, 2017, 05:10
این تایپیک ها جز سنگین کردن دیتابیس چیزی ندارن!!:))

ShirazSoft.com
October 28th, 2017, 21:05
متاسفانه ما به نظرات دیگران احترام که نمی گذاریم.

من به این نتیجه رسیدم که بهتر است ابتدا باید یک شرکت یا ارائه دهند سرویس با پشتیبانی مناسب پیدا کنم لذا این تاپیک را باز کردم و فکر می کنم راه صحیح تری است تا در خواست سرور مجازی بدهم.

این تایپیک ها جز سنگین کردن دیتابیس چیزی ندارن!!:))

viasky
October 28th, 2017, 21:14
متاسفانه ما به نظرات دیگران احترام که نمی گذاریم.

من به این نتیجه رسیدم که بهتر است ابتدا باید یک شرکت یا ارائه دهند سرویس با پشتیبانی مناسب پیدا کنم لذا این تاپیک را باز کردم و فکر می کنم راه صحیح تری است تا در خواست سرور مجازی بدهم.
شما وسواس به خرج می دید دوست گرامی
یه راه حل ساده
بخش فروش سرور مجازی انجمن و باز کنید
تشریف ببرید به تاپیک های 2 سال پیش به بالا
بعد وارد ناحیه کاربری فروشنده مورد نظر شده و مشاهده کنید که هنوز فعالیت دارند یا خیر - وب سایت و... دیگر موارد مستند
نهایتا همون سرویس دهنده و انتخاب بفرمایید برای یک بازه 6 ماه
همیشه هم بک آپ خودتون داشته باشید
هر 6 ماه این باز بینی و انجام بدید و اگر همچنان همون سرویس دهنده امتیاز مورد نیاز و داشت تمدید کنید یا تغییر سرویس بدید....
مجدد تاکید می کنم سرویس دهنده ای که بود و هنوز هم فعالیت داره
موفق باشید

dare
October 29th, 2017, 01:01
شما وسواس به خرج می دید دوست گرامی
یه راه حل ساده
بخش فروش سرور مجازی انجمن و باز کنید
تشریف ببرید به تاپیک های 2 سال پیش به بالا
بعد وارد ناحیه کاربری فروشنده مورد نظر شده و مشاهده کنید که هنوز فعالیت دارند یا خیر - وب سایت و... دیگر موارد مستند
نهایتا همون سرویس دهنده و انتخاب بفرمایید برای یک بازه 6 ماه
همیشه هم بک آپ خودتون داشته باشید
هر 6 ماه این باز بینی و انجام بدید و اگر همچنان همون سرویس دهنده امتیاز مورد نیاز و داشت تمدید کنید یا تغییر سرویس بدید....
مجدد تاکید می کنم سرویس دهنده ای که بود و هنوز هم فعالیت داره
موفق باشید
سلام
شما که از نظر پشتیبانی و پاسخ گویی صفر هستید
نه وقت مشتری برایتان ارزش دارد
تعجب میکنم چرا در این تاپیک دارید مشارکت میکنید

deltamusic
October 29th, 2017, 01:03
سلام

آقای عبید یک مورد جالبی که دارن اینه بنده 6 ماهه به پشتیبانیشون نیاز پیدا نکردم!و سرویساشون اصلا به پشتیبان نیاز نداره.
حالا خدا داند مشکل شما رو...

viasky
October 29th, 2017, 01:05
سلام

دوست گرامی لطفا آماری به سابقه یک سرویس دهنده نگاه کنید
اپل هم حتی شاکی داره
نمیشه گفت الزاما خوبه یا بنده
وقتی یکی بعد از‌۹ سال فعالیت ۳۰ کاربر ناراضی هم داشته باشه
حساب کنید هر ماه چند نفر میشه
بعد مشخص میشه که کارنامه موفقی داشته یا خیر
مشکل از اون سرویس دهنده بوده یا اون ۳۰ نفر...
موفق باشید

ShirazSoft.com
October 29th, 2017, 04:57
سلام
وقت همه دوستان بخیر

1-من به قدر کافی از سرویس دهنده های مختلف ضربه خورده ام لذا ترجیح می دهم روش انتخاب هاست با ایجاد تاپیک در بخش درخواست نباشد.(وسواس نیست این حق هر کسی هست که یک سرویس خوب دریافت کند)
2-بررسی روند بسیار عالی هست و عمر یک هاستینگ را نشان می دهد شاید این آیتم بعدی باشد که در بین سرویس دهنده بررسی کنم.
3-وجود چند ناراضی طبیعی هست ولی همه نباید ناراضی باشند، متاسفانه ما در انجمن قسمتی برای نوشتن تجربیات کاربر نداریم مگرنه خیلی خوب بود که نظرات کاربران را بخونیم و بدونیم وضعیت اون سرویس دهنده به چه صورت است.

الان نکته ای که من دقت کردم فقط چند سرویس دهنده در تاپیک معرفی شده اند و حتی کسی اسم سایر شرکت هایی که همه می شناسنشون را نیاورده، این موضوع واقعا جای تامل دارد.
سوال دیگر اینجاست که اساسا سرویس دهنده های برتر و قوی در انجمن حضور دارند و این تاپیک را دیده اند؟ اونا مشتری های خودشون را چطوری جذب می کنند؟

pedrammasoumi
October 29th, 2017, 05:11
نظر شخصی بنده اینه که این تاپیک از بنیان ایراد داره!
شما هیچوقت با همچین سوالی به جواب درست نمی رسی! (چند تا پست تبلیغاتی و خود تعریفی گیرت میاد)

رسما پشتیبانی 24 ساعته برای هاستینگ یه دروغ شاخداره !
- البته مستثنی هم داریم البته در مورد تلفن صدق میکنه، پشتیبان واسه خودش خوابیده یهو گوشی زنگ میخوره، یه صداشو صاف میکنه پا میشه جواب میده که اگه کار پیچیده و پردرسری داشته باشین شیفت میکنه واسه فردا
- در مورد تیکت هم دوستان اشاره کردن Status رو زیر پتو با گوشی عوض میکنه و شما ذوق می کنی که داره کارت انجام میشه بعد واسه خودش راحت میخوابه

به جای پشتیبانی، دنبال سرویس درست و با کیفیت بگردین، که برای کاربر همه شرایط رو محیا کردن تا دستش باز باشه هر مشکلی رو که مواجه میشه بتونه خودش حل کنه
اینجوری کارتون به پشتیبانی به ندرت میوفته و نگران این که چند ساعت در روز سرویس میدن نیستین

البته با نگاه امیدوارانه که همه دوستان حداقل یکبار در روز به تیکت هاشون رسیدگی کنن

موفق باشین

ShirazSoft.com
October 29th, 2017, 06:50
سلام
ممنون از نظر شما.
ولی همین که بفهمیم پشتیبانی 24 دروغ هست خودش یک نتیجه هست دوست عزیز و فکر نمی کنم بی فایده باشد اتفاقا این تاپیک می تواند به سایرین نیز کمک کند تا اونا به این موضوع که پشتیبانی 24 ساعت وجود دارد یا ندارد پی ببرند.

ضمن اینکه یافتن شاخص های انتخاب یک سرویس دهنده درست و حسابی حق همه دوستان هست و هدف اصلی این انجمن همین هست پس اگر این تاپیک بی فایده باشه عملا کلا انجمن بی فایده است.

نظر شخصی بنده اینه که این تاپیک از بنیان ایراد داره!
شما هیچوقت با همچین سوالی به جواب درست نمی رسی! (چند تا پست تبلیغاتی و خود تعریفی گیرت میاد)

رسما پشتیبانی 24 ساعته برای هاستینگ یه دروغ شاخداره !
- البته مستثنی هم داریم البته در مورد تلفن صدق میکنه، پشتیبان واسه خودش خوابیده یهو گوشی زنگ میخوره، یه صداشو صاف میکنه پا میشه جواب میده که اگه کار پیچیده و پردرسری داشته باشین شیفت میکنه واسه فردا
- در مورد تیکت هم دوستان اشاره کردن Status رو زیر پتو با گوشی عوض میکنه و شما ذوق می کنی که داره کارت انجام میشه بعد واسه خودش راحت میخوابه

به جای پشتیبانی، دنبال سرویس درست و با کیفیت بگردین، که برای کاربر همه شرایط رو محیا کردن تا دستش باز باشه هر مشکلی رو که مواجه میشه بتونه خودش حل کنه
اینجوری کارتون به پشتیبانی به ندرت میوفته و نگران این که چند ساعت در روز سرویس میدن نیستین

البته با نگاه امیدوارانه که همه دوستان حداقل یکبار در روز به تیکت هاشون رسیدگی کنن

موفق باشین