PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود یا سرور مجازی؟!!

jork68
October 22nd, 2017, 00:17
سلام دوستان. از عزیزان اهل فن و با تجربه درخواست میکنم تا راهنمایی کنند.

در حال راه اندازی وبسایتی هستیم که دارای فایل های دانلودی 300 مگابایتی است و ممکن است 100 تا 200 دانلود همزمان از این فایل ها صورت بگیرد. روزانه تعداد دانلودها به 500 عدد میرسد. حجم کل فایل ها روی هم به 40 گیگ میرسد. بهترین کار برای میزبانی این فایل ها چیست؟ هاست دانلود داخلی؟خارجی؟ سرور مجازی؟

لطفا توجه داشته باشید که با توجه به تعداد دانلودها، ترافیک باید مقدار مناسبی داشته باشد و همچنین سرعت و پاداری بسیار مهم است. پیشاپیش از راهنمایی همه دوستان سپاس گزارم :53:

shetabanhost
October 22nd, 2017, 00:23

در حال راه اندازی وبسایتی هستیم که دارای فایل های دانلودی 300 مگابایتی است و ممکن است 100 تا 200 دانلود همزمان از این فایل ها صورت بگیرد. روزانه تعداد دانلودها به 500 عدد میرسد. حجم کل فایل ها روی هم به 40 گیگ میرسد. بهترین کار برای میزبانی این فایل ها چیست؟ هاست دانلود داخلی؟خارجی؟ سرور مجازی؟

لطفا توجه داشته باشید که با توجه به تعداد دانلودها، ترافیک باید مقدار مناسبی داشته باشد و همچنین سرعت و پاداری بسیار مهم است. پیشاپیش از راهنمایی همه دوستان سپاس گزارم :53:
باسلام

هاست دانلود یا سرورمجازی دایرکت ادمین برای شما مناسب هست
اگر در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید پیشنهاد های خوبی دریافت می کنید
بهتر هست از دایرکت ادمین و nginx برای این مورد استفاده کنید

amin karimi
October 22nd, 2017, 04:41
با عرض سلام وخسته نباشید پیشنهاد من به شما هاست دانلود هستش چون اون کسی که کانفینگ میکنه میاد ساعت ها وقت میذاره برای هاست دانلود وکانفینگ وب سرور انجنیکس
شما خودتون یک سرور مجازی بگیرید نمیتونین اون کانفینگ رو اعمال کنید بنظرم
الان شرکت ما میزبانی هاست دانلود سایت های فیلم و موزیک زیر الکسا هزار هستش الحمدالله هیچوقت با کمبود سرعت یا کرش کردن سرور درگیر نبودیم چون کمبود سرعت رو پورت فیبر نوری رفع میکنه و کانفینگ خوب و منابع بالا باعث میشه دست اون کسی که کانفینگ میکنه باز باشه این امر باعث بالا رفتن کیفیت خواهد شد
مشاهده کارت شبکه سرور دیتاسنتر دولتی تبیان
http://uupload.ir/files/cq8a_snap92.jpg

پس همه هاست های دانلود بد نیستن !! و همه سرور مجازی ها خوب نیستن !!

سوالی بود بنده در خدمت شما هستم

bakuryu
October 22nd, 2017, 11:10
از انجینیکس استفاده کنید ، سرور مجازی بگیرید و درخواست کانفیگ صحیح داشته باشید همچنین سرور ایران

این بهترین حالت برای شما هست دوست عزیز

vpgroup
October 22nd, 2017, 11:13

با سلام و احترام

پیشنهاد میکنم اول راهی از سرور استفاده نکنید؛ چرا که آشنایی نداشته و ممکنه به مشکل برخورد کنید و هزینه های اضافی بدهید

در بخش درخواست تایپیک بزنید آفر مناسب هاست دانلود پرسرعت دایرکت ادمین برای شما با قیمت ویژه ارسال میشود یا با بنده در تماس باشید

موفق باشید

Genral X2
October 22nd, 2017, 12:24

با سلام اوایل کار هستید بهترع یه هاست دانلود تهیه فرمایید بنده از جناب amin karimi (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=105024)که در همین تاپیک هم شرکت دارند هاست دانلود تبیان تهیه کردم مشکلی هم ندارع اگه واقعا کیفیت سرویس و پشتیبانی براتون مهمه می تونید از ایشون استفاده کنید !

موفق و سربلند باشید

jork68
October 22nd, 2017, 12:43
ممنون از همه عزیزان که وقت گرانبهای خودتون رو صرف راهنمایی و کمک به بنده کردید. :53:

Raspberry PI
October 22nd, 2017, 22:10
هاست دانلود پیشنهاد میشه مخصوصا از سرور خارج که ترافیک به مراتب ارزان تری میشه تهیه کرد

سرور مجازی دردسرهای خودش داره که اگه اهل فن نباشید خیلی شما را اذیت می کند