PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا واقعا هیچ ارائه دهنده هاست خوب و درست و حسابی وجود ندارد؟

ShirazSoft.com
October 23rd, 2017, 07:10
سلام
وقت بخیر

از مدیران انجمن خواهشمندم که این تاپیک را قفل نکنند چرا که واقعا این موضوع نیاز به بررسی دارد و فکر می کنم این انجمن نیز باید در همین راستا وجود داشته باشد.

دنیای دیجیتال دنیای است که همه هما نیاز داریم همواره سرویس های آنلاین داشته باشیم من حدود 10 سال است که به صورت حرفه ای برنامه نویسی می کنم (از 18 سالگی البته قبل از نیز به صورت تفریحی برنامه نویسی می کردم ). در طول این مدت برای برنامه های خود و فعالیت های خود بارها هاست سرور و... تهیه کرده ام و هر بار با یکی از آنها مشکلی عجیب و غریب داشته ام. (قطعی، تغییر سیاست، بلوک کردن الکی (سرویس های خارجی بیشتر) و... ) تا اینکه مدتی از یکی از دوستان سرویس می گرفتم که حدود 4 ماه خوب بود ولی این اواخر قطعی های مکرر داشتند تا این دو روز سایت ما را تعطیل کردند و من امروز صبح تصمیم گرفتم که هاست خود را تغییر بدهم و یک هاست اشتراکی ساده برای یکی از سایت هام بگیرم تا بعد فکری کنم اما جالب است که ما در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم و هیچ یک از شرکت ها یک سرویس درست و حسابی نداشته اند و تحویل آنی هر کدام مشکلی داشت.

من می خواستم یک سرویس اشتراکی cPanel یا DA خریداری کنم نه یکVPS لذا فکر نمی کنم نصب یک API از طریق WHMCS به پنل DA یا cPanel کار سختی باشد.

اما مشکلاتی که داشتم و چندین پرداخت داشتم:

1-بسیاری از شرکت ها نوشته اند تحویل فوری و آنی (از آنی تا سه دقیقه بعد) که اصلا تحویل ندارند فقط پول می گیرند. (شاید باورتون نشه بعضی تا 6 سیستم پرداخت آنلاین دارند ولی تحویل دهی ندارند)
2-هاست تحویل داده شده است ولی من DNS برای تنظیم آن در پنل دامنه دریافت نکردم.
3-نوشته شده php selector بعد وارد پنل شدم دیدم که ندارد. (یا نوشته php 7 بعد نداشته)
4- یکی نوشته cPanel بعد که خرید کردم DA تحویل شده و اطلاعات هم تحویل نداده فقط از طریق سایتشون میشد وارد پنل شد.
5-توی سایت هاشون هیچ اطلاعات درست و حسابی وجود نداشت و هر لینکی را که می زدم یا خطای 404 بود یا معلوم بود قالب آماده بوده زحمت نکشیده اطلاعات را بروز کند.
6-همه سایت ها WHMCS هستند ولی از امکانات اون فقط قسمت پرداخت آنلاین را دیدند مابقی امکانات اصلا استفاده نشده است.

من هیچ اسمی نیاوردم چرا که ممکنه بعضی از دوستان عزیز فکر کننند هدفم تخریب کسی هست ولی هدفتم انتقاد و پس از آن بهبود فضای مجازی هست با این شرایط من که فردی متخصص بوده ام کارم گیر کرده است حال چه برسد به سایر افراد که تخصصی ندارند و هم اکنون به فضای مجازی بی اعتماد هستند و این فقط برای ما مجازی کار ها بد است چرا که پس از یک تجربه تلخ دیگر به ما اعتماد نخواهند کرد.

Reza G
October 23rd, 2017, 09:13
جسارت نباشه دوست عزیز، ولی حس میکنم شما به دلیل این که دنبال جستجوی سرویس ارزان بوده اید، دچار سرویس بی کیفیت شدید.

بنده به اندازه شما تجربه و تبحر در برنامه نویسی ندارم ولی تعداد زیادی از سرویس دهنده ها رو حسب مرور زمان و یا این که هاست مشتری بودند، مشاهده کردم.

این مواردی که شما فرمودید، مانند عدم هماهنگی امکانات درج شده با سرویس تحویلی و یا عدم تحویل آنی سرویس، تقریباً تو هیچ کدوم مشاهده نکردم.

شاید بهتر باشه برای خریدهای بعدی، قیمت نقش کمتری داشته باشه و از سرویس دهنده های معتبری که داخل همین انجمن هستند و بنده چه به عنوان مشتری و چه به عنوان یه همکار، افتخار آشنایی شون رو داشتم و دارم، بهره مند بشید.

ShirazSoft.com
October 23rd, 2017, 10:09
سلام
وقت بخیر
دقیقا نکته همین جاست که من از هاست ماهانه هزارتومن تا ۳۵ هزارتومن پرداخت کردم که این قیمت برای ۲۰۰ تا ۲۵۰ مگ هاست ساده بوده است فکر نمی کنم هاست ارزانی بوده است.

اتفاقا هاست هزارتومنی تحویل شد ولی dns نداشت ولی ۳۵ هزارتومنی تحویلم نداد.

شما به عنوان یک همکار یک سرویس خوب معرفی کنید چون می دونید که وقتی سایت بالا نیاد مشتری فکر می کنه نرم افزار خراب شده در حالی که ربطی به من و شما برنامه نویس نداشته است.

Reza G
October 23rd, 2017, 10:18
شما به عنوان یک همکار یک سرویس خوب معرفی کنید چون می دونید که وقتی سایت بالا نیاد مشتری فکر می کنه نرم افزار خراب شده در حالی که ربطی به من و شما برنامه نویس نداشته است.

بله حق با شماست و قطعاً این مشکل، در بلندمدت بسیار باعث فرسایش روح و اعصاب آدم میشه.

علی ایحال سرویس های جناب سنجری (یاس آی تی) و ایزدی (وب داده) رو بنده برای مشتریان و خودم استفاده کردم و 100 درصد راضی بودم.

dertgtr
October 23rd, 2017, 11:12
من هم پلان های آقای
ایزدی (وب داده) رو توصیه می کنم خودم شخصا به دلیل کیفیت بالای سرویس های ایشون سال های ست بدون مورد روی سرورهای ایشون هستم .

bigcowboy
October 23rd, 2017, 11:40
سلام
وقت بخیر

از مدیران انجمن خواهشمندم که این تاپیک را قفل نکنند چرا که واقعا این موضوع نیاز به بررسی دارد و فکر می کنم این انجمن نیز باید در همین راستا وجود داشته باشد.

دنیای دیجیتال دنیای است که همه هما نیاز داریم همواره سرویس های آنلاین داشته باشیم من حدود 10 سال است که به صورت حرفه ای برنامه نویسی می کنم (از 18 سالگی البته قبل از نیز به صورت تفریحی برنامه نویسی می کردم ). در طول این مدت برای برنامه های خود و فعالیت های خود بارها هاست سرور و... تهیه کرده ام و هر بار با یکی از آنها مشکلی عجیب و غریب داشته ام. (قطعی، تغییر سیاست، بلوک کردن الکی (سرویس های خارجی بیشتر) و... ) تا اینکه مدتی از یکی از دوستان سرویس می گرفتم که حدود 4 ماه خوب بود ولی این اواخر قطعی های مکرر داشتند تا این دو روز سایت ما را تعطیل کردند و من امروز صبح تصمیم گرفتم که هاست خود را تغییر بدهم و یک هاست اشتراکی ساده برای یکی از سایت هام بگیرم تا بعد فکری کنم اما جالب است که ما در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم و هیچ یک از شرکت ها یک سرویس درست و حسابی نداشته اند و تحویل آنی هر کدام مشکلی داشت.

من می خواستم یک سرویس اشتراکی cPanel یا DA خریداری کنم نه یکVPS لذا فکر نمی کنم نصب یک API از طریق WHMCS به پنل DA یا cPanel کار سختی باشد.

1-بسیاری از شرکت ها نوشته اند تحویل فوری و آنی (از آنی تا سه دقیقه بعد) که اصلا تحویل ندارند فقط پول می گیرند. (شاید باورتون نشه بعضی تا 6 سیستم پرداخت آنلاین دارند ولی تحویل دهی ندارند)
3-نوشته شده php selector بعد وارد پنل شدم دیدم که ندارد. (یا نوشته php 7 بعد نداشته)
4- یکی نوشته cPanel بعد که خرید کردم DA تحویل شده و اطلاعات هم تحویل نداده فقط از طریق سایتشون میشد وارد پنل شد.
5-توی سایت هاشون هیچ اطلاعات درست و حسابی وجود نداشت و هر لینکی را که می زدم یا خطای 404 بود یا معلوم بود قالب آماده بوده زحمت نکشیده اطلاعات را بروز کند.
6-همه سایت ها WHMCS هستند ولی از امکانات اون فقط قسمت پرداخت آنلاین را دیدند مابقی امکانات اصلا استفاده نشده است.

من هیچ اسمی نیاوردم چرا که ممکنه بعضی از دوستان عزیز فکر کننند هدفم تخریب کسی هست ولی هدفتم انتقاد و پس از آن بهبود فضای مجازی هست با این شرایط من که فردی متخصص بوده ام کارم گیر کرده است حال چه برسد به سایر افراد که تخصصی ندارند و هم اکنون به فضای مجازی بی اعتماد هستند و این فقط برای ما مجازی کار ها بد است چرا که پس از یک تجربه تلخ دیگر به ما اعتماد نخواهند کرد.

وجود دارد

https://mizbanwp.com

پ.ن هر اسکریپتی میتونی نصب کنی (یعنی فقط مخصوص وردپرس نیس) ولی قبلش تیکت بزن

منم مث خودتم و کلی از دست این هاستای آشغالی کشیدم ولی این یکی واقعا حرفه ایه و بالای 5 ساله باهاش کار میکنم ...(آقای حسینی)

Farid Saadat
October 23rd, 2017, 13:09
سلام،
تمامی مواردی که فرمودید بیانگر مبتدی و غیر حرفه ای بودن سرویس دهنده هاتون بوده. اگر دنبال ارزانی نباشید و به دنبال جاهای معتبر باشید این مشکلات پیش نخواهد آمد.
در صورت نیاز برای مشاوره در ارتباط باشید از طریق آیدی موجود در امضا.

با احترام.

hnajafpoor
October 23rd, 2017, 13:47
بهترین سرویس دهنده خدمات تحت وب به نظر بنده
maralhost.com
هست... باز هم دوستان میتونن معرفی کنن
ما هر مشکلی در مورد کانفینگ سرور داشتیم با حوصله و با بهترین نحو پاسخ دادن !!
دو سالی هست کار میکنیم و مشکلی باهاشون نداشتیم.... شرکت معتبری هستن.

shivahost
October 23rd, 2017, 14:24
سلام
وقت بخیر

با بهترین کیفیت و پشتیبانی در خدمت شما هستیم. مشتریانی داریم که بیش از 5 سال هست ماندگار و راضی هستند.

Raspberry PI
October 23rd, 2017, 14:24

دوست گرامی خیلی از مواقع مشکلاتی غیر قابل پیشبینی رخ میده که موجب قطعی یه سرور میشه و تقریبا تو هر شرکتی از این مشکلات هست یا مثلا گاهی شرکت مبدا سیاسیت های کلی خودش تغییر میده و طبیعتا شرکت های ایرانی هم متاثر از اون میشن

1. این مورد هم میتونه مشکل از سمت سرویس دهنده باشه هم از جانب کاربر که مثلا اطلاعات اشتباه وارد کرده در نتیجه تحویل خودکار فرایند لازم را طی نمیکنه و باید دستی سرویس داده بشه
2. قرار نیست شما در پنل دامنه حتما دی ان اس دریافت کنید. اکثرا این مورد بصورت خودکار هنگاه تحویل سرویس انجام میشه و اگر شما نیاز با اطلاع این موارد دارین میتونین از طریق تیکت از پشتیبانی بپرسین یا در داخل سایت با جست و جو پیدا کنین
3. با پشتیبانی در تماس باشید. برخی از سرویس دهنده ها قابلیت انخاب نسخه پی اچ پی را توسط کاربر دارند
4. با پشتیبانی در تماس باشید
5. وقتی شما میبینید سایتی اطلاعات معتبر ندارد انتظار چه خدمات و سرویسی دارید؟
6. این مورد بستگی به نظر سرویس دهنده دارد

live
October 23rd, 2017, 16:21
سلام
وقت بخیر

سلام
حرفهای شما تایید میشه ، من هم مثل شما اول از vps و هاست شرو کردم ، گیر آدم شارلاتان آفتادم ، تا دلتون بخواد پولمو خوردن سرویسو قطع کردن ، یا اینکه اورسل بوده ، طوری بوده که وقتی طرف میومد تو انجمن گیم یه پلاگین دانلود کنه دوتا دری وری مینوشت تو فروم میگفتم دانلود نمیشه ، نمیتونی انجمن نگهداری چرا انجمن میزنی ، منم مثل شما اسم نمیارم ولی گندش تو همین انجمن بره چند نفر درومده

یبار که پولمو خوردن اومدم همینجا تاپیک باز کردم دوستان مشاوره دادن که اگر شرکت معتبریم باشه نباید بیشتر از یکماه میخریدی ، آخرش تاپیکو پاک کردن

دنیا همینه دیگه دوست من ، پول مال همینجور آدماس ، دنیا بره آدمای خوب ینی جهنم ، ینی همین الانشم همین آدما کلی کلاینت دارن و اونایی که کارشون درسته پول ندارن ، یوزر این افراد بارها و بارها دسترسیشون گرفته شده و بعد از مدتی دوباره دسترسی بهشون دادن ، حالا شما پارسال اگه دقت میکردی یا همین اواخر چند نفرو زدن زمین ؟ الکی میان میگن سرویس گرفتیم خوب نبود مشکل داشت ، همین باندی که اینجا ایجاد شده نمیذارن کسی کار کنه ، همین هفته پیش این اتفاق افتاد و تاپیکش بسته شد

اینطوری میشه که پیشرفتی حاصل نمیشه ، تا بوده تو این مملکت باند بازی بوده و هست

parto_Studio
October 23rd, 2017, 16:58
از شرکت های معتبر ( با هزینه بیشتر ) خرید کنید قطعا آرامش خاطر بیشتری خواهید داشت

mhiizadi
October 23rd, 2017, 17:39
سلام .
شرکت هایی که انتخاب کرده اید مهم نیست؛ مهم روند و ادامه نوع سرویس هست که شما داشته اید .

sami2020
October 23rd, 2017, 19:40
سلام از سرویس هاستینگ میزبان سایت استفاده کنید و میتونید تفاوت رو کاملا احساس کنید ... من بعد از آشنایی با این شرکت تمام سرویس هامو منتقل کردم اینجا https://mizbansite.com

a1994n1373
October 23rd, 2017, 20:42
دوست عزیز در سرویس هایی که مبدا اون خود ما ایرانی ها نیستیم همیشه اینجور موارد پیش میاد .
حالا میشه با کارکردن با جاهای معتبر این درصد رو کاهش داد اما همیشه هست .

AtrafNet
October 23rd, 2017, 20:55
بهترین وجود نداره مهم اینه که کدوم یکی به صورت سلیقه ای برای شما قابل تحمل تره :)
شخصاً از هاستینگ های زیادی خرید داشتم هم ارزون هاش هم گروناش اما آخرش چون هر کدوم حداقل یکی دو تا مشکل داشتن مثل شما به همین نکته رسیدم که چرا یه هاستینگ درست و حسابی و قابل اعتماد نداریم؟؟
اما بعدش خودم به این نتیجه رسیدم که درست و حسابی و بهترین پیشکش هر کدوم قابل تحمل تر باشه بهتره :d

live
October 23rd, 2017, 20:56
جالبه که تو صفحه دوم تاپیک بعضی ها دارن تبلیغات میکنن

ShirazSoft.com
October 23rd, 2017, 21:00
سلام
برخی از سرویس هایی که معرفی شدند من ازشون سرویس داشتم و متاسفانه می تونم بگم تلخ ترین سرویس های بودند که داشتم قیمت بالا و پاسخ گویی بسیار ضعیف بیشتر تشریفات خوبی دارند تا پاسخگو باشند.

لطفا تبلیع نکنید و به موضوع اصلی بپردازید.
از مدیر محترم هم خواهش می کنم که اگر کسی تبلیغ قرار می دهد حتما پستش را پاک کنید تا به قوانین انجمن نیز احترام گذاشته شود.

deltamusic
October 23rd, 2017, 21:18
تهران هاست پشتیبانی زیر صفر 000 !!

almandata
October 23rd, 2017, 21:47
سلام

نباید همه تقصیرات رو گردن هاستینگ ها بندازیم
چون هاستینگ ها کلا یک واسطه هستن ! سود اصلی دیتاسنتر ها میبرن 50 درصد مشکلات از هاستینگ هستش ،50 درصدشم دیتاسنتر تا بخوان جواب یک تیکت رو بدن ده روز طول میکشه !حالا شما فکر کن یه مشکلی برای سرور پیش اومده باشه باید چک سخت افزاری بشه حداقل باید سه روز منتظر بمونی!
نمیگم هاستینگ ها خوبن اما همه مشکلات از هاستینگ ها نیستش

هاستینگ وظیفه اش ارائه هاست هستش !بعضی از مشتریها تیکت میدن !که اقا فلان چیزو بنصب !این پلاگین رو بنصب واقعا اذیت کننده اس

نظر شخصی من اینه هاستی که ارائه میشه باید یه کانفیگ درست و حسابی روش باشه و اپتایم خوبی داشته باشه

بقیه مشکلات برعهده مشتری باشه خودش رفع کنه !مگه چقدر پول داده که هاستینگ چند ساعت وقتشو برای رفع مشکل بذاره !

اگر حساب کنید هاستی 20 هزار تومان (که فوقش ده تومنه ) روزی چند ساعت وقت بذاری برای رفع مشکلش حق الزحمه اش از یک کارگر ساده کمتره !

در کل همه چیزو به هاستینگ ربط ندید ! هاستینگ یه وظیفه داره ! اما مشتریان هزار تا توقع مختلف دارن

Amlaaki
October 23rd, 2017, 23:34
نگرد نیست گشتم نبود

ShirazSoft.com
October 24th, 2017, 06:04
سلام
دوست عزیز
باید کمی دقت داشت که مثلا من به عنوان یک برنامه نویس هیچگاه وقتی می خواهم سرویس بخرم مواردی را که می خواهم بیان می کنم سرویس دهنده هم اونا را بررسی می کنه و بعد سرویس می دهد پس از اون اگر برنامه تغییر نکنه که نباید اخلالی ایجاد بشود به قول خودتون آپتام نباید مشکل داشته باشد.
به نظرم این که سرور قطع می شود واقعا مشتری هیچ دسترسی ندارد، اینکه مثلا گفته شده بکاپ روزانه دارم بعد وقتی به مشکل می خوریم می فهمیم بکاپ نمی گرفتند و دیتا پریده. این ها مشتری مقصر نیست سرویس دهنده مشکل دارد.

سلام

نباید همه تقصیرات رو گردن هاستینگ ها بندازیم
چون هاستینگ ها کلا یک واسطه هستن ! سود اصلی دیتاسنتر ها میبرن 50 درصد مشکلات از هاستینگ هستش ،50 درصدشم دیتاسنتر تا بخوان جواب یک تیکت رو بدن ده روز طول میکشه !حالا شما فکر کن یه مشکلی برای سرور پیش اومده باشه باید چک سخت افزاری بشه حداقل باید سه روز منتظر بمونی!
نمیگم هاستینگ ها خوبن اما همه مشکلات از هاستینگ ها نیستش

هاستینگ وظیفه اش ارائه هاست هستش !بعضی از مشتریها تیکت میدن !که اقا فلان چیزو بنصب !این پلاگین رو بنصب واقعا اذیت کننده اس

نظر شخصی من اینه هاستی که ارائه میشه باید یه کانفیگ درست و حسابی روش باشه و اپتایم خوبی داشته باشه

بقیه مشکلات برعهده مشتری باشه خودش رفع کنه !مگه چقدر پول داده که هاستینگ چند ساعت وقتشو برای رفع مشکل بذاره !

اگر حساب کنید هاستی 20 هزار تومان (که فوقش ده تومنه ) روزی چند ساعت وقت بذاری برای رفع مشکلش حق الزحمه اش از یک کارگر ساده کمتره !

در کل همه چیزو به هاستینگ ربط ندید ! هاستینگ یه وظیفه داره ! اما مشتریان هزار تا توقع مختلف دارن

shivahost
October 24th, 2017, 12:46
کاش شما نام می بردید از سرویس دهنده هایی که مشکل داشتید و مشکل را هم برای هر کدام عنوان می کردید و صبر می کردید بیان از خودشان دفاع کنند.

اینکه شما نام نمی برید از سرویس دهنده های مشکل دار و ضعیف ظلم به دیگرانی هست که بدنبال هاست می گردند و قراره مشتری اون ها بشوند!

کامران غلامی
October 24th, 2017, 12:48
کاش شما نام می بردید از سرویس دهنده هایی که مشکل داشتید و مشکل را هم برای هر کدام عنوان می کردید و صبر می کردید بیان از خودشان دفاع کنند.

اینکه شما نام نمی برید از سرویس دهنده های مشکل دار و ضعیف ظلم به دیگرانی هست که بدنبال هاست می گردند و قراره مشتری اون ها بشوند!

چطور شما عضودابم هستید؟وچطور میشد عضو دایم بود؟

shivahost
October 24th, 2017, 12:50
چطور شما عضودابم هستید؟وچطور میشد عضو دایم بود؟

نمی دانم اما فکر کنم فعالیت باید داشته باشید.

ShirazSoft.com
October 24th, 2017, 13:03
سلام
از دوستان عزیز خواهش می کنم بحث مباحث متفرقه نکنند.

اسم بردن صحیح نیست و به نظرم باید بگونه ای باشد که رتبه دهی وجود داشته باشد و بر اساس این رتبه دهی کیفیت مشخص شود

shivahost
October 24th, 2017, 13:26
سلام
از دوستان عزیز خواهش می کنم بحث مباحث متفرقه نکنند.

اسم بردن صحیح نیست و به نظرم باید بگونه ای باشد که رتبه دهی وجود داشته باشد و بر اساس این رتبه دهی کیفیت مشخص شود

چندین مرتبه سعی شده رتبه دهی انجام بشه و سایت هایی راه اندازی شده! اما رتبه دهی هایی که توسط کاربران جعلی همکاران داده میشه باز هم آمار غلط به عرض کاربران می رساند.

ShirazSoft.com
October 24th, 2017, 13:30
خب به هرحال باید یک سری شاخص در نظر بگیریم و مثلا بگم روی سرور نمایشگر uptime نصب بشه و این به عنوان شاخص به کاربر ارائه بشه.
میانگین زمان پاسخ دهی تیکت مشخص باشه و...

این ها تنهابخش کوچکی هستند و باید موارد دیگر را نیز در نظر داشت

Optimus
October 24th, 2017, 13:57
سلام
در صورتی که هاست لازم دارید و هاست سی پنل کلود لینوکس، از خارج کشور با بهترین کیفیت و تضمین عدم حتی 1 دقیقه قطعی ما داریم ارائه می دیم،
تبلیغاتی روی هاست ما نمی کنیم چون مشتری های خاص خودش داره
اما مدیریت هاست وقتی توسط تیم حرفه ای در خارج کشور باشه به مراتب اوضاع بهتر از سرویس دهنده های داخلی می تونه باشه
البته از همکاران که حرفه ای کار می کنند هم بالاخره سرویس های خوب می تونید گیر بیارید
در کل خود ما هم از هیچ سرویس دهنده داخلی هاست یا سرور تهیه نمیکنیم به جز موارد خاصی که مجبور باشیم(مثل سایت خودمون که در ایران هست)

Raspberry PI
October 24th, 2017, 14:19
تقریبا نیمی از مشکلات مربوط به خود کاربران هست نه سرویس دهنده در واقع

عدم دانش فنی کافی یا توضیح مناسب مشکل به وجود آمده
عدم صبر و حوصله تا برطرف شدن مشکل
عدم استفاده از ادبیات مناسب
و ......

مواردی هستن که بیشتر کاربران رعایت نمی کنند و هنگامی مشکل به وجود آمده برطرف نمیشه شروع به گلایه از سرویس دهنده می کنن

Optimus
October 24th, 2017, 14:39
بنده این حرف را قبول ندارم
توی دیتاسنترهای خارج کشور اصلا قطعی ندارن که بخواد کاربر وصل گلایه ای داشته باشه
توی دیتاسنترهای ایرانی در ماه حداقل 7-8 بار قطعی هست ( البته الان اوضاع بهتر شده در بعضی دیتاسنترها)
توی هیچ کدام از دیتاسنترهای خارج و سرورهاشون ما 1 ثانیه قطعی نمی بنییم
در صورت قطعی خاصی هم باشه مشکل در کمتر از 1 دقیقه بررسی و حل می کنند
کدوم سرویس دهنده ایرانی نصف شب مثلا به شما پاسخ می ده؟

Farid Saadat
October 24th, 2017, 14:58
بنده این حرف را قبول ندارم
توی دیتاسنترهای خارج کشور اصلا قطعی ندارن که بخواد کاربر وصل گلایه ای داشته باشه
توی دیتاسنترهای ایرانی در ماه حداقل 7-8 بار قطعی هست ( البته الان اوضاع بهتر شده در بعضی دیتاسنترها)
توی هیچ کدام از دیتاسنترهای خارج و سرورهاشون ما 1 ثانیه قطعی نمی بنییم
در صورت قطعی خاصی هم باشه مشکل در کمتر از 1 دقیقه بررسی و حل می کنند
با احترام خدمتتون ولی حرف های شما هیچ کدوم اصولی و حرفه ای نیست!
دیتاسنتر های خارجی هم قطعی دارند، میزان قطعی و اختلال متفاوت هست در جایی مثل مثلا هتزنر و جایی مثل رداستیشن! پایداری شبکه ها در دیتاسنتر های مختلف متفاوت هست و هیچ دیتاسنتری آپتایمی که شما فرمودید رو نمی تونه ۶ ماه پشت سرهم داشته باشه ( مخصوصا دیتاسنتر های ضعیفی مثل هتزنر که به شدت هم محبوب هست )
بسیاری از سرویس دهندگان معتبر پشتیبانی هاشون ۲۴ ساعته هست و حتی میانگین زمان پاسخ به هر درخواستشون، زیر نیم ساعت هست!

موفق باشید.

GOD
October 24th, 2017, 20:06

چندتایی هستند از دوستان داخل همین انجمن اتفاقا سرویس ها خیلی خوبی دارند + پشتیبانی خوب و انلاین
سرشون هم توکار خودشون هست و کاری به کار کسی ندارند

hostorder
October 24th, 2017, 23:51
از نظر ما هم سرورهای ایران ارزش سرمایه گذاری ندارند با این همه گرانی و محدودیت هایی که اعمال میشه.کم بودن پهنای باند گرانی پهنای باند!
ضعیف بودن در برابر دی داس و خیلی چیزهای دیگه

ShirazSoft.com
October 25th, 2017, 06:21
خیر، این حرف شما همیشه صحیح است.
1-کاربری که اطلاعات ندارد اصلا نمی دونه چه هاستی بهتره پس هرچیزی که شما بهش پیشنهاد بدهید قبول می کند و بیشترین چیزی که برایش مهم است ارزان بودن هست.
2-مثلا شما سرورتون قطع شده مثلا کارت شبکه مشکل داره یا هارد یا DNS یا .... حالا کاربری که هاست ساده خرید کرده است چه گناهی کرده که باید پای شما بسوزد؟ و سرویس و سایت Down داشته باشد.
3-میزان صبر و حوصله باید تعریف شود مثلا یک ساعت دو ساعت نه 48ساعت و یا بیشتر نه 72 ساعت و بیشتر و بعد از آن قطعی های مکرر!!! (بسیاری از سایت ها که درآمد دارند تراکنش دارند لذا گاه 5 دقیقه قطعی برایشان ضرر بزرگی حساب می شود چرا که ممکن است همان لحظه یک مشتری بخواهد پرداخت داشته باشد)
4-هاست و دامنه برای کسی که وارد دنیای دیجیتال می شود و می خواهد خوب کار کند مثل مغازه هست که اگر کار نکند مثل مغازه ای است که بسته است لذا وقتی من یک سرویس ساده برای پرداخت آنلاین (روزی حداکثر 10 تراکنش) درست می کنم و یک هاست اشتراکی می خرم هرگونه قطعی با سرویس دهنده هست چرا که نه من کانفیگ کردم،نه به سرور فشار آوردم،نه اسکریپت خاص نصب کردم و... . (اگر هم که می گویید برای چنین چیز ساده ای باید سرور بگیرم و... این نشان می دهد که داریم به مشتری باز زیادی تحمیل می کنیم)

خواهش می کنم با دقت جواب بدهید و راهکاری برای حل مشکل بیان کنید.

با تشکر از همه دوستان عزیز

تقریبا نیمی از مشکلات مربوط به خود کاربران هست نه سرویس دهنده در واقع

عدم دانش فنی کافی یا توضیح مناسب مشکل به وجود آمده
عدم صبر و حوصله تا برطرف شدن مشکل
عدم استفاده از ادبیات مناسب
و ......

مواردی هستن که بیشتر کاربران رعایت نمی کنند و هنگامی مشکل به وجود آمده برطرف نمیشه شروع به گلایه از سرویس دهنده می کنن

MJmoonwalk
October 25th, 2017, 08:31
من چند ساله دارم با هاست دی ال کار میکنم! ته قطعی داشته نه مشکل دیگه ای... همیشه پشتیبانی راه حل مناسب رو پیش رو گذاشته. از نظر فنی رقیب ندارند هر کی هم بهش برخورد این حرف مهم نیست. هاست ایران هم که فقط بند پ قدرتمندی داره

ShirazSoft.com
October 25th, 2017, 17:54
سلام
الان یک سوال مهم مطرح هست:

چند سرویس داریم که پشتیبانی 24 ساعته دارند؟

shivahost
October 25th, 2017, 19:08
سلام
الان یک سوال مهم مطرح هست:

چند سرویس داریم که پشتیبانی 24 ساعته دارند؟

حتی Blue host و Host gator هم فکر نکنم از پس مشتریانی مثل شما بر بیان! شما خودتان هم نمی دانید چه می خواهید!

ShirazSoft.com
October 25th, 2017, 19:54
سلام
به دنبال شاخص های تشخیص یک سرویس دهنده خوب چیزی که خیلی راحت بشه باهاش سرویس های را رتبه بندی کرد.
مثلا الان پشتیبانی 24 ساعته گزینه خیلی مهمی می تونه باشه.
میانگین زمان پاسخ گویی
و...
مابقی شاخص ها را هم باید پیدا کنیم.

حتی Blue host و Host gator هم فکر نکنم از پس مشتریانی مثل شما بر بیان! شما خودتان هم نمی دانید چه می خواهید!

shivahost
October 25th, 2017, 20:14
سلام
به دنبال شاخص های تشخیص یک سرویس دهنده خوب چیزی که خیلی راحت بشه باهاش سرویس های را رتبه بندی کرد.
مثلا الان پشتیبانی 24 ساعته گزینه خیلی مهمی می تونه باشه.
میانگین زمان پاسخ گویی
و...
مابقی شاخص ها را هم باید پیدا کنیم.

پشتیبانی خوب با پشتیبانی 24 ساعته فرق دارد! ما پشتیبانی 24 ساعته ای که در سایت یا در تلگرام و ... آنلاین باشیم نداریم! اما تلفن ما آماده پاسخگویی همیشه هست. پشتیبانی ضروری فقط از تلفن صورت می گیرد و تیکت ها و تلگرام بسته به مشکل و اهمیت موضوع در اولین فرصت پاسخ داده می شود.

شما باید هاستینگی پیدا کنید که خود را در مقابل کسب و کار و سایت شما مسئول بداند.

- - - Updated - - -

پشتیبانی خوب یعنی اینکه تقریبا اصلا شما نیاز به تماس با پشتیبانی پیدا نکنید و خودشان حواسشان به همه چیز باشد.

ali1232
October 25th, 2017, 20:30
سلام
بهترین گزینه
mizban24.net (http://mizban24.net/)
ما بعد از چندین نقل مکان و درد سر بالاخره راحت شدیم و الان چندین ماه هست که مشتری اقای عبیدی هستیم و راضی
موفق باشید

pedrammasoumi
October 26th, 2017, 14:38
+ یه کم تحقیق
+ یه کم جستجو
+ یه کم حوصله

یه VPS میگیری (از هر کشور و دیتاسنتر که دوست داری) یه وب سرور کانفیگ میکنی و میشی آقای خودت !

مزایا :
- اگر از جای خوب VPS رو گرفته باشی شما دیگه مشکل قطعی نداری
- شما هیچوقت برای انجام کاری درگیر تیکت و پشتیبانی نیستی و انتظار های 48 ساعته اعصاب خراب کن نداری
- ریش و قیچی برای تمام امور دست خودته ( PHP, Script, app, ssl, port, firewall, bandwidth, traffic, process, worker, sql, email)
- این شمایی که تصمیم میگیری از چه برنامه و چه ورژنی اسفاده کنی، بروزرسانی بکنی یا نکنی

معایب:
- کانفیگ حرفه ای مثل هاست های حرفه ای کار آسونی نیست! زمان، سواد و حوصله فراوان میخواد
- اگه از اسکریپت یا پلاگین خاصی استفاده میکنین که بعضا نیاز به پرداخت هزینه هست روی هاست ها حرفه ای این کار رو به جای شما انجام میدن

ShirazSoft.com
October 27th, 2017, 16:24
سلام
ممنون از راهنمایی شما.

اما من در طول این مدت من همه مدل سرویس را تست کردم از سرور مجازی تا هاست عادی خیلی ضعف ها دیدم.

+ یه کم تحقیق
+ یه کم جستجو
+ یه کم حوصله

یه VPS میگیری (از هر کشور و دیتاسنتر که دوست داری) یه وب سرور کانفیگ میکنی و میشی آقای خودت !

مزایا :
- اگر از جای خوب VPS رو گرفته باشی شما دیگه مشکل قطعی نداری
- شما هیچوقت برای انجام کاری درگیر تیکت و پشتیبانی نیستی و انتظار های 48 ساعته اعصاب خراب کن نداری
- ریش و قیچی برای تمام امور دست خودته ( PHP, Script, app, ssl, port, firewall, bandwidth, traffic, process, worker, sql, email)
- این شمایی که تصمیم میگیری از چه برنامه و چه ورژنی اسفاده کنی، بروزرسانی بکنی یا نکنی

معایب:
- کانفیگ حرفه ای مثل هاست های حرفه ای کار آسونی نیست! زمان، سواد و حوصله فراوان میخواد
- اگه از اسکریپت یا پلاگین خاصی استفاده میکنین که بعضا نیاز به پرداخت هزینه هست روی هاست ها حرفه ای این کار رو به جای شما انجام میدن

shyton021
October 27th, 2017, 23:54
از خارجی ها استفاده کنید همچیشون طبق استاندارد و اصول هست

ifastnet.com
buyvm.net
پیشنهاد میشه