PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهبود سئوی سایت

hossein033
October 21st, 2017, 10:21
سلام دوستان

من چهار تا سایت انگلیسی دارم همشون سایت فیلم هستن.. یک زمانی بازدیدشون تقریبا" بد نبود ( هر کدوم روزانه بین 10 هزا تا 15 هزار بازید داشتن ) یعنی ماهی تقریبا" 500 هزار بازدید..... از گوگل هم ورودی زیاد داشتم.. ولی از تابستون پارسال که گوگل پاندا را آپدیت کرد.. دقیقا" بعد از آپدیت وردی سایتم با یک شیب آروم کم شد حتی از نصف هم کمتر شد... هر کاری هم کردم با هر روشی رفتم ورودی بر نگشت....( منظورم به گوگل بک لینک های ناجور را گزارش کردم و....)
از دوستان کسی می تونه اینجا به طور تضمینی مشکل سایت را رفع کنه؟ اگر کسی بتونه تضمینی مشکلات سایت را رفعه کنه که حداقل برگرده به ترافیک قبلش هر هزینه ای داشته باشه پرداخت می کنم

AMIB
October 21st, 2017, 20:45
لطفا اطلاعات خودتون رو برامون بفرستید تا بررسی و اعلام هزینه شود

negarnovin
October 22nd, 2017, 12:06
سایتتون باید دقیق بررسی و آنالیز بشه و با آپدیت جدید گوگل بروزرسانی بشه
آدرس سایت ها و کلماتی که بالا بودید و می خواهید بالا بیاید رو اعلام کنید
تا مدت زمان انجام کار + هزینه اعلام گردد!

fadak
October 22nd, 2017, 13:23
سلام دوستان

من چهار تا سایت انگلیسی دارم همشون سایت فیلم هستن.. یک زمانی بازدیدشون تقریبا" بد نبود ( هر کدوم روزانه بین 10 هزا تا 15 هزار بازید داشتن ) یعنی ماهی تقریبا" 500 هزار بازدید..... از گوگل هم ورودی زیاد داشتم.. ولی از تابستون پارسال که گوگل پاندا را آپدیت کرد.. دقیقا" بعد از آپدیت وردی سایتم با یک شیب آروم کم شد حتی از نصف هم کمتر شد... هر کاری هم کردم با هر روشی رفتم ورودی بر نگشت....( منظورم به گوگل بک لینک های ناجور را گزارش کردم و....)
از دوستان کسی می تونه اینجا به طور تضمینی مشکل سایت را رفع کنه؟ اگر کسی بتونه تضمینی مشکلات سایت را رفعه کنه که حداقل برگرده به ترافیک قبلش هر هزینه ای داشته باشه پرداخت می کنمسلام
روز بخیر
لطفا آدرس سایتها رو جهت بررسی پخ کنید
برای کار سئو تضمینی وجود نداره چون ممکنه گوگل مجددا فردا الگوریتم رو تغییر بده و سایتها مجددا بالا و پایین بشه
پیروز باشید

مسعودی
October 22nd, 2017, 15:38
سلام لطفا اطلاعات رو به این شماره بفرستین اعلام هزینه کنیم 09128127326- شرکت توسعه تجارت مانلی

Ashkankamangar.ir
October 22nd, 2017, 15:41
سلام دوستان

از دوستان کسی می تونه اینجا به طور تضمینی مشکل سایت را رفع کنه؟ اگر کسی بتونه تضمینی مشکلات سایت را رفعه کنه که حداقل برگرده به ترافیک قبلش هر هزینه ای داشته باشه پرداخت می کنم
سلام توسط سایتhttp://www.amarweb.ir/
رایگان سئو نمایید

aliasbahi
October 22nd, 2017, 17:43
سلام لطفا اطلاعات رو به این شماره بفرستین اعلام هزینه کنیم 09128127326- شرکت توسعه تجارت مانلی

دوست عزیز اوگو سایت شما کپی هستش
ببخشید اینو گفتم اما تقریبا خیلی از لوگئهای موجود رو دیدم
37002
رو لوگو کلیک کنید و ببینید

Raspberry PI
October 22nd, 2017, 20:27
سلام دوستان

دوست عزیز برای کار سئو هیچ تضمینی وجود نداره

دقت کنین به بهانه تضمینی بودن کار هزینه اضافه پرداخت نکنین

AMIB
October 22nd, 2017, 20:43
دوست عزیز ما کار تضمینی انجام می‌دهیم
البته هزینه در این حالت دوبرابر خواهد بود تا بتواند ریسک‌پذیری ما و عدم ریسک‌پذیری مشتری را جبران کند
اگر هم به نتیجه نرسد، هزینه‌ای از مشتری کسر نخواهد شد

دوست عزیز برای کار سئو هیچ تضمینی وجود نداره

دقت کنین به بهانه تضمینی بودن کار هزینه اضافه پرداخت نکنین