PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل phpbb به ویبولتین

mamali5
January 6th, 2011, 14:10
سلام
یه سایت دارم که سی ام اس نیوک روش نصب همراه با phpbb که همراش
میخوام phpbb رو به ویبولتین تبدیل کنم طوری که کاربر ها و تاپیک ها از بین نرن
نیاز هم نیست که با نیوک هماهنگ بشه فقط میخوام phpbb تبدیل بشه به ویبولتین
دوستان کسی بلده یا تجربه این کار رو داره؟
انشالله که مدیر این بخش Am!r بلدن دیگه؟؟؟!!! >:D<

Ahmad110
January 6th, 2011, 14:25
سلام
یه سایت دارم که سی ام اس نیوک روش نصب همراه با phpbb که همراش
میخوام phpbb رو به ویبولتین تبدیل کنم طوری که کاربر ها و تاپیک ها از بین نرن
نیاز هم نیست که با نیوک هماهنگ بشه فقط میخوام phpbb تبدیل بشه به ویبولتین
دوستان کسی بلده یا تجربه این کار رو داره؟
انشالله که مدیر این بخش Am!r بلدن دیگه؟؟؟!!! >:D<

دوست عزیز میتونی با impex دیتابیس رو کانورت کنی اما به احتمال زیاد پسورد کاربران کانورت نمیشه . من خودم این کارو کردم و پسورد کانورت نشد . اما همه موارد به راحتی کانورت میشه

mamali5
January 6th, 2011, 14:32
با جستجویی که دیشب کردم به این نتیجه رسیدم که از همین impex استفاده کنم
اما دیتابیس نیوک و phpbb یکی هست مشکلی پیش نمیاد؟
با وجود نیوک باز هم به راحتی کانورت میکنه؟

Ahmad110
January 6th, 2011, 14:38
با جستجویی که دیشب کردم به این نتیجه رسیدم که از همین impex استفاده کنم
اما دیتابیس نیوک و phpbb یکی هست مشکلی پیش نمیاد؟
با وجود نیوک باز هم به راحتی کانورت میکنه؟

مشکلی پیش نمیاد . با خیال راحت کانورت کنین . فقط عرض کردم ممکنه پسورد کاربرا کانورت نشه

mamali5
January 6th, 2011, 15:14
مرسی
دوستان کسی هست که تبدیل کنه بدون اینکه پسورد عوض بشه یا مشکل دیگه پیش بیاد؟

lvlehrad
January 6th, 2011, 17:38
در سیستم impex تبدیل phpbb به ویبلتین tier 1 هست ! این یعنی اینکه ویبلتین این تبدیل رو ساپورت میکنه و مشکلی توش نیست ! اگر لیسانس داشته باشید میتونید impex رو از member area دانلود کنید و به راحتی این کارو انجام بدید 1 اگر هم از ویبلتین نال شده استفاده میکنید impex رو از سایت : vbiran.ir دانلود کنید و خودتون انجام بدید !!! یا درخواست بدید مدیران براتون انجام میدن

mamali5
January 6th, 2011, 17:56
در سیستم impex تبدیل phpbb به ویبلتین tier 1 هست ! این یعنی اینکه ویبلتین این تبدیل رو ساپورت میکنه و مشکلی توش نیست ! اگر لیسانس داشته باشید میتونید impex رو از member area دانلود کنید و به راحتی این کارو انجام بدید 1 اگر هم از ویبلتین نال شده استفاده میکنید impex رو از سایت : vbiran.ir دانلود کنید و خودتون انجام بدید !!! یا درخواست بدید مدیران براتون انجام میدن

مدیران رایگان انجام میدن؟
مشکل عوض شدن پسورد کاربران پیش نمیاد؟

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

از نال میخوام استفاده کنم

lvlehrad
January 6th, 2011, 18:39
فکر کنم علی اقا واسطون رایگان انجام بده

البته خودتون هم میتونید انجام بدید ولی قبلش بک اپ بگیرید ...

shamimi
January 6th, 2011, 20:26
لينك اكي شده اين برنامه رو مي گذاريد كه جواب پس داده impex

mamali5
January 6th, 2011, 23:00
http://www.vbiran.ir/
باز نمیشه!

delta
January 7th, 2011, 00:02
http://www.vbiran.ir/
باز نمیشه!

ارور 403 !! عجیبه اینروزا همه سایتا دارند ارور میدند!! ولی یک چیز دیگر.. پیشنهاد میکنم اگر میخواهید انجمن نیوک رو عوض کنید رو وی بی نرید.یا اگر میرید لایسنس دارش رو بخرید. بخواهید رو نال انتقال بدید براتون در آینده واقعا دردسر میشه به چند دلیل.. تا چند وقت دیگر نسخه جدید نیوک در راه هست.موقع ارتقا 100% به مشکلات بر میخورید چون نیوکتون رو تغییر دادید. مگر اینکه دیگه نخواهید سایت اصلی رو ارتقا بدید..
وی بی فقط لایسنس دارش توصیه میشه آن هم فقط برای سایتهایی که انجمن ندارند مثل وردپرس و ... نه برای سایتهایی مثل نیوک..
phpbb3 از نظر من واقعا محشر هست و زیبا..نگاه نکنید به سایتهایی که از وی بی استفاده میکنند phpbb3 واقعا شاید یک جورایی از وی بی سرتر باشه و عالی و حرفه ای تر.خودش هم رایگان هست و مشکلاتی نداره.. من خودم برای سایتم خواستم ارتقا بدم به وی بی دیدم وی بی انجمنش خشک هست.برای سایتهای نیوک واقعا فایده نداره چون حس رو از بین میندازه و وی بی بیشتر برای سایتهای خشک و حرفه ای یا تکی که صفحه سایت ندارند هست مناسبه.. پیشنهاد میکنم اگر میخواهید ارتقا بدید حداقل از سایت مقصد میتونید phpbb3 ارتقا بدید البته گرچه یک کمی دیگر صبر کنید نیوک نسخه جدید رو عرضه میکنه...

mamali5
January 7th, 2011, 00:18
ارور 403 !! عجیبه اینروزا همه سایتا دارند ارور میدند!! ولی یک چیز دیگر.. پیشنهاد میکنم اگر میخواهید انجمن نیوک رو عوض کنید رو وی بی نرید.یا اگر میرید لایسنس دارش رو بخرید. بخواهید رو نال انتقال بدید براتون در آینده واقعا دردسر میشه به چند دلیل.. تا چند وقت دیگر نسخه جدید نیوک در راه هست.موقع ارتقا 100% به مشکلات بر میخورید چون نیوکتون رو تغییر دادید. مگر اینکه دیگه نخواهید سایت اصلی رو ارتقا بدید..
وی بی فقط لایسنس دارش توصیه میشه آن هم فقط برای سایتهایی که انجمن ندارند مثل وردپرس و ... نه برای سایتهایی مثل نیوک..
phpbb3 از نظر من واقعا محشر هست و زیبا..نگاه نکنید به سایتهایی که از وی بی استفاده میکنند phpbb3 واقعا شاید یک جورایی از وی بی سرتر باشه و عالی و حرفه ای تر.خودش هم رایگان هست و مشکلاتی نداره.. من خودم برای سایتم خواستم ارتقا بدم به وی بی دیدم وی بی انجمنش خشک هست.برای سایتهای نیوک واقعا فایده نداره چون حس رو از بین میندازه و وی بی بیشتر برای سایتهای خشک و حرفه ای یا تکی که صفحه سایت ندارند هست مناسبه.. پیشنهاد میکنم اگر میخواهید ارتقا بدید حداقل از سایت مقصد میتونید phpbb3 ارتقا بدید البته گرچه یک کمی دیگر صبر کنید نیوک نسخه جدید رو عرضه میکنه...

ایول
اصلا حواسم به ارتقا نیوک نبود!
اما 1 کار دیگه میشه کارد

من میخوام انجمن رو کلا از نیوک جدا کنم
یعنی یک دیتا بیس دیگه واسش بسازم
در این صورت فکر نکنم دیگه مشکلی وجود داشته باشه

حالا واقعا phpbb3 بهتر از وی بی هست؟
امکانات زیاد مهم نیست واسم
فقط فقط فقط سئو عالی میخوام

دوستان لطفا اگه مطمئن هستین بگین کدوم از نظر سئو بهتره
phpbb3
VB
Mybb

delta
January 7th, 2011, 00:45
phpbb3 یکی از حرفه ای ترین و زیباترین و قدرتمندترین انجمن سازهای جهان هست که برعکس وی بی دارای قالبهای بسیار بسیار متنوع میباشد..
در مورد سئو: اگر سئو phpbb ضعیف بود مرجعش :
phpBB &bull; Download phpBB3 (http://www.phpbb.com/downloads/olympus.php)
رتبه 2000 دنیا نبود!!
اینم یک سایت قالب phpbb3
phpBB3 Styles, Free Themes, Templates, Skins &bull; phpBB3styles.net (http://www.phpbb3styles.net/)
تنوع و رنگها رو نگاه کن مقایسه کن! فرم انجمن phpbb3 کلا جوش خیلی دوستانه تر و جمع و جورتر و حرفه ای تر از وی بی هست! ممکنه کسانی که وی بی استفاده میکنند نظرشون این نباشه اما واقعا نمیشه از phpbb3 گزشت! برای همین حتی خود من هم به وی بی انجمن رو ارتقا ندادم.. به زودی یا ارتقا میدم به همین یا با نسخه نیوک ارتقا میدیم!
از همه مهمتر اینکه رایگان هست و راحت آپدیت و ارتقا پیدا میکنه برعکس وی بی بسیار گرانقیمت که لایسنسش کم کم 200 هزارتومانه!! تازه فقط نسخه معمولیش با وی دی سئو و... بخواهید کلی براتون آب میخوره...

mamali5
January 7th, 2011, 01:29
phpbb3 یکی از حرفه ای ترین و زیباترین و قدرتمندترین انجمن سازهای جهان هست که برعکس وی بی دارای قالبهای بسیار بسیار متنوع میباشد..
در مورد سئو: اگر سئو phpbb ضعیف بود مرجعش :
phpBB &bull; Download phpBB3 (http://www.phpbb.com/downloads/olympus.php)
رتبه 2000 دنیا نبود!!
اینم یک سایت قالب phpbb3
phpBB3 Styles, Free Themes, Templates, Skins &bull; phpBB3styles.net (http://www.phpbb3styles.net/)
تنوع و رنگها رو نگاه کن مقایسه کن! فرم انجمن phpbb3 کلا جوش خیلی دوستانه تر و جمع و جورتر و حرفه ای تر از وی بی هست! ممکنه کسانی که وی بی استفاده میکنند نظرشون این نباشه اما واقعا نمیشه از phpbb3 گزشت! برای همین حتی خود من هم به وی بی انجمن رو ارتقا ندادم.. به زودی یا ارتقا میدم به همین یا با نسخه نیوک ارتقا میدیم!
از همه مهمتر اینکه رایگان هست و راحت آپدیت و ارتقا پیدا میکنه برعکس وی بی بسیار گرانقیمت که لایسنسش کم کم 200 هزارتومانه!! تازه فقط نسخه معمولیش با وی دی سئو و... بخواهید کلی براتون آب میخوره...

نیوک هم مارو دیوانه کرد
آخرش نفهمیدیم نسخه جدیدش کی میاد #-o

delta
January 7th, 2011, 01:44
واقعا من خودمم دارم دیوانه میشم!! اصلا تو این چند ساله واقعا نتونستم بفهمم کدوم سیستم بی نقص و عالی هست.. با تمام سیستمها کار کردم از همه نیوک بهتر و راحت تر بود اما آن هم مشکلات خودش رو داره.که سنگینی بارگزاری سایت یکی از اصلیترین هاشه..
با وردپرس کار کردم خیای جاها واقعا هنگ میکرد. یک قالب میزاشتم روش صد جا افزونه قاط میزد! تا 100 نفر آنلاین میشدند لود سرور میپرید بالا! وسطهای کار یکدفعه یک تیکه از سایت دیده نمیشد و مشکلاتی اینچنینی!
جوملا زیبا و حرفه ای بود اما بیشتر به درد ویترین و سایتهایی که آپ نمیشن و دیر به دیر آپ میشن!
دیتالایف خشک بود و امنیت واقعا صفر! خیلی سایتش خشک و بی روحه...
بقیه سیستمها هم همینطور.... واقعا اینو فهمیدم هیچ سیستم رایگانی واقعا 100 % کارایی نداره و نمیتونه کاربر رو 100 % راضی نگه داره. مگر اینکه یمدفعه یک پول هنگفتی بدی برایت یک سیستم خصوصی بنویسند!