PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد هاست - لطفا افراد با تجربه و با دانش !

mohammad2232
October 25th, 2017, 10:26
سلام وقت همگی بخیر
من هیچ دانشی در رابطه با هاست ندارم فقط چند وقت با هاست اشتراکی سی پنل کار کردم با جوملا و وردپرس
حالا برای چند سایت نیاز دارم هاستی تهیه کنم که با توجه حساب کتاب کردن هام ! به سایت cloudways.com برای کلود سرور رسیدم که گفتند سیپنل ارایه نمیدن ولی نرم افزار کانفیگ اختصاصی دارند که میتونم به راحتی با جوملا و وردپرس کار کنم
حالا میخواستم بدونم اونقدری این سرور ها نسبت به هاست اشتراکی (سرعت ، امنیت ، آپ تایم) برتری دارند که کمی هزینه بیشتر معقول باشه و از نظر کار کردن باهاش میتونم مثل سی پنل راحت کار کنم ؟
و سوال دیگه اینکه با خرید کلود سرور در اصل من مثل شرکت های هاستینگ میشم و میتونم برای چند نفر پلن تعریف کنم و اونها بتونند به صورت محدود استفاده کنند و مشکلی برای من و دسترسی هام و اونها پیش نیاد ؟
و سوال دیگه اینکه وقتی نوشته هزینه مثلا ساعتی 0.1 دلار یعنی سایت همیشه انلاین هست و وقتی بازدید کننده داشته باشه هزینه میگیرن و اگر مثلا در شبانه روز 5 ساعت بازدید کننده نداشته باشه اصلا هزینه ای نمیگیرن ؟
پیشاپیش وقتی که صرف میکنید ممنونم

bakuryu
October 25th, 2017, 11:21
ببینید اصلا به صرفه نیست اینکار

شما خیلی راحت میتونید یک نمایندگی در همین انجمن از همکاران بگیرید و هر وقت مشکلی هم خورد از پشتیبانی براحتی حل کنید
پیشنهاد میکنم از جایی هم تهیه کنید که معتبر باشه
خیلی با هزینه پایین تر و با کیفیتی که میخواهید میتونید به سرویس مورد نظرتون برسید

a1994n1373
October 25th, 2017, 12:31
همونطور که همکارمون فرمودند حتی ساده ترین کسائل سروری کار بلدی و تجربه میخواد .

Raspberry PI
October 25th, 2017, 12:32
دوست عزیز گرفتن نمایندگی برای شما مناسب تر هست مخصوصا اینکه شما اولا درگیر خیلی از مسائل نمیشید و برای رفع هر مشکل احتمالی اگر از همکاران در همین جا سرویس تهیه کرده باشید خیلی راحت تر میشه موضوع بررسی کنید

Genral X2
October 25th, 2017, 18:56
گرفتن یک نمایندگی هاست میتونه هم بصرفه تر هم کارامد تر باشه

codfather
October 26th, 2017, 01:08
نمایندگی برای این کار به صرفه تره براتون

kandohost.com
October 29th, 2017, 20:13
اگر تجربه کار با سرور و کانفیگ اون رو نداشته باشید بهتره هاست تهیه کنید تا هم پشتیبانی و مسائل مختلفش بر عهده ارائه دهنده باشه و هم هزینه کمتری بپردازید .

سرور برای مواقعی خوبه که بخواهید کانفیگ های خاصی رو خودتون پیدا کنید مثلا بهینه کنید و..

mre
October 29th, 2017, 21:06
نظر منم مثل نظر دوستان هست
سرور مشکلات و دردسرهای خودش رو داره
بهتره از جای خیلی معتبر نمایندگی بگیرید، اینطوری هم خیالتون راحته که سرور تنظیمات و امنیت درستی داره، هم نیازی نیست کنترل پنل تهیه کنید و هزینه لایسنس بدید
فقط همونطور که گفتم به شدت دقت کنید جای فوق معتبر ازش سرویس تهیه کنید و از هر جایی سرویس نگیرید
موفق باشید

MJmoonwalk
October 29th, 2017, 21:29
اگه دسترسی کنترل پنل کامل دست خودته و مشتری فقط به صفحه مدیریت دسترسی داره که یک هاست اشتراکی با تعداد دامنه و دیتابیس مورد نیازت تهیه کن اینجوری لازم نیست برای هر سایتت وارد یک کنترل پنل با یوزر پس متفاوت بشی. اگر که مشتری دسترسی به پنل میخواد نمایندگی هاست بگیر.