PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از فضای ابری تلگرام به عنوان هاست بکاپ!

تازه کار
October 24th, 2017, 01:51
سلام
نیاز دارم که برای اطمینان خاطر بکاپ هفتگی از سرور محازیم تهیه کنم برای کاهش هزینه ها در نظر دارم بکاپ رو منتقل کنم به فضای ابری تلگرامم سوالم اینه که بهترین و سریع ترین راه چیه؟ و آیا اینکه این کار رو توصیه میکنید یا خیر در اخر هم برای هاست پشتیبان چی توصیه میکنید ۵۰ گیگ؟!

Farid Saadat
October 24th, 2017, 02:15
سلام،
سرور مجازی بخرید با ماهی 20-30 هزار تومان آسوده خواهید بود.
هم امنیت رو دارید و هم از همه جهات بهتر هست.

با احترام.

ColdWorld
October 24th, 2017, 02:18
برای حجم هایی 50 100 امنترین و بهترین سرویس Mega.nz هست هر اکانت رایگان 50 گیگ میده.در قضای بسیار امن قابل اعتماد و رمزنگاری شده

تازه کار
October 24th, 2017, 02:23
سلام،
سرور مجازی بخرید با ماهی 20-30 هزار تومان آسوده خواهید بود.
هم امنیت رو دارید و هم از همه جهات بهتر هست.

با احترام.
سرور مجازی داریم فقط مشکل بکاپ از این سروره نمیخوایم زیاد هزینه کنیم

Z.eus
October 24th, 2017, 02:26
اگر این حجم رو بخوایید روی تلگرام نگهداری کنید همونطور که میدونید بدلیل محدودیت حجمی باید پارت بندی کنید که این خودش میتونه دردسر داشته باشه. اگر کمی برنامه نویسی بلد باشید میشه کار رو آسون تر و اتوماتیک کرد..

هاست های بکاپ و سرویس هایی که دیتاسنتر hetzner ارائه می دهد نیز از نظر اقتصادی مناسب هستند.

Raspberry PI
October 24th, 2017, 02:57
از سرویس گوگل درایو استفاده کنید بهترین گزینه برای شماست
میتونید به عنوان یه درایو به سیستم عامل اون معرفی کنید و به راحتی بکاپ گیری کنید

mhiizadi
October 24th, 2017, 10:02
سرور مجازی داریم فقط مشکل بکاپ از این سروره نمیخوایم زیاد هزینه کنیم
الان ما از لیز وب هلند داریم هاست های بک آپ ارزانی ارائه میکنیم و خیلی همکاران هم ارائه می کنند .
چرا از این موارد تهیه نمی کنید ؟
ارزش تست را دارند.

bigcowboy
October 24th, 2017, 11:21
سلام
نیاز دارم که برای اطمینان خاطر بکاپ هفتگی از سرور محازیم تهیه کنم برای کاهش هزینه ها در نظر دارم بکاپ رو منتقل کنم به فضای ابری تلگرامم سوالم اینه که بهترین و سریع ترین راه چیه؟ و آیا اینکه این کار رو توصیه میکنید یا خیر در اخر هم برای هاست پشتیبان چی توصیه میکنید ۵۰ گیگ؟!

بکاپ گرفتن یه مسالس ، استفاده از اون یک مساله

اول از همه اینکه شما باید این 50 گیگ رو تقریبا 30 پارت کنی تا آپلود کنی تو تلگرام ...:-o
بعد اگه مشکلی پیش اومد آیا تلگرام قابلیت اینو داره که بکاپتو سریع دانلود و استفاده کنی ؟
مساله ی بعد
آیا مگا آپلود (https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%DA%AF%D8%A7%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF) یادتونه چه بلایی سرش اومد ؟ تلگرام هم اگه همینجور ادامه بده ممکنه همون بلا سرش بیاد چون خیلی واضح ریده تو کپی رایت
بکاپ چیز مهم و با ارزشیست اونو یه جای با در و پیکر نگه داری کنید ..

vpgroup
October 24th, 2017, 12:38
سلام

با سلام و احترام

بله طبق فرمایش دوست عزیز فرید جان ! بهتره یا یک سرور کانفینگ کنید یا هاست بکاپ تهیه کنید. با بنده در تماس باشید سرویسی ارزان معرفی کنم

موفق باشید

AfaghHost
October 24th, 2017, 13:21
تلگرام جایی نیست که بشه برای نگهداری اطلاعات بهش اعتماد کرد.
اگر حجم اطلاعاتتون زیاد نیست از پلن رایگان dropbox یا گوگل درایو استفاده کنید.

تازه کار
October 24th, 2017, 13:33
مقداری برسی کردم الان 100 گیگ سالانه گوگل درایو میده 43 هزار تومان به نظر این به صرفه تر هست نظر شما چیه؟ تجربه با گوگل درایو داشتید؟

Raspberry PI
October 24th, 2017, 14:28
قبلا برای کاربران هاست از گوگل درایو برای بکاپ گیری استفاده میکردیم که خود کاربر خیلی راحت میتونست بعد از بکاپ گیری از هاست اون با یک کلیک به درایو خودش منتقل کنه
در ضمن گوگل درایو یا وان درایو ابزارهایی در اختیار قرار میدن که در ویندوز مثل یه درایو فیزیکی میتونید با فایل ها رفتار کنین

Parti_Baz
October 25th, 2017, 01:48
به مدت یک سال هست که از اینجا هاست بک اپ دارم

http://www.adrive.com/plans

یه روش که برای من کار داد و تخفیف استثنایی گرفتم:
ثبت نام که میکنی به مدت 60 روز ازمایشی میتونی به 100 گیگ هاست دسترسی داشته باشی بعد تا پایان 60 روز خرید رو انجام نده تا روز اخر بهت پیشنهاد شگفت انگیز بده و پیغام میده که با 25 دلار اکانت سه سااله 100 گیگ میتونی بخری و شما هم خرید میزنی برای من که اینطور بود :)

iroo
October 28th, 2017, 13:23
تلگرام رو کلا بیخیال بشید، به نظرم فکر خوبی نیست، یه هاست بک آپ ارزون تهیه کنید یا یه سرویس مجازی ارزون با هارد زیاد...

qaplan
October 28th, 2017, 13:38
لطفا اینکارو نکنید و به امنیت اطلاعات کاربراتون اهمیت بدید.

اولا با یک اشتباه یا فراموشی و حذف اکانت تلگرام کلیه بک آپ‌ها از بین میره!

همچنین در صورتی که فردی با شماره شما وارد تلگرامی بشه دسترسی به بک آپ‌ها خواهد داشت.

شما بهتره هاست بک آپ یا سرور برای اینکار تهیه کنید و اگر نمیتونید هزینه کنید بهتره از دراپ باکس یا گوگل درایو (با فعالسازی تایید چند مرحله ای و...) استفاده کنید.

از هر آپلود سنتر یا ... که فضای زیادی میده و نا شناخته هست هم استفاده نکنید!