PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم کیفیت کلیه سرویس های داخلی

Amlaaki
October 23rd, 2017, 23:16
سلام خدمت تمام همکاران و دوستان گرامی .

این صرفا عقیده شخصی بنده نیست .

دوستان عزیز ما توی کشورمون واقعا امکان میزبانی وب سایت های مهم رو نداریم سایت هایی هم که داخل هستند یا واقعا ترافیک بالایی ندارند یا خیلی VIP هستند ( یعنی هزینه هاشونو یکی به گردن گرفته ) یا سریعا ایران اکسس میشوند !

حالا چه ار نظر پهنای باند چه از نظر قدرت میزبانی و ...

خود شما به خوبی میبینید که حتی وب سایت های مطرح ( یعنی حداقالش نامی آشنا - با سابقه هستند ) حتی میزبانی ایرانی سایت های خودشان را به ناچار به خارج کشور انتقال داده اند ! ( چون داخل کشور سرعت بیشتری داره و باعث جذب مشتریشون میشه اما از طرف دیگر عدم کیفیت ... ) .

مانند :
netafraz.com
blogfa.com
beytoote.com
webhostingtalk.ir
webramz.com
iranhost.com
mihanwebhost.com
mihanmizban.com
pars.host
iranserver.com
و ...

اگر بخوایم نام ببریم ماشالله اینقدر هستن که ...

خلاصه اینایی هم که داخل ایران هنوز ماندن اولا که دارن هزینه بالایی رو میدن بابت اینکارشون مثل : hostiran.net حالا اینکه از جای دیگری هزینه شو جبران میکنن ( البته با کوچترین اتک ها و ... میگند باید ببریمتون روی سرور کانادا خودم مشتریشون ودم در گذشته ) رو کاری نداریم .

در نتیجه ما توی ایران هنوز امکان اینکه ادعا کنیم سرور های با کیفیتی هستند رو نداریم !

حتی به دهه های گذشته آمریکا و اروپا که پورت 100 مگ stable ارائه میکردند و ... هم نرسیده ایم با اینکه امروزه زیرساخت ایران نسبت به سال های گذشته زیر و رو شده است .

در نتیجه هنوز که هنوزه سرور های خارجی پیشنهاد میشه .

هدف از این تاپیک هم راهنمایی کاربران بوده که فریب تبلیغات بی خودی رو نخورند که ( مزاح : آقا بیا ما سرور ایران داریم بردش از طلا 24 عیار ساخته شده ) و ... ازین قبیل .

و در آخر از همه همه همه مسائل هم که بگذریم اینکه میگیرن سایت رو ایران اکسس میکنن و تقریبا هیچ کاری هم از دستت بر نمیاد دیگه ایول داره ( مثل این میمونه من بیام شمارو با چاقو بزنم بعد شمارو بگیرن زندانی کنن منم به چاقو زدنام ادامه بدم ) .

خدارو صد مرتبه شکر من قربانی مسائلی که گفتم خیلی وقته نشدم ولی دوستانم همچنان ...

امیدوارم توضیحات بالا توی انتخابتون کمکی کنه .

یا حق .

mhiizadi
October 24th, 2017, 00:08
متاسفانه ما بهترین سرور ؛ رو با چند ده میلیون تومان هزینه تهیه کنیم؛ به ایران بیاریم؛ آی پی باید بخریم ؛ دیتاسنتر ای پی رو درست و حسابی نمیده و محدودیت میزاره؛ ای پی خودمون میخریم؛ روتر لازم میشه؛
روتر رو میخریم ؛ فایر وال میزاریم نمیتونه کاری کنه ایران اکسسز میشه؛ ایران اکسسز میشه ؛ مشتریی که شما هستید؛ شاکی خواهید شد و نمیدانید از پایه سرویس ها و سرور های ایران مشکل دارد و توانایی ندارند.

خوشحالم که پس از چندین سال مشتریان نیز به این موضوع پی برده اند که سرور های داخل ایران فقط سرعت بالایی دارند و برای مصارف خاص هستند و نمیشود انتظار مشتریی که تا دیروز بر روی هاست های هلند ؛ المان ،؛ کانادا ؛ فرانسه و آمریکا بوده را با یک هاست ایرانی بر آورده کرد .

a1994n1373
October 24th, 2017, 00:09
سلام . بله دوست عزیز متاسفانه هنوز که هنوزه به جای پیشرفت صعنت ای تی کشورد درگیر مسائل ابتدایی هستیم .

parto_Studio
October 24th, 2017, 00:13
با نظر دوستان موافقم و سرویس دهی توی ایران بسیار بسیار ضعیف هستش . ولی همگی باید کمک کنیم که سرویس ها با کیفیت بشه ( با حمایت از محصولات ایران ) ولی این موضوع نیاز به مدیریت درست داره که متاسفانه توی ایران نداریم

arc1o0
October 24th, 2017, 00:59

دوستان عزیز ما توی کشورمون واقعا امکان میزبانی وب سایت های مهم رو نداریم سایت هایی هم که داخل هستند یا واقعا ترافیک بالایی ندارند یا خیلی vip هستند ( یعنی هزینه هاشونو یکی به گردن گرفته ) یا سریعا ایران اکسس میشوند !

خود شما به خوبی میبینید که حتی وب سایت های مطرح ( یعنی حداقالش نامی آشنا - با سابقه هستند ) حتی میزبانی ایرانی سایت های خودشان را به ناچار به خارج کشور انتقال داده اند ! ( چون داخل کشور سرعت بیشتری داره و باعث جذب مشتریشون میشه اما از طرف دیگر عدم کیفیت ... ) .

مانند :
Netafraz.com
blogfa.com
beytoote.com
webhostingtalk.ir
webramz.com
iranhost.com
mihanwebhost.com
mihanmizban.com
pars.host
iranserver.com
و ...

خلاصه اینایی هم که داخل ایران هنوز ماندن اولا که دارن هزینه بالایی رو میدن بابت اینکارشون مثل : Hostiran.net حالا اینکه از جای دیگری هزینه شو جبران میکنن ( البته با کوچترین اتک ها و ... میگند باید ببریمتون روی سرور کانادا خودم مشتریشون ودم در گذشته ) رو کاری نداریم .

در نتیجه ما توی ایران هنوز امکان اینکه ادعا کنیم سرور های با کیفیتی هستند رو نداریم !

حتی به دهه های گذشته آمریکا و اروپا که پورت 100 مگ stable ارائه میکردند و ... هم نرسیده ایم با اینکه امروزه زیرساخت ایران نسبت به سال های گذشته زیر و رو شده است .

هدف از این تاپیک هم راهنمایی کاربران بوده که فریب تبلیغات بی خودی رو نخورند که ( مزاح : آقا بیا ما سرور ایران داریم بردش از طلا 24 عیار ساخته شده ) و ... ازین قبیل .

و در آخر از همه همه همه مسائل هم که بگذریم اینکه میگیرن سایت رو ایران اکسس میکنن و تقریبا هیچ کاری هم از دستت بر نمیاد دیگه ایول داره ( مثل این میمونه من بیام شمارو با چاقو بزنم بعد شمارو بگیرن زندانی کنن منم به چاقو زدنام ادامه بدم ) .

خدارو صد مرتبه شکر من قربانی مسائلی که گفتم خیلی وقته نشدم ولی دوستانم همچنان ...

یا حق .

سلام

دوست عزیز شما سایت مهم رو باید براش سرویس vip تهیه کنید

با سرویس سالی 50 هزار تومان همینی میشه که الان شما در نهایت ناراضی میشید.

سرویس های هاست vip ما رو تست کنید، آپتایم 100% رو داریم گارانتی می کنیم.

سرویس های vip روی کلاستر اختصاصی نت ایران و همزمان روی 4 شبکه آسیاتک، پارس آنلاین، شاتل و زیرساخت میزبانی میشه.

وقتی شما سرویس روی کلاستر و با معماری ha تحویل بگیرید، دیگه قطعی معنی نداره.

در واحد راهکاری های خاص منتظر شما هستیم.

- - - Updated - - -

متاسفانه ما بهترین سرور ؛ رو با چند ده میلیون تومان هزینه تهیه کنیم؛ به ایران بیاریم؛ آی پی باید بخریم ؛ دیتاسنتر ای پی رو درست و حسابی نمیده و محدودیت میزاره؛ ای پی خودمون میخریم؛ روتر لازم میشه؛
روتر رو میخریم ؛ فایر وال میزاریم نمیتونه کاری کنه ایران اکسسز میشه؛ ایران اکسسز میشه ؛ مشتریی که شما هستید؛ شاکی خواهید شد و نمیدانید از پایه سرویس ها و سرور های ایران مشکل دارد و توانایی ندارند.

خوشحالم که پس از چندین سال مشتریان نیز به این موضوع پی برده اند که سرور های داخل ایران فقط سرعت بالایی دارند و برای مصارف خاص هستند و نمیشود انتظار مشتریی که تا دیروز بر روی هاست های هلند ؛ المان ،؛ کانادا ؛ فرانسه و آمریکا بوده را با یک هاست ایرانی بر آورده کرد .

همکار محترم

سلام

لطفا از طریق تماس تلفنی یا تلگرام با بنده در تماس باشید.

09127744016
https://t.me/netiran_online

با تشکر

amin karimi
October 24th, 2017, 01:32
با سلام تبیان یکمی بهتره اما اونم در حد سطح ایران و قابل قیاس با دیتاسنتر های خارجی نیست متاسفانه

Raspberry PI
October 24th, 2017, 01:40
الان شما خیلی ریز تبلیغات زدی دوست عزیز

peculiar
October 24th, 2017, 10:39
تنها دلیلی که روی دیتاسنتر ایران موندیم پرداخت آنلاین هست و لا غیر. دیتاسنترهای ایران از هر نظر بی کیفیت ترین دیتاسنتر و در عین حال گران ترین هستند. هیچ فرقی هم با هم ندارن. سخت افزار بی کیفیت... سرعت های وحشتناک پایین... مدیریت و کانفیگ ابتدایی. اگر نیاز مبرم و حتمی به دیتاسنتر داخلی ندارید به خاطر پینگ پایین و غیره اصلا سمتش نرید. فقط اعصابتون خورد میشه.

Amlaaki
October 24th, 2017, 11:36
الان شما خیلی ریز تبلیغات زدی دوست عزیز

بنده یا همکاران ؟

کسایی که میان توی پستاشون هزارتا لینک کوچک با رنگ سفید میزارن تبلیغات نیست بعدا من اسم ! ( صرفا اسم دامنه نه لینکشون ! ) از همکاران رو نام بردم شد تبلیغات ؟

خوبه والا اصلا به درک هرکی از هر جا عشقه بره سرویس بخره ( اشتباه از منه میام تجریباتم ... ) .

- - - Updated - - -

سلام

دوست عزیز شما سایت مهم رو باید براش سرویس vip تهیه کنید

با سرویس سالی 50 هزار تومان همینی میشه که الان شما در نهایت ناراضی میشید.

سرویس های vip روی کلاستر اختصاصی نت ایران و همزمان روی 4 شبکه آسیاتک، پارس آنلاین، شاتل و زیرساخت میزبانی میشه.

وقتی شما سرویس روی کلاستر و با معماری ha تحویل بگیرید، دیگه قطعی معنی نداره.

در واحد راهکاری های خاص منتظر شما هستیم.

- - - Updated - - -

همکار محترم

سلام

لطفا از طریق تماس تلفنی یا تلگرام با بنده در تماس باشید.

09127744016
https://t.me/netiran_online

با تشکر

شما تازه در مرحله ای هستید که همکاران من در 4 سال گذشته بودند که نشان از عدم تجربه کافی شما در این امور دارد .

امید دارم که هیچوقت مشکلی براتون پیش نیاد اما روز های سخت شبکه ایران در انتظارتون هست .

arc1o0
October 24th, 2017, 12:59
بنده یا همکاران ؟

کسایی که میان توی پستاشون هزارتا لینک کوچک با رنگ سفید میزارن تبلیغات نیست بعدا من اسم ! ( صرفا اسم دامنه نه لینکشون ! ) از همکاران رو نام بردم شد تبلیغات ؟

خوبه والا اصلا به درک هرکی از هر جا عشقه بره سرویس بخره ( اشتباه از منه میام تجریباتم ... ) .

- - - Updated - - -

شما تازه در مرحله ای هستید که همکاران من در 4 سال گذشته بودند که نشان از عدم تجربه کافی شما در این امور دارد .

امید دارم که هیچوقت مشکلی براتون پیش نیاد اما روز های سخت شبکه ایران در انتظارتون هست .

سلام

خوب با این تفاسیر باید خدمت شما اعلام کنم که همکاران شما دانش فنی کافی جهت پیاده سازی سرویس های High Availability و Content Delivery Network نداشته اند.

و گرنه در همین شبکه ناپایدار راهکار های خاص کاملا پاسخگو هستند.

RoobinaServer
October 24th, 2017, 13:46

دوستان عزیز ما توی کشورمون واقعا امکان میزبانی وب سایت های مهم رو نداریم سایت هایی هم که داخل هستند یا واقعا ترافیک بالایی ندارند یا خیلی VIP هستند ( یعنی هزینه هاشونو یکی به گردن گرفته ) یا سریعا ایران اکسس میشوند !

مانند :
netafraz.com
blogfa.com
beytoote.com
webhostingtalk.ir
webramz.com
iranhost.com
mihanwebhost.com
mihanmizban.com
pars.host
iranserver.com
و ...

خلاصه اینایی هم که داخل ایران هنوز ماندن اولا که دارن هزینه بالایی رو میدن بابت اینکارشون مثل : hostiran.net حالا اینکه از جای دیگری هزینه شو جبران میکنن ( البته با کوچترین اتک ها و ... میگند باید ببریمتون روی سرور کانادا خودم مشتریشون ودم در گذشته ) رو کاری نداریم .

یا حق .

با سلام

بر اساس تجربه چندین ساله خدمتتون ذکر میکنیم :

در خارج کشور همه چی مهیا هست و شبکه در بهترین وضعیت خود قرار دارد تا بدترین افراد بتوانند با این سرویس ها کیفیت مناسبی داشته باشند.

در ایران برعکس هست چون تازه هست و باید افرادی که استفاده میکنند دانش کافی داشته باشند و بتوانند بهترین راه کار ها را برای مقابله با مشکلات توسط خودشان داشته باشند.(بستر تقریبا مهیا هست)

در این که پهنای باند ایران از خارج کشور کمی ضعف دارد و مقابل اتک ها تا حدودی (خیلی بهتر شده است نسبت به گذشته) ضعیف عمل میکند شکی نیست اما کیفیت خیر.

دیتاسنتر ها در ایران مانند دیتاسنتر های خارج عمل نمیکنند - میتوان واسط های دیتاسنتر ها را مانند دیتاسنترهای خارج کشور دانست (یک level پائینتر-چون خودشان زیرساخت و راهکار های خودشان را در دیتاسنتر ها برای سرویس دهی آماده میکنند) - بنابراین
دوستانی که تجربه 0 دارند و دانش کمی نیز تو این کار دارند همچنین دانش و تجربه (هردو) کم در مورد چیدمان شبکه ایران دارند وقتی مستقیم از مرکز داده خرید میکنند به مشکل خواهند خورد.

با راهکارها و زیرساخت هایی که توسط پرووایدر های واسط و ... ایجاد شده است مشکلات ایران اکسس شدن کل رنج ها و ... خیلی وقت هست تمام شده است و فقط مشترکین کوچک بیشتر درگیر این موارد هستند.

موفق باشید

1eng.ir
October 24th, 2017, 15:20
یکی از مشتریان سرویس vip خودتون رو لطف میکنید نام ببرید؟

arc1o0
October 24th, 2017, 16:00
یکی از مشتریان سرویس vip خودتون رو لطف میکنید نام ببرید؟

سلام

قضیه پیچیده ای نیست مهندس

یه cdn با 6 نود به سادگی پیاده شده، 4 تا ایران( آسیا،پارس،شاتل، زیرساخت ) دو تا هم او وی اچ و هتزنر

1eng.ir
October 24th, 2017, 16:19
سلام

قضیه پیچیده ای نیست مهندس

یه cdn با 6 نود به سادگی پیاده شده، 4 تا ایران( آسیا،پارس،شاتل، زیرساخت ) دو تا هم او وی اچ و هتزنر

اخوی، من در مورد بحث فنی سوال نکردم.
لینک یکی از مشتریاتون رو میخواستم که روی همچین بستری میزبانیش کردید و vip محسوب میشه ...

Amlaaki
October 24th, 2017, 16:47
قضیه خیلی جالب شد کسی که لایسنس سی پنل خودشون رو دارند ماهانه زیر 10 ت از یکی از افراد نام آشنا این انجمن به صورت نال خریداری میکنند و کانفیگ سرورشونم ایشون انجام داده در مورد C D N به راحتی سخن میگند ...

روبینا سرور و نت ایران که تمام سرمایه خودشونو توی سرور های ایران سرمایه گذاری کرده و 100 درصد هم باید زیربار نرن و حمایت کنه تا مشتریاش بیشتر بشن و یا فرار نکنند .

اما حقیقت پنهان کردنی نیست !

همون hostdl که شاخ کلاد توی ایران هست هم فقط تونانایی چندتا سایت بزرگ رو دارند که اونم در اکثر مواقع تست شده که سرور ها روی خارج بسته میشه ! ( هم سرور های دانلود هم ... ) . نظیر ( soft98 ) یا ... .

در مجموع شما کاربر گرامی وقتی میتونین با پرداخت ماهانه زیر 200 هزار تومان از آلمان یا ... یک سرور با آپتایم و شبکه و قطعات درجه یک داشته باشین به هیچ وجه حاضر نشید همون سرویس رو توی ایران از واسطه ها خریداری کنید اونم با هزار مشکل در سخت افزار های فوق استوک و شبکه ناپایدار + قیمت های گران ! .